reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
czasem dobrze w taki dzień posiedzieć w pracy w klimatyzowanym biurze, cisza, spokój,nawet jest 10 min, żeby wpaść na forum :-D :-D
taka mnie refleksja naszła...
dziś do późna pewnie, bo mam masę spraw... tonę maili do napisania...
miłego dzionka
 
Cześć!!!
Jak ja wam czasem zazdroszczę takiej pogody u nas już od tygodnia pada i pada poprostu nie chce się wychodzić z domu a tu trza iść do pracy codziennie i wracam zmoknięta jak kura:-(i mnie jeszcze dziś czeka droga do szpitala na badania w taki deszcze ale może zamówię sobie taksówkę.
Dziś coś nie mogłam spać w nocy bo mnie strasznie bolało w prawym boku aż mnie ten ból obudził nie wiem co to jest tak myślałam że to może nerka :-(
 
Hej dziewczynki;)
Mi te upały specjalnie nie przeszkadzaja, wczoraj własnie bylam z kolezanka na plazy i wypozyczylysmy sobie lezaczki;) bylo bosko, wial wiaterek i w koncu sie opalilysmy;)
A dzis o 12 ide na wizyte do gina, bo wyszły mi jakies bakterie w moczu i zrobiłam posiew, teraz ide obebrac wyniki- mam nadzieje ze nic powaznego.... poza tym ide też glownie zeby przedluzyl mi L4, mam nadzieje ze zrobi to bez problemu, bo nie chce wracac do pracy:( u mnie w cebtrali pracuje 100 osob w moim dziele, jest straszny hałas i czasem klima nie dziala, wiec nie da sie tam normlanie wytrzymac, zwlaszcza teraz z naszym stanie i w takie upały :( Poza tym 21 sierpnia biorę ślubik :-) i musze miec wolne zeby sie do niego przygotowac;D hihi;)

Trzymjacie kciuki za moje L4 !!!!!

AAaa i mam jeszcze do was pytanie, czy ktoras bierze moze duphaston? Bo ja biore od 9 tygodnia ciazy i zastanawiam sie ile bede musiala jeszcze brac? Wiecie moze cos na ten temat?

Miłego dnia przyszłe mamuśki!! :-)


 
ja duphaston brałam od 4 tyg do 11. w 10 tyg lozysko produkuje progesteron i stopniowo zmniejszalam dawke do 1tabl i jakos w 11 tyg skonczylam. w fazie kryzysowej(strasznie krwawilam) brałam 5 duphastonów i 2 luteiny po 100mg. troche sie balam przerwac, ale jest wszystko ok, nie plamilam itd. a dzidzia rosnie.
 
witam
wcześniej był temat poronienia i tego że niektóre z was boją się o swoje maleństwa... Powiem wam szczerze że ja to w 100% uspokoję się chyba dopiero jak będę czuła ruchy maluszka, już nie mogę się tego doczekać
 
witam
wcześniej był temat poronienia i tego że niektóre z was boją się o swoje maleństwa... Powiem wam szczerze że ja to w 100% uspokoję się chyba dopiero jak będę czuła ruchy maluszka, już nie mogę się tego doczekać

Ja chyba mam tak samo. Pierwszą ciążę poroniłam a z Wiki miałam ogromne problemy.
 
Wróciłam z terapii, jest upalnie.

W domu tylko wiatraczek pomaga.

Planuję umyć okna po troszku, póki mam czas.

No i jeszcze obiad zrobić, tak żebym zjadła przed wyjściem do gina
 
reklama
No niestety, ten niepokój nie minie pewnie dopóki nie będziemy miały maluszków już poza brzuszkiem...
No, ale lepiej nie myśleć i nie martwić się na zapas :-)


aurii - wiele z nas pewnie by dużo dało za deszcz ;-) no, ale współczucia, że nie możesz się troszkę wygrzać na słońcu!

anus* - pewnie jakbym była nad morzem to tez bym się cieszyła z pogody :-D teraz tez nie narzekam, ale jednak... jest to ale... ;-)


u nas zamontowali rolety we wotrek - naprawde przy zamkniętych oknach i zasłoniętych roletach ten pokój jest najprzyjemniejszy....
 
Do góry