reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Do mamus z UK- ja tez rodze w Angli (Bath). Z moja polozna i wynikami nie jest na razie zle. Tylko zla jestem bo mam niedoczynnosc tarczycy a oni sie nie znaja i gadaja glupoty. No i moja mama musi co miesiac latac w Polsce do mojego endo z wynikami (oczywiscie jego zalecenia sa zupelnie inne niz tych w Angli, ale czegoz sie spodziewac jak tu nawet endo nie widzialam). No ale na nastepna wizyte ide sama bo bede w Polsce na wakacjach:)
 
bedismall chcialabym miec termin na 11 stycznia.nawet powiem wiecej modle sie zeby tak urodzic.swietna dana 11.01.2011 ciekawi mnie czy ktoras z nas bedzie szczesciara.
claudia opowiadaj jak bylo.
 
Cześć Dziewczynki:)
Dawno mnie tu nie było, ale najpierw z mężem wyjechaliśmy a później dopadły mnie upały i konałam przy wiatraku. Nie wiedziałam, że można się tak okropnie czuć...do łazienki chodziłam przy ścianie. Te kilka chłodnych dni pozwoliło mi odetchnąć. Dziś znów upał ale nie było najgorzej.
Mam pytanko, czy miałyście badanie TSH 3-generacja? Moja ginka powiedziała ze jest zalecane, ale odpłatne i jak chcę to mogę go nie robić, ale zrobiłam i wynik jest 3,28 mlU/l no i dla kobiet w ciąży dla I trymestru norma jest 0,33-4,59 czyli teoretycznie się mieści, ale gin dała mi skierowanie do endokrynologa, bo powiedziała, że wynik jest nieprawidłowy. Czy któraś z Was tak miała??
Aha, a tutaj jest jeszcze jedno: P/c przeciwko poroksydazie tarczycowej (ATPO). Mam <5,0 mlU/l a norma jest 0,0-35,0. Moze to o to chodziło, bo tu nie ma podanego dla kobiet w ciąży.
Może ktoś wie, o co chodzi?
 
olandia ja tez mam niedoczynnosc tarczycy,ale moj gin powiedzial ze to w ciazy norma hormony buzuja ale zazwyczaj to sie unormuje w naszym stanie blogoslawionym. a powiedzcie dziewczyny z uk nie ma tam u was polskich lekarzy bo wiem od znajomych,ze wszyscy narzekaja tam na sluzbe zdrowia
 
no ja przy takim tsh to mam znaczna niedoczynnosc. co mc zwiekszam dawke o 25mg zeby nie przekroczyc 1,6. podobno najwazniejszy okres to do 20tyg potem sie chyba zmniejsza.. ale jestem dopiero w 18 tyg wiec nie wiem jeszcze co zaleci endo..
 
Dziecię zdrowe ma z tego co widzę 6, 92 cm
13 tydzień ciąży , zdrowe jest, serduszko bije i wygląda na chłopaka
 
reklama
Do góry