reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam się Laseczki:)
Ostatnio nie zaglądałam .... czasu przy mało ale obiecuję ze się poprawię bez bicia:)
Maja rośnie ratujemy się kaszką bo jest głodomorrra :) i na sniadanko i na kolację po cycusiu kaszkę je.. ale to dopiero od świat ,tak to byłyśmy na cycusiu tylko dodatkowo deserki.
Michaś rozrabia -uczymy się pedałować na rowerze..
Mąż teraz pryska a my siedzimy w domku bo pogoda paskudna:(i zimno brrr

Martuss- gdzie w Radomiu jest ta noowa galeria słoneczna??? bo slyszalam ze dzwonią ale nie wiem gdzie:);-)a przydałoby mi się małża wyciągnąć na zakupy bo kompletnie nie mam w czym chodzić
Gdynianka -oby Michaśkowi szybko przeszło:tak:
 
reklama
jumabe no proszę wcześnie ten ząbek wyszedł, ja obserwuję u mojego ale na razie nic

marudzić nadal marudzi biedaczek
teraz mój go nosi a mały tylko "mamamamama" mówi
 
Czesc dziewczyny Ja sie tylko przywitam bo w sumie u NAs nuda nic sie nie dzieje.Jumabe gratuluje zabka:)MOj pcha raczki do buzi bardzo sie slini ale to nie zabki bo dziasla sie nic nie zmieniaja.NAdrobie pozostale tematy co tam napisalyscie i wyjme pranie i mam jeszcze jedno do wstawienia.Wiec mowie wam dobranoc.A jutro dzieci do szkoly wracaja u nas wiec Od Nowa Polska Ludowa jak to sie mowi :)
 
Witam!!!:-)

i ja się wieki nie odzywałam, ale jakoś ostatnio nie było kiedy.. teraz mój ma urlop to też nie będę często zaglądać, ale póki co mam chwilkę, bo Kamilek już śpi, a m na piwo z kolegami poszedł

jumabe - no to gratuluję tego pierwszego ząbka:tak:
 
Witam się słonecznie :) U nas bez zmian pobudka co 3 h ciekawe kiedy prześpi dłużej, nie ukrywam, że już bym chciała :) Mikołaj ostatnio strasznie dużo bąbelków ze śliny robi i pcha nadgarstki do buzi albo rękawki i ciągle ma mokre już sama nie wiem co to może być, w dodatku strasznie się rozleniwił i jak go kładę na brzuszku to się podnosić nie chce a rączki znowu na małysza :/ jutro rehabilitacja to może kobietka nam coś powie więcej na ten temat. W dodatku wyczaił co to jest siedzenie i zaczynam mieć problem z karmieniem bo już się kłaść na moim przedramieniu nie chce tylko się zapiera i siedzi i muszę siłą go przekręcać a on w krzyk :) Dobrze, że nie umie się sam podciągać i nawet nie próbuje tego robić.
Ariska życzę dużo zdrowia dla Ciebie i rodzinki, samych pogodnych dni w życiu, uśmiechu na codzień, spełnienia wszystkich marzeń tych ogromnych i tych maleńkich i oby te nieprzyjemności i drobne potknięcia, które Cię spotkały na ślubie były ostatnimi w Waszym wspólnym życiu. Ślicznie wyglądałaś kochana :)
Jumbe pierwszy ząbek wow gratulację :)
Claudia zazdroszczę "mama" zdolniacha z Miśka :)
 
witam
u nas pogoda straszna, wieje i jest zimno, pochmurno, ale w końcu długi weekend więc jakoś mnie to nie dziwi. Wczoraj chciałam z małą wybrać się na kilka godzin nad morze ale w końcu zdecydowaliśmy że to nie jest dla niej pogoda.

U nas nocka jakaś dziwna, mała budziła się co 2-3 godziny i była głodna! dziwne bo przeważnie spała do 4-5.

jumabe - szybciutko Dominikowi wyszedł ząbek
 
witam,
pogoda się coś psuje i chyba znów nici ze spaceru;/ mój Antek wczoraj miał śpiący dzień, spał od 12.30 do 16 z przerwą na jedzenie, a potem pół godz tak ok 19, teraz też już śpi z godzine...
jeeej i zleci week mąż jutro już do pracy a rodzice na 3 dni na działke jadą, będę pół dnia sama z małym ale za to wreszcie będziemy sami z mężem:) ale ja się tak cieszę a znając moją mamę to albo nie pojedzie albo będzie wracać i kontrolować wszystko
 
witam Was
pogoda nie zbyt Majowa
lolcia nie rozumiem twoich suwaczków już miałam dawano zapytać o co kaman :-)?
 
reklama
Cześć czy Wy taż macie takie dziwne forum, nie mogę się połapać jakoś wszystko inaczej??
U nas pogoda do d...
jumabe- gratulacje pierwszego ząbka
 
Do góry