reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

mój też dostał je na zieloną kupkę
ale też są dobre po antybiotykoterapii

malutka... one są drogie i ja Ci nie powiem czy musisz je stosować
my je bierzemy dopiero 3 dni
 
reklama
mój też dostał je na zieloną kupkę
ale też są dobre po antybiotykoterapii

malutka... one są drogie i ja Ci nie powiem czy musisz je stosować
my je bierzemy dopiero 3 dni



... na pewno są dobre bo to naturalny probiotyk:tak: podobno jest jakiś odpowiednik - poszukaj sobie na wątku dolegliwości bo wiem że kiedyś ktoś pisał :tak: a cena niestety prawie 50zł :baffled: mało nie jest ale czego się nie robi żeby naszym bąblom było lepiej :-p
 
Witam się fajnie macie majówkę u nas praca maż w pracy, ale za to my mieliśmy dłużej święta bo aż 5 dni. Wczoraj było ładnie a dzisiaj pogoda do d..y. A tak wszystko dobrze Franio śpi więc mogę nadrobić. Kurcze jaki on nieraz jest śmieszny wydaje takie dźwięki że nieraz mam polewkę a mąż zazdrosny bo na mój głos od razu się śmieje, a ja mu tłumaczę że więcej z nim siedzę dlatego tak jest i pewnie jak już będzie starszy to będzie na odwrót.
 
... na pewno są dobre bo to naturalny probiotyk:tak: podobno jest jakiś odpowiednik - poszukaj sobie na wątku dolegliwości bo wiem że kiedyś ktoś pisał :tak: a cena niestety prawie 50zł :baffled: mało nie jest ale czego się nie robi żeby naszym bąblom było lepiej :-p


ja za biogaię płaciłam 40 zł
i jest tego 5 ml, podobno starcza na 3 tygodnie gdzieś(dając te 5 kropli dziennie)
zobaczymy
 
claudia - kup espumisan ja podaję go od dwóch miesięcy i nie ma większych problemów, już nawet ograniczam sporo dawki i więcej jem. Ale nadal zero cytrusów, smażonego i wydymającego. Mogę wytrzymać jeszcze trochę. Ja wczoraj jadłam jajka i moja mała wierciła się od 24 do 10 rano dziś póki nie walnęła mega kupki. Po czekoladzie też się wierci. :-)
 
iwi mój synek ma na odwrót :) jak tylko tata się do niego odezwie to mega uśmiechy lecą a ja mogę trajkotać ile wlezie to czasem mi jednego pośle i dodam, że oboje z nim siedzimy w domku bo mąż narazie nie pracuję więc Miki spędza z nami tyle samo czasu :) jestem zazdrosna ale co poradzę :D za to mama najlepsza do przytulenia i uspokojenia :)
 
claudia - kup espumisan ja podaję go od dwóch miesięcy i nie ma większych problemów, już nawet ograniczam sporo dawki i więcej jem. Ale nadal zero cytrusów, smażonego i wydymającego. Mogę wytrzymać jeszcze trochę. Ja wczoraj jadłam jajka i moja mała wierciła się od 24 do 10 rano dziś póki nie walnęła mega kupki. Po czekoladzie też się wierci. :-)

wiesz co mam esputicon, więcej już nie będę kupować
a skoro mam biogaię to muszę ją zużyć już teraz
bo droga była to będę ją dawać i zobaczymy za kilka dni

ja nie jem grochu, kapusty, fasoli, mocno smażonych , frytek, fast - foodów
jeszcze pewnie by się coś znalazło czego nie jem...

mały zasnął kurczę godzinę temu
i śpi jak nie wiem

a chcę go na spacerek wziąć
to se będzie oglądał :-)
 
reklama
witam się,
u nas pogoda jak pod psem, drugi dzień siedzimy w domu, myślałam, że może dziś pójdziemy na szczepienie ale nie ma dziś i dopiero w piątek lub pn bo w środe jestem sama a w czwartek bioderka, mój Antek znów śpiocha w łóżeczku w nocy wstał o 3 na kupkę hehe ale potem zjadł i spał, po 6 go wzięłam do nas by sie poprzytulać i spaliśmy we 3 do 7.30:) czy Wasze dzieci też tak marzną jak śpią w łóżeczku? mój jest przykryty kołderką i jest zimny;/
ja na problemy brzuszkowe mam Espumisan...
 
Do góry