reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej,
nie pisałam dlugo bo jako s tak nie miałam jak, zdążałam tylko nadrobić i zanim pomyślałam co napisać musiałam albo do dziecka iść albo coś zrobić;/ teraz moi panowie śpią to mam chwilę
wczoraj byliśmy u siostry mojego męża w odwiedzinach a dziś poszliśmy do Carrefoura bo chciałam kupić ten Bebilon z promocji ale 1 w ogóle nie była nie przeceniona a 2 i 3 już nie było:szok: puste półki;/ a chciałam kupić chodziarz 2 bo taka okazja się nie trafi długo pewnie...
qrcze do końca kwietnia mam oddać moja pracę inż a nie mam nawet kiedy nanieść ostatnich poprawek:///
 
reklama
Witajcie Kochane:)

Dawno nic nie pisałam bo zazwyczaj jak was czytałam w reku miałam albo Dzidzię albo laktator. Dzisiaj Wiktoria kończy 2 miesiące i niestety definitywnie zakończyłam karmienie mlekiem z piersi;/

Wiktoria fajnie rośnie ale jest bardzo męczącym Dzidziusiem, ale i tak najukochanszym na świecie:) Już się tak pięknie śmieje i zaczyna gaworzyć:) cieszy mnie to bardzo.

Dzisiaj pogoda była świetna więc pół dnia spędziłyśmy na polu:) Szkoda tylko, że same bo tatuś pojechał w góry....

Mam nadzieję, że teraz już będę znowu aktywną a nie tylko bierną uczestniczką bb:)
 
Witam ja tylko na chwilkę, Mała się wkurza, zaraz jedzonko.
My dziś prawie cały dzień na polku u szwagra, bo teściowie przyjechali, miałam się zabrać z nimi do Wisły na tydzień, ale musimy iść z Małą na badania krwi, więc przepadło. szkoda bo m zaczyna fuchę i pewnie dopiero będzie koło 21 w domu:(

uciekam bo ktoś mi tu krzyczy:)
 
mały leży w swoim pokoju sam i ogląda sobie, jest spokojny nie płacze, może potrzebował wyciszenia

my oglądamy x factor

dzisiaj wyjątkowe pustki na forum.........
 
hej,
u nas dzień pod znakiem spacerów, odwiedzin i rodzinnego spędzania czasu-uwielbiam to jak jesteśmy całą rodzinką, bo w tygodniu męża mamy dopiero wieczorem.
dziś taka piękna pogoda że nic dziwnego że nikogo na forum.
miłego wieczorku
 
Blondi dziękujemy za życzonka
100_42831 [640x480].jpg
 
madziunia fotki z kąpieli widzę przerabiane na wszystkie sposoby:) ale są super:) I wszystkiego najlepszego dla Mikołaja...kurcze ale ten czas leci....Ty urodziłaś Mikołajka a ja wtedy wychodzilam ze szpitala do domu:)
 
Witam się wieczorną porą weekend spokojny na forum wszyscy cieszą się wiosną, my też fajnie go spędziliśmy na spacerkach i w gościach, no i już się kończy i znowu samotność bo mąż do pracy.... no cóż ale większość z nas tak ma.
Życzę miłego wieczoru.
 
No faktycznie mało do nadrobienia tu na ogólnym, bo zamknięty idzie pełną parą;-)
Zaproszenia w części wręczone, Maciuś był bardzo grzeczny nie płakał wogóle ;) reszta jutro, no mały wisi mi na piersi i czekm aż zasnie i wyniosę go do łóżeczka;)
 
reklama
Madziu ślicznie dziękujemy za życzonka :-)

każdy cieszy się wiosna tym bardziej że jutro ma już padać - tak słyszałam

My przez weekend walczymy z małą i butlą. Zośka niestety nie wie co ma robić z nią w buzi, na początku jest ok, ale z czasem robi sie coraz bardziej nerwowa., muszę ją jakoś nauczyć bo coraz gorzej będzie ją do niej przekonać a jak wrócę do pracy to nie widzę jak ktoś będzie ją karmił łyżeczką. wieczorkiem byliśmy na zakupach i kupiłam jej butelkę lovi aktywne ssanie - ma całkiem inny smoczek, mięciutki. po kąpieli dałam w niej wodę i nie było tak żle, co prawda nie zassała jej ale nie miała odruchu wymiotnego a to już coś i zasnęła. nawet nie dostała cyca! myślałam, że po kilku minutach si.e obudzi ale juz ponad 1.5 h śpi.
a kupki nie robi już 4 dzień. nie wiem co o tym myśleć!!!
 
Do góry