reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie mamusie :-) Upały mnie po prostu wykańczają głowa mi pęka i nic mi się nie chce dobrze ,że mój mąż ma teraz urlop to zajmuje się Mateuszkiem mam nadzieję ,że nie długo ten ukrop minie :dry:. W środę mam wizytę i już nie mogę się doczekać mam nadzieje ,że wszystko dobrze u mojego maluszka nie ukrywam ,że trochę się denerwuję.
 
reklama
hej dziewczyny!! jestem nowa na tym forum i jestem mama ze stycznia 2011, jutro zaczynamy 4 miesiąc:) termin mam w ksiazeczce wpisany na 20. stycznia:)
 
witaj martuś!
gratulacje!!! :-)
napisz coś o sobie :-)


joasia - no, ja się szykuję na 3d lub 4d na koniec sierpnia - na usg połówkowe, to będzie 21tc. U nas też drogo... 250zł - wyszukałam taką klinikę, bardzo fajne opinie, zaczynam zbierać :-)
 
Kurcze u nas 300 zł to dużo trochę, bo my chcemy zacząć tą budowę i każdy grosz się teraz liczy...ale chętnie bym poszła, zobaczę jeszcze.
 
wiem, że to strasznie dużo kasy... m pewnie będzie się kłócił, żebyśmy poszli na zwykłe, ale może jeszcze uda mi się go przekonać, zacznę na pocz. sierpnia ;-) no i pozbieram po trochu z tej pensji, następnej i jakoś może nie da się za bardzo odczuć, że to rzeczywiście sporo
 
reklama
Cześć Wam dziewczyny :-) Jak ja wam współczuję tych upałów ja jak na razie się cieszę że tu w UK nie ma takiego ukropu tylko 22-26 stopni i wiaterek ja się czuję super w taką pogodę ale wiem że jak by było gorąco to bym mdlała cały czas.
 
Do góry