reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam wieczorowa pora, ja tylko na chwilke gdyz tez jestem fanka i ogladam meczyk;-)

Nienadrobie zaległosci, bo jestem padnieta tazke wybaczcie mi...
Wczoraj wybralismy sie z mezem nad wode, ohhhh tego było mi trzeba - polezec pod parasolem i nie przejmowac sie niczym...Jedzonko na grillu sie zrobiło wiec nie musiałam stac w kuchni przy garach:-)...Oczywiscie nie kapałam sie tylko nogi moczyłam(chyba ze to mit ze w ciazy nie wolno sie kapac bo mozna nabawic sie infekcji) ....Bylismy z bratem i jego zona oraz ich Igorkiem wiec nie było nudno zwlaszcza jak roczny Igor szalał w wodzie :)...Bedac juz w domu no mój groszek musiał dac mamie popalic i wyladowałam przytulona do kibelka.... Bylam tak padnieta ze myslalam ze niedziele spedze w domu ale niee;-)...
Choc rano wymiotowałam znow pojechalismy nad wode tym razem było nas wiecej, wiec nie było mowy o drzemce w cieniu, choc tak bardzo chcialam ale nic ....zaraz nadrobie te drzemke ...I teraz tez jestem padnieta wiec zapewne bede spalam jak susel:-).... Oczywiscie udało mi sie tez troche opalic ale zeby nie było chodzilam z brzuszkiem zasłonietym ;-)

Zycze dobranoc i uciekam do wyrka bo buzia non stop mi sie otwiera....Do jutra
 
reklama
Cześć ciężarówki :-) Ja nie oglądam meczu ale moi mężczyźni tak a ja mam w tym czasie święty spokój :-D.Zrobiłam suwaczki mam nadzieję że je będzie widać.
Dziewczyny powiedzcie mi czy wam też powychodziły takie małe czerwony żyłeczki na nogach bo mi się mnóstwo pojawiło i nie wiem co mogę używać, bo jak byłam w aptece i chciałam coś na to kupić to mi powiedzieli że mam iść do położnej i się położnej spytać co mogę używać bo oni nie wiedzą co mogą mi sprzedać bo jestem w ciąży.

Nogi do góry! Jak najczęściej trzymaj wyżej nogi niż resztę tułowia żeby poprawić przepływ krwi. Nie nakładaj nogi na nogę i uważaj żeby temp w której sie kąpiesz nie była zbyt wysoka. Z tymi pękającymi naczynkami to może być dziedziczne. Normalnie bierze się na to np. rutinoskorbin. Działa też wyciąg z kasztanowca i inne,ale najlepiej przy wizyciie u lekarza zapytać co możesz na to wziąć. Pamiętaj nie siedź za długo tylko wstawaj i rób ssobie przerwy żeby nogi odpoczęły a jak zbyt długo stoisz to zrób sobie jakieś wymachy nogami żeby zwiększyć przepływ krwi.

Ja na meczyku byłam w Multikinie i oglądałam w 3D :) fajny efekt ale i tak byłam za Holandią :-(
 
Witajcie kobietki!
Ja rozpoczelam dzien z delikatnymi brazowymi plamieniami . wlasciwie taka wydzielina z delikatnymi smugami. ehhhh
mam nadzieje ze to nic powaznego i szybciutko minie jak joasi
 
Witajcie kobietki!
Ja rozpoczelam dzien z delikatnymi brazowymi plamieniami . wlasciwie taka wydzielina z delikatnymi smugami. ehhhh
mam nadzieje ze to nic powaznego i szybciutko minie jak joasi

Nic się nie martw. Napewno wszystrko będzie ok.

A tak w ogóle to dzień dobry :) My z Wiki juz po sniadaniu ja ide podłogi umyć bo na tym punkcie to mam świra :)
 
Hej girls
wpadłam się przywitać i życzyć Wam miłego dnia. U nas znowu zapowiada się upalnie, dlatego też postanowiliśmy siedzieć w domu. Widziałam prognozy na necie, że zapowiadają jakieś przelotne opady..... no zobaczymy, zobaczymy. Obiecałam dziś Fifiemu wyjście na plac zabaw na wypróbowanie nowych foremek do piasku, ale to dopiero późnym wieczorem. Jego rączka ma się już zdecydowanie lepiej chociaż nadal ją oszczędza i w zabawie używa tylko prawej.

ja też bym chciała należeć do zamniętej grupy i niestety samemu nie można się dodać więc czekam na zaproszenie;)
mi też marzy się dostęp do grupy ale rozumiem, że najpierw trzeba dać się poznać założycielkom. My na lublinianach miałyśmy ustalone i spisane zasady dla nowych dziewczyn, tak aby pojawiając się w naszym granie wiedziały kiedy i jak do grupy mogą się dostać. Od kilku dni mamy jednak swój wątek zamknięty.

Takie miejsce gdzie nikt z zewnątrz nie ma dostępu to super sprawa, można spokojnie poruszać tematy, o których na otwartych nie chciałybyśmy pisać, a przede wszystkim zamieszczać zdjęcia.

Mam mały postulat do naszego moderatora bądź założycielki grupy o sprecyzowanie kiedy, po spełnieniu jakich warunków mogłybyśmy liczyć do dostęp do grupy.
 
reklama
Do góry