reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej kobietki:)

monia-t
my też kupiliśmy ten termometr i nie jestem z niego zadowolona. Myślę że najlepsze są rtęciowe, ale zostały wycofane- po za tym ja bym się bała mierzyć takim temperaturę mojej kruszynce. A co do pomiarów- w uchu może być wyższa- wiadome że po d pachą różnie się trzyma ten termometr i stąd mogą być różnice.

kurcze trzymajcie moje drogie kciuki żebym zdała egzamin i miała z głowy ten semestr:) No i żeby Niunia dziś w nocy postanowiła już wyjść do ludzi, bo już wszyscy pytają, dzwonią i piszą i niedługo wyjdzie że tą ciążę to tylko sobie wymyśliłam coby się móc bezkarnie objadać i tyć:-):-):-)
 
reklama
hej kobietki:)


kurcze trzymajcie moje drogie kciuki żebym zdała egzamin i miała z głowy ten semestr:) No i żeby Niunia dziś w nocy postanowiła już wyjść do ludzi, bo już wszyscy pytają, dzwonią i piszą i niedługo wyjdzie że tą ciążę to tylko sobie wymyśliłam coby się móc bezkarnie objadać i tyć:-):-):-)

trzymamy trzymamy w takim razie
 
Farbka - to wykorzystaj ten weekend na zjedzenie czegoś pysznego, a potem zakazanego :-)

Złotko - powodzenia na egzaminie!
My mamy termometr rtęciowy, ale właśnie boję się go zaaplikować dziecku i kupiliśmy ten

ciekawe czy jolwww już urodziła czy jeszcze się męczy...
 
Ostatnia edycja:
Złotko - mocno trzymamy i za egzamin i za małą by się zdecydowała po egzaminie a nie przed :-)

ale mam dziś lenia... strasznego! Mąż na zakupach a ja mam całą suszarkę prania do prasowanie...eeee... jak mi się nie chce, ale to chyba już ostatnia dostawa ciuszków dla małej. I trzeba jeszcze ogranąć mieszkanie bo straszny bałagan się zrobił a po południu mąż ma teściową na kawkę przywieść - właśnie robi rogaliki z wiśniami... pychotka juz nie mogę się doczeka kiedy będzie:-D
 
Witam moje kochane styczniówki :)
Właśnie wróciłam do domciu, ależ jestem szczęśliwa.
Tycjan leży sobie w łóżeczku i śpi, jeszcze się nie obudził.

Będę się starała nadrobić zaległości, w pierwszej kolejności listę uzupełnię.
Jestem zaskoczona, bo widzę, że niektóre po terminie jeszcze z brzuszkami czekają...
 
A ktoś ma jakieś wieści od szalom. Chyba Claudia miała z nią kontakt. Zastanawiam się jak u niej akcja porodowa, czy coś się ruszyło. Ale pewnie dałaby znać gdyby coś...
 
Witam moje kochane styczniówki :)
Właśnie wróciłam do domciu, ależ jestem szczęśliwa.
Tycjan leży sobie w łóżeczku i śpi, jeszcze się nie obudził.

Będę się starała nadrobić zaległości, w pierwszej kolejności listę uzupełnię.
Jestem zaskoczona, bo widzę, że niektóre po terminie jeszcze z brzuszkami czekają...
witaj ewcia :-)
ty juz w domu - jak ten czas leci. buzki dla Tycka ;-)
 
hej dziewczyny :)
u nas bez zmian.. jakos zyjemy.. :)


jolwww-- da mi znac jak zacznie sie cos dziac.. albo urodzi... NARAZIE NIC NIE PISAŁA .. wiec chyba wstrzymali sie z wywoływanie.. napisze do niej wieczorkiem.. zobaczymy co odpisze..


pozdrawiam buziaki
 
reklama
Ewcia nie dość, że już w domu, to jeszcze pięknie uporządkowała naszą listę rozpakowanych ciężarówek... Tycjan grzeczniutki, dal mamie nadrobić zaległości :)
 
Do góry