reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej Blondi - no to gratulacje, malutkie sukcesy :-)
Maciuś jest już duży, no to pewnie zacznie funkcjonować bardziej regularnie

-----------
pożegnam się już z wami
Dobrej Nocki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-) jeszcze śpicie? nikt nie miał nieprzespanej nocki?
przez was wyszedł post pod postem, bo przecież nie będę edytowała tego z wieczora?

w takim razie idę zjeść śniadanko i zażyć leki, może któraś się pojawi w międzyczasie...
 
Cześć, ja też już nie śpię. Idę zrobić sobie kawke i zbieram się do tego cudownego szpitala. Ale ja miałam dziwne sny dzisiaj...
 
witam,
ale tu cicho dziś, pewnie przy weekendzie każda dłużej w łóżeczku siedzi :-) ja tez zaraz tam wracam bo jakos zimno się zrobiło w mieszkaniu po nocy

Farbka - może w końcu Cię zostawią w szpitalu

MartaPe - ciekawe co u Ciebie, może akcja porodowa ruszyła?
 
Ostatnia edycja:
ja też jestem :-)
bez akcji nocnych :-)
dziś do teściów jedziemy na obiad bo co będę w domu siedzieć i czekać jak moje dziecko chyba luty wybrało jednak :-(
zaraz skoczę do fryzjera, w końcu jakieś przyjemności muszą być skoro ta największa postanowiła jeszcze posiedzieć w brzuchu.
odezwę się wieczorem, miłego dnia Wam życzę
 
ulkan, to chyba zadzwonię do położnej i się zapytam jak to dawać, my mamy zacząć od jednej kropli,potem co dziennie o jedną więcej aż dojdziemy do 5kropli to nie wiem czy to jest sens dawać z czymś

Ariska trzymaj się , buziaki dla Michasi

Blondi super, oby tak dalej do przodu, mój spał na początku w nocy 1,5 godz , teraz śpi 3,5 - 4 godz więc też postępy robi :-)
 
reklama
A my już w domku jesteśmy z powrotem. Ale obiecali nas w poniedziałek przyjąć na oddział i chyba będą wywoływać
;)
 
Do góry