reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja też jestem właśnie po wizycie u gina ale jestem strasznie zawiedziona. Niby z dzidzią wszystko w porządku ale lekarz zrobił te USG w tempie błyskawicznym. Oczywiście nic nie widziałam bo monitor miał odwrócony do siebie. Powiedział tylko że jest ok dzidzia się rusza. Jak wstałam z kozetki to zrobiłam sobie zdjęcie z monitora ale nic na nim nie widać doczytałam tylko że dzidzia ma 7 cm i 19 mm i że termin przesunął mi się na 11 stycznia.


Co za beznadziejny lekarz....masakra! Chodzisz prywatnie czy państwowo? Ja chodzę prywatnie i widzę dzidzię na ekranie, lekarz opowiada mi co widać, co bada, robi zdjęcia (ostatnio dostałam 5 fotek) a usg trwało ok 5-10 minut. le wszystko mi opowiedział co widać, co bada. Może warto się zastanowić nad zmiana lekarza...a może miał gorszy dzień.


Dziewczyny powiedzcie czy już kupujecie ciuchy ciążowe? Czy już nosicie ciążowe? Pytam, bo zaczynam się nie mieścić w pasie w spodnie. Więc chyba czas kupić jakieś ciuchy. Widziałam w h&m fajne dla ciężarnych,tylko zastanawiam się jak będą wyglądały spodnie ciążowe z pasem w momencie gdy nie ma jeszcze brzycha? :)
 
reklama
Ja za 50 minut mam weekend nareszcie :-)
trzeba tylko coś na jutro wymyślić - mamy taką piękną pogodę, aż szkoda siedzieć w domu
 
Ribi ja chodzę państwowo i poważnie zastanawiam się nad zmianą lekarza bo każda wizyta u niego tak wygląda. On sam nie jest w stanie wszystkiego zobaczyć w tak krótkim czasie. A co do ubrań ciążowych to ja kupiłam sobie spodnie w 12 tyg bo już się do żadnych swoich nie mieściłam. Ten pas ciążowy idealnie dopasowuje się do każdego brzuszka
 
Witajcie:)

Ja powoli nas pakuje na weekend :)

Co do ubrań ciążowych to ja od 10 tyg się w nic nie mieszczę :) I chodzę już w ubraniach ciążowych :)
 
A ja kocham swojego ginekologa :) Ma bardzo fajne podejście do kobiet i ich problemów. Czuję się bezpieczna i otoczona opieką. Dzięki temu że jest znany i szanowany w gronie Tyskich lekarzy - mogę liczyć również na fachową opiekę innych specjalistów których mi polecił. Z jego polecenia poszłam do chirurga i już jestem po biopsji a jutro będą wyniki. Z kasy czekałabym na takie badanie pare miesięcy.
Też pokazuje mi maluszka na USG bo wie że to jest dla mnie ważne. No i jest ordynatorem szpitala gdzie urodziłam Anię i mam nadzieję urodzić maluszka.
Ach - ustaliłam sobie z kierowniczką że chodzę do pracy jeszcze dwa tygodnie, potem urlop i już nie wracam :) Trochę mi żal - bo jednak lubię moją pracę, koleżanki... Ale już niestety latka nie te i ciężko trochę osiem godzin przetrwać pośród gwaru ludzi, drukarki, klimatyzacji będąc w tym stanie
Na szczęście weekend i trochę odpoczynku :)
życzę wszystkim Udanego weekendu :)
 
Co za beznadziejny lekarz....masakra! Chodzisz prywatnie czy państwowo? Ja chodzę prywatnie i widzę dzidzię na ekranie, lekarz opowiada mi co widać, co bada, robi zdjęcia (ostatnio dostałam 5 fotek) a usg trwało ok 5-10 minut. le wszystko mi opowiedział co widać, co bada. Może warto się zastanowić nad zmiana lekarza...a może miał gorszy dzień.


Dziewczyny powiedzcie czy już kupujecie ciuchy ciążowe? Czy już nosicie ciążowe? Pytam, bo zaczynam się nie mieścić w pasie w spodnie. Więc chyba czas kupić jakieś ciuchy. Widziałam w h&m fajne dla ciężarnych,tylko zastanawiam się jak będą wyglądały spodnie ciążowe z pasem w momencie gdy nie ma jeszcze brzycha? :)
teraz na lato najlepiej kupic luzna sukienke a po lecie spodnie ciazowe ja mam juz spodnie ciazowe bo w moje ciasno w pasie mam a sukienki niemoge dostac na te moje wielkie cyce zeby niemiala szycia pod biustem :-(

hej kobietki co tam u was nowego???niestety niedam rady was nadrobic przez te upaly i gosci ( dzieci szwagierki przyjechaly do tesciow na wakacje ) niemam na nic checi i nawet na bb rzadzej zagladam :-(
 
Ja nie planuję raczej nic na weekend.

Dzisiaj sobie kupiłam krem zapobiegający rozstępom z firmy pharmaceris mam zamiar go rano stosować, a przy wieczornej kąpieli stosuję oliwkę w żelu z Jonsona, też fajnie nawilża. Strasznie boję się rozstępów a Wy?
 
reklama
Żabcia zajrzyj sobie do sklepów z odzieżą indyjską - można tam znaleźć fajne duże tuniki i luźne sukienki pod którymi można nosić i brzuch i "cyce". Mam ten sam problem - w naszych sklepach i na allegro można znaleźć ciążowe ciuchy dla... szczuplutkich kobiet - a ja do takowych już niestety nie należę ;)
Odpocznij i wracaj do nas
 
Do góry