reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie kochane
Juz po wczorajszym badaniu, naczekałam sie tam 3 godz, ale tak to już jest z NFZ wrrrrrrr....

Więc wszystko ok, usg super, widziałam piękną kruszynke:tak:
Teraz trzeba czekać na wynik testu z krwi, w przyszłym tyg powinien być.

Wiecie co w sumie nie denerwowałam sie tak bardzo, ale myślę ze to dzięki temu form, bo o wszystkim można tu napisać i dziewczyny zawsze wesprą na duchu człowieka:)

Miłego dnia kochane
 
reklama
Witajcie kochane
Juz po wczorajszym badaniu, naczekałam sie tam 3 godz, ale tak to już jest z NFZ wrrrrrrr....

Więc wszystko ok, usg super, widziałam piękną kruszynke:tak:
Teraz trzeba czekać na wynik testu z krwi, w przyszłym tyg powinien być.

Wiecie co w sumie nie denerwowałam sie tak bardzo, ale myślę ze to dzięki temu form, bo o wszystkim można tu napisać i dziewczyny zawsze wesprą na duchu człowieka:)

Miłego dnia kochane

Od tego tu jesteśmy - ja również witam. Dzisiaj do pracy, ale strasznie mi się nie chce. Trzeba mi jeszcze załatwić bilety do kina - bo jutro planujemy iść na Zmierzch najnowszą część
 
Witam:) Co pare dni wpadam na forum, a czytania mam duzo:)
Milego Kochana wyjscia do kina:) Ja wybieram sie w swoim kinie pozniej na ten film bo graja u mnie do 8 lipca:)
 
Lubie:) Chociaz zaluje ze najpierw nie przeczytalam ksiazek. Zawsze uwazam ze ksiazka jest lepsza niz jej ekranizacja, chociaz przyznam ze te 2 czesci mi sie podobaly:)
 
Lubie:) Chociaz zaluje ze najpierw nie przeczytalam ksiazek. Zawsze uwazam ze ksiazka jest lepsza niz jej ekranizacja, chociaz przyznam ze te 2 czesci mi sie podobaly:)
Nio były super. Dlatego z miłą chęcią na 3 część pójdę do kina, bo poprzednia oglądałam w domu i zawsze to nie wywiera takiego wrażenia jak w kinie :-)
 
Nio były super. Dlatego z miłą chęcią na 3 część pójdę do kina, bo poprzednia oglądałam w domu i zawsze to nie wywiera takiego wrażenia jak w kinie :-)
W domku nie ma takiego wrazenia, to fakt:) Chyba ze ma sie dobry sprzet, ale jednak kino to kino:)opowiedz jakie wrazenia, czy byl lepszy od tych wczesniejszych:)
Nalesniki juz usmazylam i zaraz do pracy:( nie moge doczekac sie poniedzialku-urlop:)
 
ja nie przeadam za tą sagą, zmierzch itd...
kupiłam sobie pierwszą książkę z ciekawości, ale nie mogłam jej zmęczyć do końca... szła mi jak flaki z olejem, nudy... także nie dołączam się do fanek ;-)
za to pierwszy film obejrzałam i może być, taki lekki, na wolne popołudnie... :-)

idę gotować zupkę.
dziś pracuję w domu, napisałam szefowi maila, że kiepsko się czuję i będe pracowała w domu.
Jaśka odprowadziłam do opiekunki, popracowałam 2 godziny, teraz tą zupę nastawię i biore się dalej za robotę, bo tonę w nienapisanych mailach i raportach!!! mam straszne zaległości :-(
aha, i zjem śniadanie, bo jeszcze nie było kiedy...:baffled:


Monia - gratulacje :-)


sic - a ja mam ciekawą pracę, takż enie chciałabym je stracić... raczej nie mają prawa mnie wyrzucić jak będe chciała wrócić po macierzyńskim...
i chyba nie mają prawa zmniejszyć mi pensji, moga tylko chyba przenieść mnie na inne stanowisko...
nie wiem, nie znam się na tym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane dziewczyny od dziś możecie mi mówić Pani Magister!:-):-):-)
Obroniłam się na dwie 5 i 4,5 ostatecznie 4,5. Teraz to sobie myślę i po co było się tak stresować, luzik był. Ale troche mi smutno, że to już koniec studiów i wielu osób już nie zobaczę:-(.
Już się prawie spakowałam, jutro tylko raniutko mam wizytę u gina i badanie przezierności karkowej, spytam go o płeć może będzie mógł coś zobaczyć.
Witam Cię AnnD i gratuluję fasoleczki:-)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!

Annia-ttu duzo psotow lecic....wiec nudzic sie nie ebdziesz

u mnie nie spalam do 2.00 a wstalam o 7.10 maskara:(:(:
 
Do góry