reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej :)

Ja już po wizycie :) Z maleństwem wszystko ok :) Ma już 2 cm i było widać zarys rączek, główki...aż łzy staneły mi w oczach jak to zobaczyłam :)
Kolejna wizyta 22.07 :)

SUPER, że z maleństwem wszystko dobrze :)
Ja mam wizyte jutro o 19:00 już nie mogę się doczekam :) Teraz czekam z obiadkiem na męża i jade na pazurki :)

A nie chwaliłam się wam, że jak byłyśmy z Wiki nad morzem, to mój mąż pomył wszystkie okna, poprał dywany, naroznik w salonie, posprzątał i zrobił w niedziele nan obiad knedle z truskaweczkami :) KOCHANY :)
 
reklama
Poza tym źle się czuję, mam straszne zaparcia
zlosc1_%28www.e-gify.pl%29.gif
.
u mnie to samo, próbuję jakoś radzić sobie z tym jedząc dużo owoców "rozluźniających" ale jak na razie bez efektu.:dry:

TakaJednaKobitka mamy na suwaczkach ciążowych ten sam time. ;-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny, ja jeszcze w pracy
TakaJednaKobitka Cieszę się , że z fasolką wszystko ok - ja mam wizytę 19 lipca -czyli przed Tobą oby i umnie grało wszystko
 
witam ;))
dziś mi tak słabo, że już myślałam, że nie zwleke się rano z łóżka, a dziś ważny dzień, bo miałam wizytę u mojego ginekologa:-)
z dzidzi wszystko dobrze:-) ma 7,5 cm długości :-) i 13 tydzień i 5 dzień wyszedł z USG, teraz cofnęło sie o trzy dni ale narazie suwaczka nie zmieniam zobaczymy następną wizytę :-)lekarz zalecił leżenie w takie dni jak dziś i przepisał nospe na te bóle brzuszka bo ostatnio przez miesiąc nie piłam:-) jestem spokojna i szczęśliwa:-) Kolejna wizyta 19tego lipca:-)

TakaJednaKobitka - nio gratuluję, tez powinnam miec wizyte 22 VII, ale akurat tego dnia nie przyjmuje lekarz tam gdzie chodzę, więc zapisały mnie pielęgniarki na termin wczesniejszy:-) jak masz zdjęcie to wklej ja tez zaraz wkleję:-)

Miłego dnia życzę wszystkim:-)
 
witam ;))
dziś mi tak słabo, że już myślałam, że nie zwleke się rano z łóżka, a dziś ważny dzień, bo miałam wizytę u mojego ginekologa:-)
z dzidzi wszystko dobrze:-) ma 7,5 cm długości :-) i 13 tydzień i 5 dzień wyszedł z USG, teraz cofnęło sie o trzy dni ale narazie suwaczka nie zmieniam zobaczymy następną wizytę :-)lekarz zalecił leżenie w takie dni jak dziś i przepisał nospe na te bóle brzuszka bo ostatnio przez miesiąc nie piłam:-) jestem spokojna i szczęśliwa:-) Kolejna wizyta 19tego lipca:-)

TakaJednaKobitka - nio gratuluję, tez powinnam miec wizyte 22 VII, ale akurat tego dnia nie przyjmuje lekarz tam gdzie chodzę, więc zapisały mnie pielęgniarki na termin wczesniejszy:-) jak masz zdjęcie to wklej ja tez zaraz wkleję:-)

Miłego dnia życzę wszystkim:-)

To super.
Ja się czuję dzisiaj źle, przyszłam już z pracy , ale od rana mi słabo jest i niedobrze, coś czuję, że szybko pójdę na L4 - czuję sie jakbym miała zemdleć i brakuje mi powietrza. Koszmarne uczucie
 
Hej dziewczynki. Jestem po wizycie. Gin potwierdził ciążę i zrobił USG dopochwowo. Nasz słodki bąbelek ma już 4 cm i 1 mm. Wyliczył ciążę z wielkości maluszka o 2 dni do przodu czyli 9 tyg 3 dni. Termin mam z @ 30 stycznia a z USG 28 stycznia. Za trzy tygodnie będę miała normalne USG i badanie przezierności karkowej.
Ulżyło mi bardzo. Cieszę się, że z bąbelkiem wszystko ok :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś mam fatalny dzień...od rana witam się z kibelkiem...żygam jak kot....to pierwszy raz ale już z wielką pompą. Musiałam wziąć wolne w pracy i dobrze bo chyba nie dałabym rady. Oprócz tego jest mi słabo i w ogole cały dzień przeleżałam ... mam nadzieję, że jutro będzie lepiej bo na L-4 wybieram się dopiero w sierpniu. Widzę, że wizyta u gina się udała....nie widziałam że już widać rączki :) ja za tydzień mam wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Serduszko już widziałam :) Dziewczyny od jutra będą upały więc trzymajcie się bo bdzie trudno....
 
Cześć dziewczynki :)
U nas właśnie zaczął się urlop. Jesteśmy w domku nad jeziorem a z racji tego, że mamy internet mobilny to mogę zajrzeć czasami do Was. Poza tym Misiek by nie wytrzymał bez kompa tydzień.
Strasznie mnie denerwuje hałas, normalnie szału dostaję jak dziewczynki biegają i krzyczą, jak takie małe zwierzątka.
Dzisiaj musimy jechać po południu do mojego gina i wracamy i już wtedy urlopujemy się na całego.
Miłego dnia wszystkim życzę :)
koniecznie daj znac po wizycie jak bylo :-)
Witam :-) Ależ sobie dzisiaj pospałam;-) z małą przerwą na toaletę miałam niczym nie zakłocony sen od 22 do 12... Wizyta teściow była całkiem udana, a po ich odjeździe spędziliśmy miłe popołudnie na działce... Zajadałam się truskawkami prosto z krzaczka....pychotka, choc niestety jeszcze jest ich mało.

Boli mnie brzuch w okolicach pępka, a dokładnie mam wrażenie jakby coś rwało pępek od srodka. Czy ktoraś z Was miała podobny bol? Może wiecie co on oznacza... bo wizytę u ginekologa mam dopiero w piątek, a troszkę się martwię
to normalne ja tez czasem tak mialam
Hej :)

Ja już po wizycie :) Z maleństwem wszystko ok :) Ma już 2 cm i było widać zarys rączek, główki...aż łzy staneły mi w oczach jak to zobaczyłam :)
Kolejna wizyta 22.07 :)
no to super ze wsio ok widzialam fotke sliczniutka :-)
witam ;))
dziś mi tak słabo, że już myślałam, że nie zwleke się rano z łóżka, a dziś ważny dzień, bo miałam wizytę u mojego ginekologa:-)
z dzidzi wszystko dobrze:-) ma 7,5 cm długości :-) i 13 tydzień i 5 dzień wyszedł z USG, teraz cofnęło sie o trzy dni ale narazie suwaczka nie zmieniam zobaczymy następną wizytę :-)lekarz zalecił leżenie w takie dni jak dziś i przepisał nospe na te bóle brzuszka bo ostatnio przez miesiąc nie piłam:-) jestem spokojna i szczęśliwa:-) Kolejna wizyta 19tego lipca:-)

TakaJednaKobitka - nio gratuluję, tez powinnam miec wizyte 22 VII, ale akurat tego dnia nie przyjmuje lekarz tam gdzie chodzę, więc zapisały mnie pielęgniarki na termin wczesniejszy:-) jak masz zdjęcie to wklej ja tez zaraz wkleję:-)

Miłego dnia życzę wszystkim:-)
super ze wszystkodobrze same dobre wiadomosci dzisiaj :-)
Ja też dziś po lekarzu nie wiem ile ma dzidzia bo zdjecia nie dostałam - badanie miałam przez brzuch - wyszło że jestem w 9 tyg i 5 dniu ciąży i termin na 26 stycznia wiec nieco się rózni - ale cos czuje że to się zmieni. WAŻNE! serducho waliło - rączki mi machały witam! witam! moją mamę NIEZAPOMIANA CHWILA!!!
ale sie pozytywnie dzis zrobilo :-)

kochane mam pytanie do mam ktore sa w ciazy po raz kolejny czy wy juz czujecie ruchy dziecka????:confused: bo ja zaczynam czuc moze zle sobie o mnie pomyslicze ze sobie wkrecam albo cos ale nie naprawde juz w sobote jak sprzatalam i jak sie nachylilam to poczulam jeden ruch ale jakos sie nieprzejelam bo stwierdzilam ze to za wczesnie jeszcze ze jeszcze tydzien mam przynajmniej do do odczuwania ruchow bo z corcia 1 ruchy czulam w 16 tygodniu a ze w 2 ciazy szybciej sie czuje to myslalam o 14 tygodniu wiec w sobote sie nieprzejelam ale dzis jak lezalam z mezem to juz okolo minuty mi swidrowalo w brzuchu :szok: to 13 tydzien myslalam ze to za szybko ale i tak bardzo sie ciesze bo w koncu czuje ze naprawde jestem w ciazy :-) czy ktorejs z was tez juz sie dzidzia odzywa???
 
żabka - mi to jedynie w jelitkach czasami tak zaświdruje :) No ale Ty jesteś dalej w ciąży niż ja. Mimo wszystko to bardzo szybko u Ciebie...
 
reklama
żabka - mi to jedynie w jelitkach czasami tak zaświdruje :) No ale Ty jesteś dalej w ciąży niż ja. Mimo wszystko to bardzo szybko u Ciebie...
no ja mam to chrakterystyczne uczucie ale skoro z mala czulam juz w 16 tygodniu to teraz to juz tez raczej to jest to tego uczucia niezapomne do konca zycia i to jest takie samo jak z mala :-) a ty w ktorych tygodniach czulas pierwsze ruchy w 1 i w 2 ciazy??? jesli mozna zapytac oczywiscie :sorry2:
 
Do góry