reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam Was Stycznióweczki :)
Jestem tu nowa. Ja również czekam na dzidziusia i myślę, że mnie również powspieracie w tym czasie :) Mam termin na 25 stycznia więc to dopiero początek 3-go mca...póki co jestem senna i non stop śpię ale mam nadzieję, że już niedługo odzyskam siły :)
 
reklama
My niedawno wróciliśmy do domu. Było nawet fajnie
best10_%28www.e-gify.pl%29.gif
dostałam kilka ciuszków od kuzynki i pobyłam z dziewczynkami.
Poza tym źle się czuję, mam straszne zaparcia
zlosc1_%28www.e-gify.pl%29.gif
może temu , że nie byłam w domu. A u kogoś w kibelku to tylko siku umiem.
Jestem zmęczona i niedługo szykuję się do spania.
 
Witajcie kochane :)

My z Wiki już w domku :) Było cudownie :) Poprostu bosko :) Pogoda wspaniała, opaliłyśmy się :)

Ja własnie wróciłam z badań, jutro mam wizytę o 19 i strasznie się jej boję czy wszystko ok.

Dziewczyny czy to normalne, że dolegliwości ciążowe już mi minęły???

Nawet nie miałam kiedy poczytać co napisałyście :(
 
Witajcie kochane :)

My z Wiki już w domku :) Było cudownie :) Poprostu bosko :) Pogoda wspaniała, opaliłyśmy się :)

Ja własnie wróciłam z badań, jutro mam wizytę o 19 i strasznie się jej boję czy wszystko ok.

Dziewczyny czy to normalne, że dolegliwości ciążowe już mi minęły???

Nawet nie miałam kiedy poczytać co napisałyście :(


Witaj ;-)

zazdroszczę opalania i wypoczynku :tak:

a co do Twojego pytania to wydaje mi się, że mogą już mijać bo ja osobiście też już nie mam mdłości, mam mniejszy apetyt, jestem mniej senna, jedyne co zostało to wrażliwe sutki, ale nie tak jak na początku :tak:
 
Witaj kochana!
Mnie tez mineły dolegliwosci prawie . Ciesz sie ,ze wypoczełas .odrazu widac po poscie ze wyjazd sie udal . Co do forum to poczytaj poczytaj hheehhe bylo ciekawie wrecz burzliwie :) Bziaczki
 
joasiab no to fajnie, ze sie wyjazd udal i najwazniejsze ze wypoczelas. aj jak ci zazdroszcze tego wypadu nad morze.co do dolegliwosc ja mialam tylko pare razy i wiecej nie. moze cialo juz przyzwyczailo sie juz do ciazy i masz juz spokoj ciesz sie tym :-)

sic1982 znalzlam w necie takie porady na mdlosci:
- Powinnaś zjeść rano coś lekkostrawnego, np. krakersa, sucharka;
- Zanim wstaniesz, poleż około 10 minut w łóżku;
- Jedz mało a często;
- Kolację powinnaś jeść przynajmniej godzinę przed spaniem;
- Miej zawsze pod ręką coś do przegryzienia;
- Pij herbatkę miętową.
 
Witam, ja już na nogach. Najgorsze jest to, że przez wyjazd zapomnieliśmy o chlebie i muszę jeść płatki na sucho
zlosc25_%28www.e-gify.pl%29.gif
Po innych rzeczach z rana mnie mdli. Zaczął się nowy tydzień, znowu trzeba iść do pracy. Oby mi tam czas do 18:00 szybko zleciał.
Witajcie kochane :)

My z Wiki już w domku :) Było cudownie :) Poprostu bosko :) Pogoda wspaniała, opaliłyśmy się :)

Ja własnie wróciłam z badań, jutro mam wizytę o 19 i strasznie się jej boję czy wszystko ok.

Dziewczyny czy to normalne, że dolegliwości ciążowe już mi minęły???

Nawet nie miałam kiedy poczytać co napisałyście :(

Dzisiaj idziesz do gina więc wypytaj o te dolegliwości, na pewno powie Ci co i jak. To bardzo fajnie , że wyjazd był udany
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif


joasiab no to fajnie, ze sie wyjazd udal i najwazniejsze ze wypoczelas. aj jak ci zazdroszcze tego wypadu nad morze.co do dolegliwosc ja mialam tylko pare razy i wiecej nie. moze cialo juz przyzwyczailo sie juz do ciazy i masz juz spokoj ciesz sie tym :-)

sic1982 znalzlam w necie takie porady na mdlosci:
- Powinnaś zjeść rano coś lekkostrawnego, np. krakersa, sucharka;
- Zanim wstaniesz, poleż około 10 minut w łóżku;
- Jedz mało a często;
- Kolację powinnaś jeść przynajmniej godzinę przed spaniem;
- Miej zawsze pod ręką coś do przegryzienia;
- Pij herbatkę miętową.
Może mi to trochę pomoże na mdłości
best8_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
reklama
Witajcie kochane
Witaj RIBI :tak: Sporo nas już, mamuś styczniowych:)
Ja ostatnio czuje sie dobrze, nie licząc senności.

W środę wizyta, ciesze sie ze zobaczę nasza kruszynkę i pierwsze badania będą za nami.

Miłego pełnego słonka dnia mamusie:tak:
 
Do góry