reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Wiecie co dziewczyny, ja czasami nie czuje sie jak bym była w ciąży, mam wrażenie ze brzuszek nie rośnie wogole....
Gdyby nie ta senność i tkliwość piersi to bym nie czuła sie jak ciężarna...
 
reklama
Wiecie co dziewczyny, ja czasami nie czuje sie jak bym była w ciąży, mam wrażenie ze brzuszek nie rośnie wogole....
Gdyby nie ta senność i tkliwość piersi to bym nie czuła sie jak ciężarna...

Ja też tak czasem mam i się zastanawiam czy na pewno jestem
best10_%28www.e-gify.pl%29.gif

ale po chwili wracają te wszystkie dolegliwości i dziecko daje znać o sobie, nie musimy zawsze się źle czuć
 
Cześć dziewczynki :)
U nas właśnie zaczął się urlop. Jesteśmy w domku nad jeziorem a z racji tego, że mamy internet mobilny to mogę zajrzeć czasami do Was. Poza tym Misiek by nie wytrzymał bez kompa tydzień.
Strasznie mnie denerwuje hałas, normalnie szału dostaję jak dziewczynki biegają i krzyczą, jak takie małe zwierzątka.
Dzisiaj musimy jechać po południu do mojego gina i wracamy i już wtedy urlopujemy się na całego.
Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Cześć dziewczynki :)
U nas właśnie zaczął się urlop. Jesteśmy w domku nad jeziorem a z racji tego, że mamy internet mobilny to mogę zajrzeć czasami do Was. Poza tym Misiek by nie wytrzymał bez kompa tydzień.
Strasznie mnie denerwuje hałas, normalnie szału dostaję jak dziewczynki biegają i krzyczą, jak takie małe zwierzątka.
Dzisiaj musimy jechać po południu do mojego gina i wracamy i już wtedy urlopujemy się na całego.
Miłego dnia wszystkim życzę :)

Miłego wypoczynku, szkoda, ze ja w tym roku nigdzie nie pojadę, ostatni urlop miałam dwa lata temu
zlosc9_%28www.e-gify.pl%29.gif
wiecznie kasy brakuje.
Daj potem znać co lekarz powiedział
 
Witajcie kochane
Witaj RIBI :tak: Sporo nas już, mamuś styczniowych:)
Ja ostatnio czuje sie dobrze, nie licząc senności.

W środę wizyta, ciesze sie ze zobaczę nasza kruszynkę i pierwsze badania będą za nami.

Miłego pełnego słonka dnia mamusie:tak:

trzmam kciuki za wizytę,ja mam juro,juz nie mogę sie doczekac :-)

Wiecie co dziewczyny, ja czasami nie czuje sie jak bym była w ciąży, mam wrażenie ze brzuszek nie rośnie wogole....
Gdyby nie ta senność i tkliwość piersi to bym nie czuła sie jak ciężarna...

ja tez tak mam,często nie dowierzam ze jestem w ciazy,nic nie czuje nic się nie dzieje,ehh zeby juz e ruchy poczuć,choc wiecie czasem jak tak leze to czuje jakby cos mi siew brzuchu kręciło,troszke za wczesnie na to no ale moze akurat,w drugiej ciąży podbo szybciej się odczuwa,ale ja juz czekam na takie prawdziwe wypychanie brzucha:-)

od środy mam juz wolne w pracy wiec bede zagladac częściej,ale dopiero po powrocie z wakacji,po wyjezdzamy w czwartek.

życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia:-)
 
No ja się szykuję do roboty.
Za pól godziny mi trzeba wyjść z domu. a jakoś mnie brzuch zaczął boleć i dziwnie się poczułam, szkoda, że jeszcze nie mogę iść na L4
będę chyba dopiero mogła, jak 8 lipca przedstawię w pracy zaświadczenie o ciąży.

Miłego dnia wszystkim styczniówkom
zwierzeta15_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
Witam :-) Ależ sobie dzisiaj pospałam;-) z małą przerwą na toaletę miałam niczym nie zakłocony sen od 22 do 12... Wizyta teściow była całkiem udana, a po ich odjeździe spędziliśmy miłe popołudnie na działce... Zajadałam się truskawkami prosto z krzaczka....pychotka, choc niestety jeszcze jest ich mało.

Boli mnie brzuch w okolicach pępka, a dokładnie mam wrażenie jakby coś rwało pępek od srodka. Czy ktoraś z Was miała podobny bol? Może wiecie co on oznacza... bo wizytę u ginekologa mam dopiero w piątek, a troszkę się martwię
 
Witam :-) Ależ sobie dzisiaj pospałam;-) z małą przerwą na toaletę miałam niczym nie zakłocony sen od 22 do 12... Wizyta teściow była całkiem udana, a po ich odjeździe spędziliśmy miłe popołudnie na działce... Zajadałam się truskawkami prosto z krzaczka....pychotka, choc niestety jeszcze jest ich mało.

Boli mnie brzuch w okolicach pępka, a dokładnie mam wrażenie jakby coś rwało pępek od srodka. Czy ktoraś z Was miała podobny bol? Może wiecie co on oznacza... bo wizytę u ginekologa mam dopiero w piątek, a troszkę się martwię

Witaj ;-)

te bóle w okolicy pępka mogą mieć dwojakie źródło :tak: albo fasolka urządziła sobie harce na pępowinie :-D ale również w 13/14 tygodniu jelita cofają się z pępowiny do brzuszka fasolki i to też może być przyczyną ;-)
 
reklama
Do góry