reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Czesc dziewczyny ja sie tylko witam i uciekam spac.Dzisiaj spalam tylko od 5 do 7 o dziwo po 24 godzinach przestal mnie bolec zab a bolal bez przerwy az w nocy nei wytrzymalam psychicznie ztego bolu i sie poryczalam.Treaz nadal geby nie zamykam nie jem na tej stronie i nie pije cieplego ale juz sam w sobie nie boli tylko jak go dotkne tzn nawet nie moge zebow domknac.A co do mowienia to wlasnie dzieci roznie zaczynaja ale nie ma co sie przejmowac u dziecka to jest tak jednego dnia nie mowi a drugiego juz marzycie zeby przestal przynajmniej z mojego taki gadula jest ale ma to po mnie bo JA zawsze mialam dzienniczek ucznia pelny uwag rozmawiala na lekcji i mialam przez nauczycieli ksywe gadula. A tutaj w uk poznalam np dwie mamy ktore maja synow w wieku mojego jeden chodzil z nim do klasy w tamtym roku i od mojego synka uczyl sie polskich dodam poprawnych slowek bo jak sie odezwal to ani po polsku ani po angieslku zrozumiec nie moglam ale tak to jest jak rodzice motaja dziecku od malego i w dwoch jezykach mowia i dziecko potem miksuje albo mowi nie wyraznie.A ja slyszalam ze najpierw trzeba jeden jezyk dobrze rozwinac a nie potem z ust dziecka jeden wielki belkot wychodzi.JA tak z moim robie w domu po polsku a gdzie niegdzie cos mu podpowiem po angielsku a reszte sam ze szkoly wynosi i nie naciskam ile umie to umie.A co do mowienia to pierwszym slowem jakie powiedzial poza da da ba ba bylo tata mimo iz meza przy nas nie bylo bo wyjechal 10 dni po porozie do uk i ja sie ciagle zloscilam bo ja przy nim o a on ciagle tata i tata.Ach te nasze kochane lobuziaki. A co do spania to Ja tez na poczatku pieluszke sama podkladalam ale teraz dostalam od szwagierki taka niby poduszke bo dwie warstwy materialu zszyte taka pierwsza wlasnie podusia zupelnie plaska.Dobra to Ja mowie dobranoc :)
 
reklama
Cześć kochane, u nas pochmurno już trzeci dzień, nic się nie chce...
Ja do tego mam doła przez tą cholerną cukrzycę... wkurza mnie to obliczanie wszystkiego, jedzenie co 2.5 godziny, a wieczorem to co 2 nawet... Tak bym zjadła ciasto jakieś albo napiła się słodkiego napoju...
Żyję z nadzieją, że urodzę prędzej, tak w połowie stycznia, bo jak będę miała jeszcze przenosić do 10-14 lutego to chyba oszaleję...
 
pójdz Babo wstaw pranie.. to całą strone namachają !!

gabrielle-- ja tez uwielbiam te maciupkie ciuszki prac.. teraz jak juz zaczełam wyciagac skarby po Tomku .. to Tomcia ubranka takie duze sie wydają ... a jeszcze tydzien temu były malutkie.. hihi ... prala u mnie chodzi teraz non stop . chce jak najszybciej to mozliwe poprac.. i poprasowac i poskaładac ubranka( zeby popatrzyc którego rozmiarmu mu brakuje i dokupic ( niektóre ciuszki mi sie troche pospierały inne porosciagały..zresztą zaraz swieta.. i bede miała tez co robic..a wtedy to chyba te prasowanie codzienne by mnie dobiło :) mimo ze lubie ..

Madlen -- Tomus tez jest fanem Maji... ale jego ulubione Bajki to : POCOYO, PYtah z JEZZem , Stacyjkowo, i TOmek i przyjaciele ...

TYSKa -- ja tez nie lubie takich niezdecydowanych gosci...
 
monia-t-no pewnie ze mozesz :) ja cały czas takiego używam i nie mam problemu ,ani stresu:)
Ja tez nie lubię niezdecydowanych gości.....a później łapu capu na ostatnią chwilę...chce się dobrze ugościć.....a moze nie wyjśc i co.Później będzie pamiętał ze mizerny obiad dostał....ech Ci faceci
 
:tak:Witam się z wami.Dzisiaj znowu sobie trszkę pospałam,ale już ogarnięta wykąpana i z kawusią zasiadam do was.Zaraz sobie doczytam co tam u was,bo wczoraj mnie zmogło i była nieplanowana drzemka.:-)Ale na dobre mi wyszła.Przesłałabym trochę słońca,ale unas też go brak.
 
Ja się zbieram,na to miasto pomimo że mi się nie chce

Mam nadzieję, że jak wrócę do Was to humorki lepsze już będą ;-)
 
ewcia współczuję diety....a tu jeszcze święta !!!! a możesz troszeczkę nagiąć te zasady odżywiania? wiesz bo na święta dużo rzeczy na stole....
 
Czesc dziewczyny:-)
ja wstałam dzis calkiem pozno ale usnelam o 2, przez ten fenoterol tak pozno chodze spac...biore o 22 ostania dawke i te tabletki dzialaja na mnie jak kawa i potem nie moge usnac i sie błakam po mieszkaniu do poznej nocy...

Dzis planuje w koncu jakies zakupy pt butelki, smoczki itp. W domku nic nie robie wiec bede miala sile na sklepy:-) w sumie to tak jak prawie kazda z was powinnam poprasowac ale nie wszytsko jeszcze wyschlo to chyba nie bede przebierac tylko ze wszytskim poczekam sobie do jutra:-)

Witam z rana,
Ja już się zdążyłam zdenerwowac z rana....mój mąż jest mistrzem w wyprowadzaniu mnie z równowagi....

ja też tak mam, czasem ledwo oczy otworze i juz potrafie sie o cos posprzeczac ze swoim M. narazie na szczęscie jestemy w harmonii:-)
 
ewcia współczuję diety....a tu jeszcze święta !!!! a możesz troszeczkę nagiąć te zasady odżywiania? wiesz bo na święta dużo rzeczy na stole....
Już mam plan jak trochę oszukać cukrzycę hihihi
No w Święta to chyba bym zwariowała...
Ale pocieszam się, że niektóre potrawy to będę mogła sobie pojeść bez wyrzutów bo np. ryby :)

No i zazdroszczę tym dziewczynom, które mają termin na początku stycznia, są miesiąc bliżej rozwiązania... Żyję nadzieją, że urodzę w połowie stycznia :) Przynajmniej będę się bardzo starała :))
 
reklama
dziewczyny ja narazie nie chcę kupować żadnych smoczków a tym bardziej butelek bo chcę karmić piersią a smoczki....to chyba się później dziecku daje...(?)
 
Do góry