reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Cześć dziewczyny,
już miałam pisać cała uchachana, że piękny dzień dzisiaj i suwaczek mi się przesunął :-)
Jednak nie bardzo mogę się otrząsnąć po przeczytaniu postu mony. Boże, żeby to się wszystko dobrze skończyło...

marta70
- trzymaj się dziewczyno i spróbuj się troszkę uspokoić (wiem, że dobrze się mówi...). Teraz po wojnie czas na zawarcie pokoju, jeśli wróg się poddaje :tak:

zmykam na jakieś śniadanko, bo Natusia się mocno dopomina
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny:)
joasiab ja też jestem z Jaworzna:), gdzie zamierzasz rodzić??

Jak to miło mieć świadomość że z tymi wszystkimi dolegliwościami nie jest się samej:))




 
witam
przeczytałam 5 stron
kolejnych 7 nie dam rady już

ale ja za pierwszym razem i teraz piorę dosłownie wszystko! koce,beciki, wypełnienia, z wózka wszystko, tylko materacyk z łóżeczka się hihihiih uchowa nieprany :p

swoją drogą właśnie jem śniadanie
mleczna milka zapijana coca colą
a co, na razie mam tylko 18kg na plusie ;P

dalej też jestem na etapie prania-prania-prania
matko ile tego jest
a kto to wszystko wyprasuje? bo ja również wszystko prasuje (poza wypełnieniami)
łącznie z tym że swoje rzeczy do szpitala też w loveli prałam i tez je wyprasuje
 
ktoras pytala o podusie- zaleca sie po 2 mies zycia klasc juz na podusie- ale wszystko zalezy od dziecka jesli ulewa- klin sie sprawdzi, moze byc tak ze woli na materacu, ale tez tu trzeba wziac pod uwage, żeby nie bylo wiecznie twardo- bo główka bedzie płaska..

ja malego chce w rozku- ale dodatkowo zakupilam w pasmanteri tasiemke i bede zawiazywala by mial ciasniej- bo ja mam duzy rozek 100x100. alternatywa tez moze byc bandaz do zawiazywania.. ciekawa jestem czy sprawdza sie moje wizje hehe..
1. serio???
moja Kaja do dnia dzisiejszego śpi bez poduchy
nigdy nie miała
a ma rok i prawie 8 miesięcy!

2.ja Kaję zawijałam w tetrę i Młodego też chcę zawijac w tetrę
jedną dajesz pod paszki i przytulasz do ciałka najpierw jedną potem drugą rączkę
drugą dajesz pod plecki na szyjkę jakby i "dociskasz" całe ciałko aby maluch miał ciepło i ciasno
cały pierwszy tydzień tak motałam Kajkę potem stopniowo rozluźniałam i rozluźniałam aż zdjęłam

kuzynka moja do spania motała tak do 6-7 miesięcy
ale mnie się wydaje to za długo

GIOVANNESSA
nie ma sprawy
ale jak co to Ty podeślij do mnie "jelenia" który Tobie poprasuje ;)
hihihihiii
 
Dla mnie prasowanie to też zmora prawdziwa, na szczęście juz wszystko poprane i poprasowane ale potem na bieżąco też tego trochę będziemy miały .
 
reklama
Gabriella - w tym sęk, że u mnie coś nieurodzaj na jeleni ostatnio... ;-)

Ja wyprane mam, ale leży i czeka na zmiłowanie kogoś, kto uwielbia żelazko... nie mam w najbliższym otoczeniu takiej osoby, więc chyba jednak ja, ta biedna łania, będę się musiała za to wziąć... :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry