reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam Was

co do golenia , to ja chcę się sama ogolić jak tylko dam radę , na razie mi to idzie całkiem nieźle...

marta a co ma zrobić, zawsze przepraszają , ale jednak wiesz i tak nie można tak od razu wybaczyć.... każdy ma swój sposób na wychowanie chłopa, więc zrób to co Ci serce podpowiada ....:tak:

ja dzisiaj mam spacer do szewca po buty i jeszcze do sklepu idę , a tak mi się nie chce...tyle, że buty potrzebne są


u nas pogoda piękna jest , więc ok, powinno mi się dobrze spacerować...
nie wiem czy moje dziecko jest już takie duże, ale czuję go czasem w kilku miejscach na raz, tak jakbym tam miała piątkę dzieci a nie jedno

no trzeba się brać za śniadanko i szykować do wyjścia, bo im prędzej pójdę, tym prędzej wrócę

a na obiadek pierogi ugotuję a potem podsmażę tak , żeby się fajnie zarumieniły
 
reklama
I ja mowie dzien dobry :)
Dominika moj synek tez ma ulubione melodyjki w niektorych zabawkach i tez wtedy do nich tanczy :) Ale teraz glownie skupia sie na klockach i puzlach, no i ksiazeczkach, ktore kroluja od zawsze. Co mnie cieszy bardzo oczywiscie ;)
A jego ulubiona piosenka z telewizji jest piosenka z Majki :sorry2:zwlaszcza ta koncowa.
Poza tym od niemowlaka lubi U2 , ktore ja slucham zawsze w aucie :-D Mial nawet swoj ulubiony utwor, teraz juz mu sie znudzil ;)
 
My już najedzone;]
Tatuś będzie zły że mamusia frytki szamała;P


Ostatnio teście sie ze mnie śmiali.. znaczy sie przed wczoraj misiu robił golonkę a ja ją jadłam z chałką...mi smakowało...hehe;P
Tesciowa mówi" jesz jakbys w ciazy była xd" hehe


a dizisja strasznie mam ochote na kotlety sojowe...;]


Mama m0owi ze mi sie ryjek nie zamyka^^

i to chyba dlatego juz na +13 kg^^
 
tak poczytałam jak pisałyście o tym CHOWIE czy raczej chowaniu
i mi się z kurczakami kojarzy

ja Kai nie bujałam i niby starałam sie aby sama usypiała w łóżeczku leżąc itp i niby miała być "samowystarczalna"
ale Wam powiem że teorię teoriami a jak przyjdzie co do czego to ...
czasem usypiała sama w łóżeczku czasem przy piersi czasem na rękach czasem na mnie czasem obok mnie
nie ma metody chyba że ktoś jest "nie czuły albo głuchy"

każdego dnia Wasz maluch będzie Wam pokazywał czego i jak chce
i coś tam uda się nauczyć a duzo to ON NAUCZY WAS :)
i dopóki jedno drugiemu krzywdy nie robi to ja uważam że kazda metoda jest dobra :)

takie moje zdanie prywatne


CO DO PRASOWANIA
to ja wole te "na bieżaco potem"
niż teraz taki hurt na minimum dwie godziny czy lepiej


ale fajne te mini ciuszki są co? zobaczycie jak szybciutko wyrosną maluszki z tych mini-mini :(
 
Ostatnia edycja:
hej! my tez już po śniadanku, nocka ok, po mimo, że wczoraj na wieczor naczytałam się opowieści z porodówek:) jestem zła, bo dziś przyjeżdza brat m, i nie jest zdecydowany gdzie będzie, czy u nas, czy u ojca, teść mówi tak, on jeszcze inaczej, i nie mogę zaplanowac nic, zakupów obiadu, uszykowanie mu pokoju itp. ehh...
dziś też słoneczko świeci u nas to wrzucę pranie chociaż...wiecie co, ale ostatnio posmakowała mi herbata z cytryną:p w ogóle cytryna, do wszystkiego daje, do wody, kompotu, ziółek:p wcześniej tak nie miałam:)
co do czkawki, mała też ma non stop, nie raz kilka razy dziennie, szczególnie kiedy zjem cos dobrego lub słodkiego, potrafi mieć jedną za druga:p
z tego co mi mama mówiła, to nasza trójka spała normalnie w łóżeczku, pod kołderką, bez żadnego zawijania, pod główką pieluszką tetrowa, a po roku podusia, jak było gorąco to tylko pieluszkami przykrywała, za to najmłodsza 4 juz była rozpieszczana, prawie w ogole nie spała w łóżeczku ,tylko z rodzicami, mama do karmienia ją brała, i tak już zostawała, zawinięta w różek, choć nie protestowała na spanie w łóżeczku, do tej pory tak ma, że jest zakryta i zwinięta w kłębek, a ma 9 lat, i po mimo tego, iż ma swój pokój i łóżko, śpi z rodzicami, niby tylko książkę chce poczytać albo coś obejrzeć w tv, i zaraz zasypia u nich w łózku:p za to jej kuzyn, ma 13 lat i śpi jeszcze z mamą....:p od urodzenia:)
w takim razie ja też się pochwalę, co prawda nie swoim dzieckiem, a moją właśnie najmłodszą siostrą:) która jest bardzo mądrym i uzdolnionym dzieckiem, wcześnie zaczęła mówić, szybko nauczyła się pisać i czytać, w zerówce chcieli ją dać o dwie klasy wyżej, ale rodzice sie nie zgodzili, wychowawca ma dobrany dla niej inny tok nauki, nawet sprowadzają jej specjalnie książki inne:p jak się zaczyta, to musi skończyć, na lekcjach się nudzi, jak to często mówi:) oczywiście ma najlepsze oceny, ale pomaga też innym dzieciom, nawet w lekcjach starszakom na świetlicy:) i dzieciom sąsiadów, a co mnie zdziwiło, to to, że piszę książkę!! ma już 3 rozdziały, każdy po ok 50 stron! a najlepsze jest to, że pisze na laptopie:) szczególnie interesuje ją druga wojna światowa..masakra..:/dzwoni do mnie czyta co napisała, i czy coś bym poprawiła:) a poza tym jest normalnym dzieckiem, bardzo cichym i spokojnym:p u nas wszystkie dzieciaki bardzo szybko się uczyły, może dlatego, że była nas gromadka;)
 
Czesc dziewczyny!
widze ze i u mnie sloneczko wychodzi zza chmur ;) ja juz po sniadanku ale jeszcze leze w lozku. Tez jakas "rozlazla"jestem dzisiaj :) Wstac sie nie chce a przydaloby sie wykorzystac taka ladna pogode na spacerek. Fajnie ze juz piatek i weekend z mezusiem. Moze uda mi sie Go wyciagnac na zakupy i troche rzeczy pokupujemy dla Malej. I powoli bede kupowac rzeczy to torby szpitalnej chociaz powiedzialam sobie ze nie spakuje jej wczesniej niz 5 grudnia - czyli miesiac przed terminem ale wydaje mi sie ze dla wlasnego spokoju zrobie to wczesniej bo jednak caly czas o tym mysle.. :)
Milego dnia zycze i sloneczka jak najdluzej!
 
Tysia to ty ładnie tego rodzeństwa masz....
ja czasem ubolewam nad tym, że jestem jedynaczką

Na Twoim miejscu to jak siorka skończy pisać książkę, to proś ją o pierwszy egzemplarz, bo potem możesz nie dostać, jak się kolejki zrobią hehehe
 
co do golenia , to ja chcę się sama ogolić jak tylko dam radę , na razie mi to idzie całkiem nieźle...

nie wiem czy moje dziecko jest już takie duże, ale czuję go czasem w kilku miejscach na raz, tak jakbym tam miała piątkę dzieci a nie jedno

claudia: ja mam podobne odczucia - strzały z każdej możliwej strony
no chyba, ze lekarze czegoś nie dopatrzyli i ich tam naprawdę jest więcej? ;-)

A'propos golenia: nie ukrywam, że ja nie lubię się golić :zawstydzona/y: Jak myślicie, czy można użyć depilatora w kremie, oczywiście jakby się dobrze zabezpieczyć? Pewnie to głupie, co napisałam... ale bądźcie dla mnie wyrozumiałe

tak poczytałam jak pisałyście o tym CHOWIE czy raczej chowaniu i mi się z kurczakami kojarzy

każdego dnia Wasz maluch będzie Wam pokazywał czego i jak chce
i coś tam uda się nauczyć a duzo to ON NAUCZY WAS :)
i dopóki jedno drugiemu krzywdy nie robi to ja uważam że kazda metoda jest dobra :)

koleżanka kilka lat temu śmiała się ze mnie, jak się wypowiadałam nt dzieci, że nigdy później nie będę się już znała na wychowaniu tak dobrze jak wtedy :-D

Domi - a jakie ty w którym szpitalu masz zamiar rodzić w Krakowie?
 
reklama
marta trzymam za Ciebie kciuki, ja od rana też bojowo nastawiona do męża. Pokaż mu gdzie jego miejsce, niech sobie uświadomi jaki jest nieodpowiedzialny.....i staraj się już nie denerwować....będzie dobrze:)
 
Do góry