reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

dziewczyny muszę się Wam pochwalić bo normalnie pęknę zaraz z dumy!!!!!!!!

Filipek potrafi się zupełnie samodzielnie podpisać imieniem!!!!!!!!!!!

a oprócz tego rozpoznaje, nazywa i pisze literkę O

i jeszcze potrafi napisać literkę M i T, nie nazywa ich tylko określa, że są jak mama i tata.

jestem taka dumna, że unoszę się metr nad ziemią, on nie ma jeszcze czterech lat, a oprócz tego zafascynowania literami potrafi też liczyć do 10 po angielsku i po polsku, rozpoznaje kształty itp.

a co chyba najlepsze w tym wszystkim to to,że ja go nigdy przenigdy do takiej nauki nie zmuszam, nie zachęcam, nie namawiam, odpowiadam tylko na jego pytania!

To super kochana, najpiękniejsze uczucie jak matka jest ze swojego szkraba dumna ;-)
 
reklama
dziewczyny muszę się Wam pochwalić bo normalnie pęknę zaraz z dumy!!!!!!!!

Filipek potrafi się zupełnie samodzielnie podpisać imieniem!!!!!!!!!!!

a oprócz tego rozpoznaje, nazywa i pisze literkę O

i jeszcze potrafi napisać literkę M i T, nie nazywa ich tylko określa, że są jak mama i tata.

jestem taka dumna, że unoszę się metr nad ziemią, on nie ma jeszcze czterech lat, a oprócz tego zafascynowania literami potrafi też liczyć do 10 po angielsku i po polsku, rozpoznaje kształty itp.

a co chyba najlepsze w tym wszystkim to to,że ja go nigdy przenigdy do takiej nauki nie zmuszam, nie zachęcam, nie namawiam, odpowiadam tylko na jego pytania!

Gratuluję mądrego synusia, dzieci w tym wieku tak chłoną wiedzę, że to aż jest niewiarygodne. ęedzie taki jak mój starszy syn pewnie. W przedszkolu dzieciom bajki czytał a teraz jest w 2 klasie i z niespełna dziewieciolatkiem muszę rozmawiać jak z dorosłym.
 
dziewczyny muszę się Wam pochwalić bo normalnie pęknę zaraz z dumy!!!!!!!!

Filipek potrafi się zupełnie samodzielnie podpisać imieniem!!!!!!!!!!!

a oprócz tego rozpoznaje, nazywa i pisze literkę O

i jeszcze potrafi napisać literkę M i T, nie nazywa ich tylko określa, że są jak mama i tata.

jestem taka dumna, że unoszę się metr nad ziemią, on nie ma jeszcze czterech lat, a oprócz tego zafascynowania literami potrafi też liczyć do 10 po angielsku i po polsku, rozpoznaje kształty itp.

a co chyba najlepsze w tym wszystkim to to,że ja go nigdy przenigdy do takiej nauki nie zmuszam, nie zachęcam, nie namawiam, odpowiadam tylko na jego pytania!
WOW!!! gratuluje!! no bardzo szybko zaczął- widac mądre dziecko:)
 
Hej dziewczyny ja właśnie dzisiaj wróciłam ze szpitala...mam brać 3 razy dziennie jakieś tabletki na nadciśnienie więc teraz to cały czas śpię bo mam tak niskie trzymali mnie 3 dni z dzieckiem ok wszystko wiec mam się nie martwić....idę teraz spać..jetem leniem jak nie wiem ale po prostu tak działają na mnie te tabsy.. pozdrawiam


Weronika- trzymaj się i odpoczywaj!!!

Fogia- gratulacje, takiego synusia mieć- zdolniacha jeden:)


A ja miałam się wybrać dziś na miasto. I co i znowu nie poszłam:( Bo tu obiad, pogoda straszna, leje cały dzień, że aż strach psa z budy wygonić. I mam fatalny humorek, bo nic tylko siedzę w domu, sprzątam i gotuję:( Musze sobie ponarzekać, to mi ulży...Na szcęście trochę puzzle poukładałm, to jakiś mały relaksik był...
 
fogia- a czy to poniekad nie Twoja zasługa;> w koncu jestes nauczycielka?
moja chrzesniaczaj jest rok starsza od fifiego i nie zna zadnej literki!
 
fogia tylko pozazdrościć takiego zdolnego sunka:)

A ja właśnie nałożyłam kolejną warstwę farby na szafkę na klucze....póki co chcę zrobić czerwoną ale zastanawiam się czy nie zrobić czarnej....zobaczymy co mąż powie.

moniaivoy kochana ja dziś też cały dzionek siedzę w domku ale wolę sobie poleżeć niż chodzić z moją nieodłączną rwą kulszową:) Ja dziś uczyłam się z netu zasad scrapbookingu.
 
Witam się dopiero teraz, od rana jakaś nieobecna byłam, spałam, budziłam sie zjadłam coś i dalej spałam i tak do obiadu, mąż zrobisz zupkę zjadła i znów zasnęłam, dopiero jak się zmobilizowałam ok 16tej wzięłam się za prasowanie ciuszków dla maleństwa, narazie tylko białe prasowałam i niedawno skończyłam tyle ich było:-)
Bardzo boli mnie ta noga, znaczy rwie mnie rwa kulszowa, ledwo chodzę, ale chodzę :-(
Dziewczyny nie wiem czy Was nadrobie z dziś bo na pół siedząco niewygodnie mi, lepiej jak leżę ;-(

Fogia - mądrego syneczka masz :-) gratuluję, teraz tylko patrzeć aż się rozkręci i zacznie pisać wszystkie literki :-) no masz prawo byc dumna :-)
 
Monia-t - ja myslałam na Rydygierem, albo właśnie nad Siemiradzkim. A Ty czemu nie chcesz w tym 2 rodzić? Jesli chodzi o Galla, to teraz bardzo duzo dziewczyn tam rodzi i moja szwagierka rodziła tam 7,11 właśnie i mówiła, ze obłożenie totalne, więc sama nie wiem, a warunki bardzo ubogie, ale na opieke nie narzkała, jedynie tylko, że jej synka dokarmiali, a ona nie chciała.

W Siemiradzkim jest większy oddział i oprócz sali do porodów rodzinnych płatnej extra, jest sala z 5 boxami. Nawet na SR anestezjolog (świetny facet:-)) mówił, że zdarza się, że równocześnie jest 5 porodów, a 1 położna na dyżurze :-( Pewnie dlatego tam dość często płaci się swojej położnej, ale taka przyjemność kosztuje 800zł (tak dziewczyny piszą na forach). Nas raczej nie stać na taką przyjemność.
Na Galla za to jest o wiele mniejszy oddział i tym samym mniej rodzących. Opieka (zarówno lekarzy, jak i położnych) właśnie podobno jest super. I jeśli jesteś naprawdę zmęczona, to możesz oddać dziecko na salę noworodków na całą noc, albo na parę godzin. Wtedy podobno zdarza się, że dokarmiają faktycznie dzieci.
Tak czy inaczej wybieramy się w najbliższą niedzielę do Siemiradzkiego na dni otwarte, żeby zobaczyć, jak to wygląda i mieć ten szpital jako "rezerwowy". Dzięki SR poznaliśmy już paru lekarzy i położną, więc nie byłoby w razie czego całkiem obco.
Na Galla też spróbujemy się umówić na zwiedzanie. Dam znać jak było :-)
A czemu tobie podoba się Siemiradzki? Jak z położną?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny ja właśnie dzisiaj wróciłam ze szpitala...mam brać 3 razy dziennie jakieś tabletki na nadciśnienie więc teraz to cały czas śpię bo mam tak niskie trzymali mnie 3 dni z dzieckiem ok wszystko wiec mam się nie martwić....idę teraz spać..jetem leniem jak nie wiem ale po prostu tak działają na mnie te tabsy.. pozdrawiam
No Kochana odpoczywaj i uwazaj na siebie.
dziewczyny muszę się Wam pochwalić bo normalnie pęknę zaraz z dumy!!!!!!!!

Filipek potrafi się zupełnie samodzielnie podpisać imieniem!!!!!!!!!!!

a oprócz tego rozpoznaje, nazywa i pisze literkę O

i jeszcze potrafi napisać literkę M i T, nie nazywa ich tylko określa, że są jak mama i tata.

jestem taka dumna, że unoszę się metr nad ziemią, on nie ma jeszcze czterech lat, a oprócz tego zafascynowania literami potrafi też liczyć do 10 po angielsku i po polsku, rozpoznaje kształty itp.

a co chyba najlepsze w tym wszystkim to to,że ja go nigdy przenigdy do takiej nauki nie zmuszam, nie zachęcam, nie namawiam, odpowiadam tylko na jego pytania!
Fogia gratuluje Ci takiego zdolnego synusia. ja napewno tez chodzilabym dumna jak paw.

Moj synus juz od pol godziny spi, wiec mam luzik.
 
Do góry