reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Tak więc dobrej nocki kochane

monia ja też jestem z tych końcowych mamuś, wiec będziemy razem czekać....

claudia: jak tak zerknęłam na listę mamuś styczniowych, to na szczęście trochę nas jest na końcu tej listy, więc same nie zostaniemy :-) ale i tak wszystko zależy od naszych maluchów, któremu będzie bardziej spieszno :-D

zielona2909: kurcze, nie mogę sobie za cholerę przypomnieć, czy u nas to było rano czy wieczór, tym bardziej, że dwa terminy wchodzą w grę ;-)więc będzie niespodzianka :-)
 
reklama
RIBI - jestes z Wrocławia - chcialam zapytac czy wiesz u kogo mozna zrobic USG 3D??? w poniedzialek jade do swojego prof. ale u niego nie ma takiego sprzetu. a chcialabym miec taka pamiatke :)

Ja byłam na USG 3D w przychodni CORFAMED na ul. Kluczborskiej 37 we Wrocławiu u doktora Barcikowskiego płaciłam 200 zł, ale jestem bardzo zadowolona, wszystko dokładnie pokazuje, omawia, dostajesz płytkę i zdjęcia, naprawdę polecam.

Jeżeli ktoś jest z Wrocławia to może wie gdzie jest ulica Ołbińska??


Claudia najlepiej wejdź sobie na mapę google i poszukaj, bo tak to ciężko tłumaczyć;-)

Acha i ja mam termin na 23.01 czyli tylko jeden dzień przed Tobą, także ja też będę z Tobą czekać:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś pierwsza:) Coś spać nie mogę, umyłam już głowę i zjadłam śniadanko i szykuję się do dzisiejszegoo leniwego dzionka:)

blondi spokojnie możesz jeść sobie tę wątrubkę....jeżeli nie robisz tego często (a napisałaś że nie robisz) to nie ma się co obawiać. Tak jak piszesz nie dajmy się zwariować. Wit A dużo ale nie często:) Sama mam ochotę na wątrubeczkę:)
 
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM:)

Ja znowu opuchnięta wstałam, kostki mam najbardziej opuchnięte. Jakoś spać dobrze nie mogłam, dziwne myśli mi walały się po głowie i sama się jak jakaś głupia nakręcałam. Oj zaczynam wariować chyba, no a to leżenie to napewno suuuper na mnie wpłynie...do reszty mi odbije palma.

Miłego i udanego dnia Wam życzę i jak najmniej boleści wszelakiego rodzaju:):):)
 
Witam!!:-D

Nie dałam już rady wczoraj usiąść do neta, bo mój do wieczora szukał samochodu... Chcemy sprzedać mojego cinqusia, i kupić coś niedużego, ale 4/5 drzwiami ..
Ale najprawdopodobniej kupimy dopiero po Nowym Roku..

Ciekawe czy ta godzina porodu się sprawdza:-D to jakoś jak dobrze pamiętam, to późno w nocy będę rodzić.. zobaczymy!!

Blondi - mnie też ostatnio na wątróbkę naszło i chce zrobić, ma dużo żelaza a to mi się teraz przyda.. raz chyba nie zaszkodzi...

Życzę Wam bezbolesnego, miłego dzionka:-):-)
 
Witajcie dziewczyny. Ja dziś w lepszym nastroju. Dzięki za wszystkie słowa otuchy.
Mój mąż wczoraj przyjechał na szczęście niedługo z pracy i mnie troszkę z dołka wyciągnął: wysłuchał, wytulił, aż zaczęłam się zastanawiać, czy nie zajrzał na BB i nie przeczytał tego co napisałam (że go jeszcze nie ma i nie ma mnie kto pocieszyć i przytulić) ale może nie, on tak po prostu czasem ma jak widzi że coś mnie męczy.
Muszę dziś jechać za chwilę do ZUS-u zawieźć te papiery do świadczenia rehabilitacyjnego bo wczoraj po tych wizytach lekarskich już nie miałam siły, brzuszek mi strasznie ciążył. A po powrocie trochę ogarnąć mieszkanko bo ma do nas dzisiaj wpaść moja siostra z mężem i dziećmi obejrzeć jak się ulokowaliśmy w nowym mieszkanku. To chyba zmykam na razie bo nie wyrobię się ze wszystkim jak będę siedzieć przed kompem cały czas.
 
b_iala - to nasze powinno się urodzić po południu w Paryżu ;-) :-D bo wtedy i tam poczęty :-D
pierwsze nasze dziecię poczęte w hiszpanii :-D
mąż się śmieje, że za granicę nie wyjeżdżamy już więcej :-D :-D
z nas sie rodzinka smieje.. ze aktywni jestesmy w kwietniu :)
... a ja juz zapowiedziałam dla M.. ze jak zdecydujemy sie na 3 dziecko.. to na kwiecien sie przeniesie na kanape:)

Ja dziś pierwsza:) Coś spać nie mogę, umyłam już głowę i zjadłam śniadanko i szykuję się do dzisiejszegoo leniwego dzionka:)

blondi spokojnie możesz jeść sobie tę wątrubkę....jeżeli nie robisz tego często (a napisałaś że nie robisz) to nie ma się co obawiać. Tak jak piszesz nie dajmy się zwariować. Wit A dużo ale nie często:) Sama mam ochotę na wątrubeczkę:)
narobiłyscie mi smaka tez mam ochote na wątróbeczkę z cebulką.. posmazoną na patelni.. mniam mnia...


ja tylko na chwile wpadłam sie przywitac :) Mój Synuś juz 3 dzien wstaje po godzinie 8 rano!! szok... coprawda wczoraj poszedł spac po 21... ale przynajmniej sie wyspałam dzis... jem sniadanko piję kawkę i uciekam do łazienki a pózniej gin... nie moge juz sie doczekac!!!
pogoda dzis u nas ładna :) to pewnie Tomus wyskoczy na spacerek....
 
1. ja wczoraj jadłam wątróbkę
dobrusia była ;)

2.ale mnie "nastraszyłyście" tym rodzeniem wtedy kiedy się zrobiło
Kaja się urodziła o 23.35
a teraz raczej było w samo południe (12.00-15.00)
a rodzenie w tych godzinach mi się nie uśmiecha bo szpital pełen lekarzy-stażystów!
nie bardzo mam ochotę na "widzów"!!!
 
reklama
Do góry