reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ja tez robiłam dziś Bartusiowe pranie, oczywiście wszytskiego nie wyprałam bo zabrakło mi suszarki, te ciuszki takie malutkie to mam nadzieje ze do jutra mi wyschna i bede mogła dalej pracy:-)

A wiecie ma troszke problem z tymi ciuszkami, to moje pierwsze dziecie i te ciuszki wydaja mi sie takie małe i w sumie jak to z ubrankami rozmiar rozmiarowi nierówny i niby mam jakies 56 i jakies 62 ale one sa takie same i nie wiem czy to 56 czy 62 i nie wiem jakie dokpic...:-/
 
reklama
A ja miałam ogromnego smaka i zjadłam, dla mnie to wszystko jest lekko przesadzone, jak raz zjem na całą ciąże to się nic nie stanie, zreszta tu chodzi i wit A, którą zawiera wątróbka, a jej zbyt wiele nie wolno w ciąży. Jak mam ok wyniki wszystkie w ciąży to mi ginekolog z żywności nic nie zabronił, powiedział, ze na co mam smaka mogę jeść, organizm sam się upomina co mu potrzeba ... :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja to ogólnie jem wszystko...
staram się po prostu patrzeć na to, żeby jeść też witaminy, owoce , warzywa, pić soki
ale też nie żałuję sobie - temu tak tyję :-(

Dzisiaj to bym chyba zjadła wszystko co jest z czekolady.....
 
Aniwar -- proponuje rozmiar 62... bo lepiej niech bedą troche zaduze.. niz za małe.. najwyzej podwiniesz rękaw.. albo luzniej bedzie dzidzi :)

ja tez musze dokupic rozmiar 62 tylko kaftaniki.. bo własnie zauwarzyłam ze troche mi brakuje ( tak z 5 sztuk chce dokupic) i na rozmiar 56 tez planuje kupic 5 sztuk.... pralka bedzie chodzic pewnie codziennie czy moich facetach.. wiec powinno mi wystarczyc.. mam jeszcze bodów troche.. i pajacy.. w tych rozmiarach wiec mysle ze styknie.. juz porobiłam czesc pranka:) jutro druga tura ( o ile wyschnie ) mam juz ładowarkę do batermi wiec cos tam jutro cyknę :)
zauwarzyłam ze brzuch mi sie najbardziej napina wieczorem.. ( czyzbym miała zamiar rodzic nocą.) połozna mi na porodówce mówiła ( a takie rzeczy sie pamieta ) KIEDY DZIECKO ROBIONE WTEDY URODZONE... hihi Tomus urodził sie nad ranem a seksik z rana jak smietana:p bardzo lubie :)
 
Tysia -
napewno jecie marchew i pijecie sok marchwiowy, a ja nie bo nie lubię, a w marchwi jest wit A tak jak w wątróbce,(której właśnie nie wolno) więc jak marchwi nie jem, to watróbka napewno nie zaszkodzi, wierzę, że zdrowie mojego dziecka zależy od Boga, a nie od tego co jem! Zesztą kiedys takich zakazów nie było, nasze mamy jadły co chciały i zdrowe dzieci rodziły.

Moja znajoma całą ciąze gazowane piła, coca cole itp( a ja wiem, że to nie zdrowe i w ciązy nie pije) a córcia okaz zdrowia się urodziła, więc nie ma reguły :-)

B_iała -
jak zapytałam ostatnio lekarza czy aktywność dziecka o jakiejś porze ma wpływ na godzine porodu, powiedział mi, że wśród ginekologów zdanie jest jedno: O tej godzinie o której dziecko zostało spłodzone, o tej się urodzi!!!
 
Ostatnia edycja:
Aniwar -- proponuje rozmiar 62... bo lepiej niech bedą troche zaduze.. niz za małe.. najwyzej podwiniesz rękaw.. albo luzniej bedzie dzidzi :)

ja tez musze dokupic rozmiar 62 tylko kaftaniki.. bo własnie zauwarzyłam ze troche mi brakuje ( tak z 5 sztuk chce dokupic) i na rozmiar 56 tez planuje kupic 5 sztuk.... pralka bedzie chodzic pewnie codziennie czy moich facetach.. wiec powinno mi wystarczyc.. mam jeszcze bodów troche.. i pajacy.. w tych rozmiarach wiec mysle ze styknie.. juz porobiłam czesc pranka:) jutro druga tura ( o ile wyschnie ) mam juz ładowarkę do batermi wiec cos tam jutro cyknę :)
zauwarzyłam ze brzuch mi sie najbardziej napina wieczorem.. ( czyzbym miała zamiar rodzic nocą.) połozna mi na porodówce mówiła ( a takie rzeczy sie pamieta ) KIEDY DZIECKO ROBIONE WTEDY URODZONE... hihi Tomus urodził sie nad ranem a seksik z rana jak smietana:p bardzo lubie :)
rozbawilas mnie z tą smietana;) no to ja bede wieczorkiem rodzic, luzzik byle do 31.12 do 00:00 ;)
 
a widzicie cos w tym jest.. i tak sobie teraz siedze i mysle czy Kubus jest z wieczora.. bo jego aktywnosc własnie teraz jest najwieksza..
uciekam do łozka.. jutro wizytka.. na 10.. ale zaczne sie szykowac.. juz od 8.. głowe umyję .. prysznic.. a no i zanim sie wygimnastykuje zeby co nie co podciac... makijaz.. i wyniki oderbrac( mam akurat po drodze) to pewnie na 10 na styk zajade:)

a wiec ide do wyrka.. buziaki i kolorowych snów mamuski !!!
 
reklama
ja tez mowie dobranoc i...
wyprzedzam RIBI:) jutro Taniec brzucha;) o ile dasz rade bidulka z tą rwą:( no i dziewuszki nowy tydzien zaczynamy i to juz 35

dobranoc
 
Do góry