reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

feline30 widzę po suwaczkach, ze jak dobrze pójdzie to drugie Twoje dziecko urodzi się tego samego dnia co Szymon :-)
Jak myślisz jest to możliwe?
 
reklama
u mnie tluszczyk tez jest i dziwne ze juz mi wyskoczyl brzuszek juz pisalam ze w normalne swoje rzeczy juz sie nie mieszcze w biodrach i w pasie;/ trosze szybko a do slubu myslam ze bede miala jeszcze plaski ale co tam niech rosnie po zeszlorocznej ciazy jest troche rozciagniety..
 
u mnie tluszczyk tez jest i dziwne ze juz mi wyskoczyl brzuszek juz pisalam ze w normalne swoje rzeczy juz sie nie mieszcze w biodrach i w pasie;/ trosze szybko a do slubu myslam ze bede miala jeszcze plaski ale co tam niech rosnie po zeszlorocznej ciazy jest troche rozciagniety..

To zależy od kobiety, ja zawsze miałam brzuszek :-) i nieraz wyglądałam jakbym była w ciąży. Mąż się śmiał że mi to pasuje i już nie możemy się doczekać prawdziwego brzuszka.
A to bierzesz ślub kościelny?
Sukienka już jest :-)
 
A bierzesz jakies leki? ja bralam luteine i duphaston tylko ze u mnie sie nie wchlonal i byl problem ale kolezanka miala przez cala ciaze i ma sliczna corunie wiec sie nie martw za bardzo zalezy tez jak jest ulozony kriwak w stosunku do plodu..

biore duphaston i cos jeszcze na a ale nazwy nie pamiętam ;)

mam koleżanke która jest w 17 tygodniu i też od poczatku ma krwiaka zmniejsza jej sie ale jeszcze się nie wchłonął ale jak na razie wszystko jest w porządku :)

a powiedzcie czy przytylyscie juz cos bo ja niestety tak;/ hehe

ja jak na razie stoję w miejscu z waga ;) co mnie cieszy ;) bo i tak jestem duża ;) heheh


u mnie brzuszek już widać ... i nie moge go wciagnąć :) heheh a tak się cieszyłam ze po poprzedniej ciąży udało mi się go doprowadzić do porządku jak wróce do domu to zrobię fotke :)


co do samoopalaczy niby mozna bo to działa na wierzchnia partie skóry ale ja bym raczej zrezygnowała :) lepiej pójść na słoneczny spacer ;)

a jak sie opalasz na czerwono to odczekaj zrobi sie brąz :) zastosuj balsam po opalaniu :) najlepiej z witaminą c

Takajednakobieta 20kg?? podziwiam :)
ja przed ciążą byłam na dukanie tylko miesiąc i schudłam 5kg ale jak się dowiedziałam o ciąży to przerwałam diete

widze ze jedziemy na tym samym wozku ;-) ja na mojej wadze mialam caly czas 85 ale jak weszlam na wage poloznej to pokazala 89 szok!!! wiec w calej ciazy niemoge przytyc wiecej niz 11 kg i tego mam zamiar sie trzymac bo z mala przytylam 27 kg i do dzis mam z nimi problem :-( a kiedys zawsze wazylam 56-58 kg :-(

to i ja sie dołączam do tych większych mam bo na wadze mam 80kg
w sumie to zawsze wazyłam w granicach 70 ale niestety zgubił mnie tryb pracy jeszcze sprzed ciąży bo za dnia nie miałam kiedy zjeść wracałam koło 19stej do domu i wtedy jadłam obiadokolacje ... masakra... i tak sie dodatkowe kg uzbierały, poźniej ciaża i niby mam te 174 cm ale i tak jestem duża ;) przed ciazą byłam na dukanie i po ciąży do niego wrócę bardzo mi odpowiada styl jedzenia na tej diecie :) muszę wrócic do moich 70 !!

co do brzucha to mi taz tak urósł z dnia na dzień ;) i jest taki twardszy ;) więc to nie sama oponka ;)

moja kolezanka jest w 4 miesiącu a przypomina mi mój okres z 6-7 miesiąca


miłego dnia dziewczynki lece do małej bo mi strasznie marudzi ;)
 
To zależy od kobiety, ja zawsze miałam brzuszek :-) i nieraz wyglądałam jakbym była w ciąży. Mąż się śmiał że mi to pasuje i już nie możemy się doczekać prawdziwego brzuszka.
A to bierzesz ślub kościelny?
Sukienka już jest :-)


Slub cywilny i sukienka juz jest od 3 tyg i jest dopasowana wiec bedzie widac;/
 
feline30 widzę po suwaczkach, ze jak dobrze pójdzie to drugie Twoje dziecko urodzi się tego samego dnia co Szymon :-)
Jak myślisz jest to możliwe?

Możliwe, chociaż Szymona przenosiłam prawie 2 tygodnie, więc z tą ciążą może być podobnie. Ale równiez możliwe, że z druga ciążą pójdzie szybciej:)
Planowalismy z m drugie dziecko, ale nie sądzilismy, że uda się za pierwszym razem bo z Szymonem staralismy się ponad rok.
Ale jest plus tego, że urodzi się w tym samym terminie - będą pasowały wszystkie ubranka (chyba, że będzie dziwczynka) na co liczę :)

weronika87 mi w pierwszej ciąży bardzo szybko pokazał się brzuszek. A ty masz naprawdę fajny ciażowy brzuszek :)
 
Cześć dziewczynki
Weronika - gratuluję odwagi i slicznego brzusia.

Może ja też dziś po pracy postaram się wstawić zdjęcie brzuszka, chociaż w moim przypadku to raczej zwały tłuszczu niż ciążowy brzuszek :)
ja tez mam oponki dlatego jeszcze mojego niewklejam :-)
Slub cywilny i sukienka juz jest od 3 tyg i jest dopasowana wiec bedzie widac;/
ja mialam koscielny na poczatku 7 miesiaca a sukienka byla taka super ze ladnie kryla brzuszek takze niebylo za duzo widac :-) moze zaraz wkleje wam fotke :-)
 
Ja się szykuję do pracy powoli, więc się też muszę pożegnać z Wami.Wyglądam okropnie. Mam cały czas syfki i okropne COŚ zrobiło mi się na ustach :-(
a jak tu wyjść do klienta, jak się tak wygląda.
Mam nadzieję, że jak przyjdę z pracy (po 18:00) to dam radę nadrobić Wasze posty
Życzę miłego dnia wszystkim styczniówkom
 
reklama
Do góry