reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

damqelle - My w zeszłym roku zmieniliśmy na większy i wygodniejszy właśnie. Mamy Chryslera Grand Voyagera. A ja bym chciała dla siebie Audi A4 kombi ale jeszcze będę musiała trochę poczekać...

A wiecie co, idę do drugiego kompa fotę w ciąży z Madzia poszukać to wstawię co się temat o brzuszkach ruszy :)
a z poprzedniej ciazy tez mozna??? to ja zaraz wrzuce moj brzuch z ciazy z corcia :tak:
 
reklama
Ale macie piękne brzuszki :)

A tak w ogóle to dzień Dobry :)

U nas nocka spokojna. Oby tak dalej. Ja już pranie robię, Wiki jeszce śpi :) Potem pewnie dzień na ogródeczku :)
 
Witajcie kobietki.
Hmm nie chce nic mowic ale od kilku dni czuje sie swietnie. Nie mam mdlosci ,glowa nie boli,brzuszek tez dzis nie boli, wyspalam sie w nocy .:happy:
super . zapowiada sie piekny dzien.
Buziaczki
 
Witam Was , ja dzisiaj dłużej pospałam, bo mam na 11 do pracy

87żabka - ale ja dzisiaj miałam schizę, obudziłam się i miałam tak napęczniały brzuch i normalnie oponki mi się okrągłe zrobiły i brzuch jak ciążowy wyglądał, spodni nie mogłam dopiąć i myślę, kurde w jedną noc tak mi urósł?! Dopiero jak mnie brzuch rozbolał to sobie przypomniałam, że wczoraj u znajomych fasolki po bretońsku się najadłam i brzuch po kilku godzinach zmalał :(

My też kogoś do tego juraparku weźmiemy bo mamy multivana na 7 osób i na paliwo się wtedy zrzucamy hihihi. Za dwa tygodnie chcemy do Sopotu wyciągnąć znajomych z synkiem :)
Hej co do brzuszka to ja podobne mam :-)
wczoraj był olbrzymi - zjadłam 6 talerzy zupy jarzynowej :-) A dzisiaj po wizycie w wc juz wyglądam normalnie

Witam się i ja z rana. Muszę dzisiaj skończyć skrót z Wesela więc idę popracować. Miłego dzionka :)
Tobie również miłego dnia życzę i miłej pracy.

Witajcie kobietki.
Hmm nie chce nic mowic ale od kilku dni czuje sie swietnie. Nie mam mdlosci ,glowa nie boli,brzuszek tez dzis nie boli, wyspalam sie w nocy .:happy:
super . zapowiada sie piekny dzien.
Buziaczki
To bardzo się cieszę, ja czasem zapominam , że jestem w ciąży ale bąbelek szybko daje znać o sobie


Kochana nie ma czego zazdrościć, dajemy rade czyli zyjemy z miesiąca na miesiąc. Wynajmujemy mieszkanie a to dużo kosztuje+zycie= i nie ma z czego odłozyc. W końcu to tylko jedna pensja.
No my też wynajmujemy mieszkanie i jeżeli tylko mój by pracował to starczyło by tylko na opłaty i trochę na jedzenie, ale w połowie miesiąca zawsze już brakuje :-( to bierzemy z mojej wypłaty, gdyby nie moja to ja nie wiem.........a za miesiąc będę zarabiać o połowe mniej, więc może dlatego Ci zazdroszczę

A co do tego Zdjęcia naszych brzuszków :) to jeszcze nie mam co wkleić, ale jak tylko sobie pojem to zrobię fotkę i dam
 
reklama
Cześć dziewczynki
Weronika - gratuluję odwagi i slicznego brzusia.

Może ja też dziś po pracy postaram się wstawić zdjęcie brzuszka, chociaż w moim przypadku to raczej zwały tłuszczu niż ciążowy brzuszek :)
 
Do góry