reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja chodzę całą ciążę co 3 tyg. bo jestem na zwolnieniu i nic mi Gin nie mówił, że ma się coś zmienić....
 
reklama
widzę, że planujecie zmiany wyglądu i włosów - fajnie

Ja na razie swoją miotłę nadal zapuszczam i chyba będę wracać do naturalnego koloru, więc nie farbuję się

och ariska niektórzy ludzie to naprawdę przesadzają....
 
oj moja dziewczynka zaczyna wieczorne szaleństwa w brzuszku, jeszcze niedawno jak była ułożona pośladkowo to tak nie kręciła się, we wtorek byłam u doktorka i przy okazji usg miałam, mała główką w dół już jest ale za to tak mi daje nóżkami po żebrach że aż boooli.

Cały czas nie wiemy jak naszej malutkiej dać na imię.....??????
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny:-D

Farbka - cieszę się, że wszystko w porządku, już się nie musisz stresować!!!

Ariska - rozwaliłaś mnie tym tekstem o królikach:szok:

Aniwar, Blondi - ja też należę do tych co lubią mieć wszystko zaplanowane i poukładane - jak na razie też mi się wszystko udaje, ale nie chcę zapeszać:-D.. Minus jest taki, że źle znoszę porażki, to jak coś mi nie wyjdzie...:dry:

Monia-t
- to też współczuję remontu, oby szybko Wam poszło:-)

poczytam pozostałe wątki i idę spać!!! Dobranoc dziewczyny!!
 
Blondi84, przepraszam, czasem po prostu jakiś post umknie, tyle się tutaj dzieje, że czasem ciężko nadążyć :)
...
Nie ma problemu :-) zapraszam Ciebie i wszystkie nowe dziewczyny do udzielania się też na innych tematach:-)
mamy rózne tematy pozakładane i podzielone tematycznie:-)

Tonia - jesli o wizyty chodzi ja mam tak jak Farbka co 3tyg całą ciąże bo jestem na L4, słyszałam, że niekórzy lekarze czasem skracaja czas zwolnienia pod koniec, żeby L4 nie naszło na macierzyński, więc jak widzą, ze już rozwiązanie lada dzień robia blizsze wizyty:-)
Link do tematu o imionach naszych pociech:
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2011-f357/jakie-imie-dla-dziecka-40133/
 
Ostatnia edycja:
ja narazie ide 1 grudnia, może po tej wizycie karze mi chodzić częściej, ale podejrzewam, ze jak wszytsko bedzie ok z macica i szyjką to karze przyjść może pod koniec grudnia albo na poczatku stycznia, w sumie sama nie wiem bo termin wg OM mam na 3 stycznia ale wg USG może sie przesunąć o 7 dni czyli na 10 stycznia........o matko własnie sobie uświadomiłam że została mi może 1 wizyta....ale numer;-)
 
Czy Wy juz chodzicie do gina co 2 tyg. czy jeszcze co miesiąc? Ja właśnie zaczęłam co 2 chodzić.

Ja chodziłam całą ciążę co miesiąc a teraz już umawia się ze mną co 3 tygodnie im bliżej porodu to pewnie częściej trzeba będzie przychodzić.

Właśnie skończyłam prasować pierwszą turę ciuszków dla Kamilka jeszcze zostało mi ubranek na 3 prania, aż się zdziwiłam że tyle tego jest ale to dlatego że mam już sporo ciuszków na starszego bobasa.
 
reklama
Dzisiaj spokój na forum, dzień wolny prawie każdy spędza pewnie z dala od netu, za to jutro pewnie będzie szaleństwo postowe:-) Ja na 12 widze sie z koleżanka wiec pewnie będę miała sporo nadrabiania...:-)
 
Do góry