reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

catelin - ja używałam kremów z wysokimi filtrami dla małych dzieci :)

MOlaGo - lista elegancka i nawet na niej jestem jupiii...

Piękna pogoda od rana, Nicole w krótkich spodenkach do szkoły poszła a tu właśnie na deszcz się zebrało, to dlatego było tak duszno od wczoraj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
trudno was nadrobic. Ja wczoraj bylam u znajomych wrocilam poznow i na dodatek zasnelam kolo 4 nad ranem. Duszno mi bylo i wogole, jakas bezsenna noc. Ja wogole mam problemy ze spaniem w tej ciazy wiecznie spiaca a jak juz zasne to nie na krotko, koszmar.

Pogoda piekna. Az zal ze nie mozna sie opalac. chociaz i tak te rece i nogi sie mi opalaj jak spaceruje do lub z pracy. Czy tak jak wczoraj. Ale kurcze juz mi jakies przebarwienia powyskakiwaly. mam jasniejsze plamy na ramionach. :-(

zostaly mi 3 dni do wizyty u lekarza. :-) moze mi zrobi usg z hcg wychodzi ze juz powinna byc widoczn amoja fasolka, a nawet serduszko.
 
Hej!
Ja juz po dentycie. Na szczescie wszystko ok wiec mam na jakis czas spokoj.
Ja mam inny problem z waga- schudlam juz 1,5kg i troche sie martwie- nie moge patrzec na jedzenie. Nie wymiotuje ale mdlosci bardzo mnie mecza:( Nie moge sie doczekac kiedy znow pomysle o jedzeniu w przyjemnoscia.
 
Na mdłości pomaga imbir. Najlepiej zalac sobie wrzatkiem swiezy imbir doprawic cytrynka i popijac sobie wciagu dnia.Moja Gina polecila mi lokomotiw w dropsach to lek tez na bazie kłacza imbiru. Spróbuj ,moze pomoze.
 
Lista czytelna jak najbardziej :) ja mialabym prosbę do reszty dziewczyn zeby pisały kompletne informacje o sobie i wtedy nie będzie zbędnych luk w liście to naprawdę podstawowe informacje więc dajcie komuś mozliwość stworzenia konkretnej listy :)
ojć jakoś słonko zaszło za chmurki i kropi a mężuś na rowerku do pracy pojechał:-)
ale wieje eh na 8 piętrze to na balonie sie ustać nie da ;-)
Akuniu ja tez czekam na wizytę u ginekologa,coprawda nie pierwszą, ale oby do środy :-) to już końcówka I trymestru chciałabym już wiedzieć że wszystko wporzadku, ze krwiak z ktorego plamienia były zanikł, albo przynajmniej nie powiększa się;-)
udanego popołudnia kochane i żeby Wam slonko świeciło:happy2:

Ps. Dziewczyny a co z Karolcią1125? ostatnio odzywala się 26maja w dzień matki i cisza do dziś ....
 
Hejka dziewczyny!!!
Chyba was nie nadrobię, tyle napisałyście:))) My dziś w nocy wróciliśmy do domu. Byliśmy nad morzem u znajomych. Pogoda super, nawet nie marzyłam, że możemy taką trafić. Niestety tylko ta odległość-strasznie daleko jak dla mnie, szczególnie, że dopadły mnie mdłości. No i mój 1,5 roczny szkrab niezbyt lubi jazdę samochodem.
Dziś mam jeszcze urlop i siedzę z brzdącem w domku. Postaram się Was doczytać...
 
Cześć dziewczyny:)
Dawno mnie nie było, bo odpoczywałam we Włoszech:) Dłuuuga podróż samochodem za mną - w sumie prawie 5000km :) Ale nie było źle. Podróż zniosłam dobrze, jednak cały czas mam wstręt do jedzenia i ogólnie czuję się beznadziejnie- mam już tego dosyć :/

Pozdrawiam
 
A ja weekend miałam w Karpaczu na ogolnopolskim zlocie volvo poparzeliśmy sobie na autka uczestniczyliśmy w rajdzie Łosia była niezła zabawa - w moim przypadku na trzeźwo ale wesoło czas spędziliśmy - Jeśli chodzi o wstręt do jedzenia i ogólne samopoczucie to tak jak mała zuzi BEZNADZIEJA czekam soboty i końca tego trymestru w sobotę mam nadziję że zobaczę wkońcu bijące serduszko i moje maleństwo bo jak się znowu okaże że przechodzę takie sensacje na marne to się już poddaje.
 
reklama
Ja byłam z Wiki u lekarza i już sa zmiany na oskrzelach :( Ona od jakiegos czasu ciągle ma problemy z tymi oskrzelami :( My z mężem jedziemy do Pani projektant, która projektuje nasz dom :) A potem na 19:20 mam do gina. Oby było ok, bo mam jakies dziwne przeczucia, że nie jest dobrze :(
 
Do góry