reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

I ja się witam :)

Ale się wyspałam. Wiki spała u dziadków a ja pospałam do 8 :) I tylko byłam raz na siusiu i kręgosłup jakoś mniej mnie bolał dzisiaj :) Zaraz idę pod prysznic :)

Martusia GRATULACJE

Klaudooss nie denerwuj się. Wszystko będzie OK. Odpoczywaj i daj znać jak po wizycie.

Dziewczyny idące na wizyty: życzę Wam powodzenia i czekamy na wieści :) A swoją drogą zazdroszczę Wam tych wizyt bo ja mam 20 dopiero. Chyba, że będzie mnie brzuch bolał to mam przyjść w sobotę.
Na szczęście kaszel już mniejszy i już mną tak nie szarpie i brzusio nie boli :)
 
reklama
joasiab - dobrze, że leki działają :-) wiem jaki męczący może być kaszel (ja kaszlałam od 9 tc do 14 tc:/ aż w końcu przeszło)...
 
Cześc Dziewczyny,
Ja wczoraj padłamm jak kawka o 21.30 już spałam a wcześniej wzięłam kąpiel i pomogła na ten ból pleców....widzę dużo się działo

blondi wrzuć swoją listę na wyprawkę, przyda się każdemu. Ostatnio damquell wrzuciła fajną wyprawke i taką bez przesady

martusia gratuluję córci....teraz to się zacznie kupowanie różowych ciuszków:)

gabriella fajny pokoik i widzę mężuś zdolniachaa

moncia dziękuję za info o materacyku nawet nie miałam pojęcia....
 
Malta - ja pisałam na "ciekawostkach..." o tym, że bobasek powinien do roku spać na stronie kokosowej, ponieważ jest twardsza i bardziej zbita a dzidzia przez pierwszy rok życia, kiedy kształtuje się jej kręgosłup, powinna lulkać na twardym. Tak przynajmniej mówiła nam połozna na SR.

monciaa dzięki:-)

A swoją drogą ciekawe, bo nigdzie o tym nie pisali...dobrze jednak wiedzieć gdyż prawde mówiąc ja bym kładła bejbika róznie, raz materacyk na stronę z kokosem a raz z gryką:tak:
 
ja mogę jeść i jeść i jakoś nic poza zgagą czasem mnie nie męczy! no ale 16 kg na plus nie wzięło się znikąd

co do skarpet na poród
zależy jak długo kto rodzi
ale to normalne że stopy zmarzną
a jeszcze "jako ta doświadczona" Wam powiem że jak już urodzicie
to tak minutę dwie PO
na 99% złapie Was taka trzęsiawa jakiej pewnie nigdy w życiu nie miałyście!!!
ja myślałam że spadnę z łóżka! tak mną rzucało
kurna nie do opanowania!!!
ja byłam w szoku a położne do mnie "spokojnie to normalne"
narzuciły na mnie ze 100 kocy! a ja się trzęsłam dalej

po jakiś 5 minutach minęło
ale normalnie nogi sobie obiłam hihihiiiii
 
Oj Gabriella przypomnialaś mi te piękne chwile -Mną też tak trzęslo po....................dostalam dodatkową kołdrę.
Przed czlowiek rozpalony,burakowy,duszno,gorąco-a po syberia.
 
a uprzedził Cię wtedy ktoś? że tak będzie?
bo mnie nie i serio mało brakowało a bym wylądowała na ziemi!!!


i jeszcze jedno pamiętam bardzo bardzo dokładnie....................
jak się urodzi (nie wiem jak po CC, ale SN) to ....
za chiny ludowe nie idzie brzucha dotknąć!
w tym sensie że ja osobiście bardzo bardzo się brzydziłam- czułam się taka "pusta"- skóra była taka szorstka,brzydka,niemiła w dotyku
wszystko robiłam byleby tylko nie dotknąć tego brzucha! okropne
 
Martusia gratuluję córusi :)
Gabriela pokoik bardzo ładny. ja po porodzie sie nie trzęsłam, ale może dlatego że to był czerwiec i ciepło było, ale na rugi dzień brakowało mi bardzo mojego brzusia i tych kopniaczków. Nawet byłam zła że juz sie Piotrus urodził hehehe

My juz od 7.30 na nogach, zjedlismy śniadanko i siedzimy w domku, bo za oknem buro i pada deszcz.
 
hej dziewuszki, ja sie witam, zaraz czytam, zaleglosci.. dzis na 18 usg. jestem znowu niewyspana- ruchy malego czasem mnie bola! a dzis przewracajac sie na bok doznalam takiego bolu- jakby mi sie cos "odkleilo?" :(

martusia- no gratulacje!!! ale pannica Ci rosnie!!!!!
Kochana - miałam w nocy to samo - jak się przewróciłam na drugi bok to tak mnie bardzo narwało że do teraz podbrzusze boli.
A mój w nocy położył rękę na mnie i obudził się z krzykiem że dostał takiego kopa przez kołdrę - a ja mu mówię że to nie kopniak, bo z tamtej strony jego dziecko ma rączki. Bardzo był zdziwiony że mały szkrab tak w nocy rozrabia ;)

Ja też tak zmarzłam po porodzie - i to nie z powodu temperatury, bo sierpień był i w szpitalu ciepło - ale to nagły spadek tp spowodowany wycienczeniem po porodzie, duży wysiłek i stres powodują reakcje jak przy chorobie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
damquell moje dziecko to chyba anioł (poki co),bo nie daje mi aż tak popalić....ale pewnie jak już będę w takim terminie jak Ty to w brzuchu będzie rewolucja.
Kochana tak patrzę na twój termin, że to lada chwila....
 
Do góry