reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

wiesz co, odradzałabym wszystkich bardzo ciepłych i materiałowych kapci. Po pierwsze w szpitalu na położnictwie jest dosyć ciepło po drugie ze względów higienicznych, to przecież szpital. Ja będę miała zwykłe klapki ot takie basenowe, które będzie łatwo umyć po powrocie ze szpitala. Na pewno wezmę ze sobą też skarpetki grubsze i cieńsze, tak na wszelki wypadek.
tak koniecznie ciepłe frotowe skarpety, położna Nam dziś wspominała, że na porod rewelacyjne, podobno w stopy będzie Nam inaczej zimno...

Dzis Pani na SR przytrzymała Nas 2,5h także juz miałam dość siedzenia nawet na workach sako:p
Mam podany sklad torby do szpitala więc zaczne kupować wreszcie:-)
Klapki najlepiej gumowe lub piankowe, przynajmniej tak polożna radziła:-)
Ogólnie dzis o porodzie było i o Naszych prawach w szpitalu, a i o pozycjach werbalnych, jeżeli jeszcze dziewczyny, które chodzą nie pisały na wątku to dodam cos w miarę mozliwości czasowych:-)

ribi - a podobne papcie tylko fioletowe kupiłam w realu, rewelacyjne, smigam w nich po domciu:)

A teraz się żegnam DOBRANOC:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
fajny pokoiczek :-)

Mam coś takiego - któraś z Was o tym pisała, uczucie przejedzenia...
zjem troszkę czegoś i się czuje pełna, nawet w niektórych momentach az jakby na wymioty mnie bierze, tam mały musi coś uciskać

to ja to ciagle mam, niby fajnie bo nie mam potrzeby obżerania się ale np teraz nie moge leżeć bo mi sie cofa obiad, który zjadłam o 17.30....pić mi sie chce a czuje że nie mam miejsca w brzuchu....

tez slyszalam zeby zalozyc skarpetki, kolezanka która juz rodzila mi to doradzila, mowi ze zimno w stopy bez skarpetek:-)....moze ten porod nie taki starszny jak sie o zimnych stopach jeszcze jest sie w stanie myslec:-D
 
Hej kochane!
Ja juz po usg..... :)
Maleństwo zdrowe,z serduszkiem wszystko ok,wazy 1770g (nie wiem czy to dużo czy malo;) ),termin wg.usg tak samo jak wg.polowkowego na 4 styczeń,a z Om na 7.i wreszcie nam się ujawniło....
Będzie dziewczynka!!!Zatkało Mnie,az poprosilam lekarza aby powtórzył czy aby dobrze uslyszałam...Jestem bardzo szczęśliwa....az jak wychodziłam ze szpitala to wsiadłabym do czyjegoś samochodu,zamiast do swojego:)Mężowi tez musiałam 2 razy powtarzać.

Carri-Będzie wszystko ok:) wspólczuję przeżyć,oby juz nic takiego Ci się nie przytrafiło.
Fogia-Ja dziś tez dostałam opierpapier od teściowej ze zimno zebym się ubrała,bo w krótkim rękawku po domu chodziłam....zaloze coś to zaraz mi duszno,słabo...cała mokra się robię.
Ribi-Co do kapcioszków,to takie lepiej po domku,bo w szpialu cięzko będzie się gimnastykować z nimi,ja kupiłam sobie takie zwykłe basenowe za 12 zł,wsuwasz na nogi i po sprawie.
Madllen-co do golenia,to ja tez siebie traktuję kremem do depilacji,Firmy biellenda do twarzy , i okolic bikini-taki jest delikatniejszy od tego do nóg i kupuję albo cukrowy albo z kasztanowcem,veet użylam 2 razy do nóg(dobrze ze nie do bikini)mialam czerwone jak buraki,piekly i swędziały mnie,coś okropnego.Ale kazda skóra inaczej reaguje,moje kol zachwalają akurat veet
 
to ja to ciagle mam, niby fajnie bo nie mam potrzeby obżerania się ale np teraz nie moge leżeć bo mi sie cofa obiad, który zjadłam o 17.30....pić mi sie chce a czuje że nie mam miejsca w brzuchu....

tez slyszalam zeby zalozyc skarpetki, kolezanka która juz rodzila mi to doradzila, mowi ze zimno w stopy bez skarpetek:-)....moze ten porod nie taki starszny jak sie o zimnych stopach jeszcze jest sie w stanie myslec:-D

Dokładnie ;-)
Ciepłe skarpeteczki trzeba mieć...
Ja tak mam dzisiaj, że czuję tą sytość - a z tym cofaniem jedzenia już mam może od kilku dni, w nocy czasem mi się cofa to co rano zjadłam i potem zgaga do tego dochodzi...
Ale się porobiło w tym 3 trymestrze
 
martusia ta waga to chyba akuratna:-) super że z malutka wszytsko dobrze:-)

a własnie a ja mam usg za tydzień w środe o 19:-D zapomnialam wam sie wczesniej pochwalić:-)

claudia jak bym czytała o sobie:-)
 
Martusia- no to się w końcu doczekałaś:-D:-D najważniejsze, że malutka zdrowa!!! Super:-):-)

A ja jutro kupię wkładki laktacyjne, biustonosz mam już cały pobrudzony od tej siary..

Dobranoc dziewczyny!!
 
martusia ta waga to chyba akuratna:-) super że z malutka wszytsko dobrze:-)

a własnie a ja mam usg za tydzień w środe o 19:-D zapomnialam wam sie wczesniej pochwalić:-)

claudia jak bym czytała o sobie:-)

no , podobnie heheh
no widzisz zmiany są , oby tylko dziecko było zdrowe

ja jutro mam wizytę, zobaczymy czy będzie chciał robić USG - ale nie wiem czy go o to nie poproszę, dużo się dzieje ostatnio i wolę WIDZIEĆ że z małym jest wszystko ok... o ile to chłopak

Ten lekarz , który robił mi USG 4D i uznał płeć chłopca teraz będzie miał sprawę w sądzie o spowodowanie śmierci przy porodzie (tak słyszałam i to się działo u znajomej mojej kuzynki - zmarła jej córeczka - a TEN dobierał poród) :-(
I jak tu takiemu wierzyć , że jest dobrym ginekologiem?
 
reklama
dlaczego?
ja Kaję miałam urodzić 21 marca
urodziłam 26 marca
liczę teraz na powtórkę
termin na 7-8 styczeń .... modlę się BYLEBY PO 1 stycznia :tak:

No nie wiem, jakoś tak wychodzę z założenia, że nie uda mi się do stycznia dotrwać skoro w 23 tc byłam w szpitalu z zagrożeniem przedwczesnego porodu, a do tego jeszcze lekarz powiedział mi, że dziecko prze już na dół, ale wszystko się trzyma tylko dlatego, że mam "dziewiczą szyjkę macicy". Ale nadzieja gdzieś tam w środku się tli...
 
Do góry