reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Carri - nie zazdroszczę przeżyć... oby już teraz było wszystko w porządku!!!

Fogia - wracaj szybko do zdrowia - ten antybiotyk na pewno pomoże:tak:

Jeśli chodzi o kapcie to ja chciałam moje wyprać i wziąść do szpitala, ale tak myslę, że chyba jednak lepiej kupić nowe...

Tak po za tym to na Top Model czekam ..:-)
 
reklama
Carri trzymam kciuki zeby juz teraz bylo tylko dobrze i żadnych plamień.

Mnie dziewczynki też bolą plecy muszę sie połozyć bo przy kompie mi nawet sięzko siedziec...jakiś dzień dziś bolących pleców;-)

ribi tez bym do szpitala odradzala te kapcie są fajne ale raczej po domu i tak jak juz bedziesz sie mogła swobodnie zgiac i schylic...a te lozka w szpitalu to faktycznie masakra....sa dosyć wysokie...
 
Ostatnia edycja:
co do golenia
polecam lusterko i ja osobiście i wtedy i teraz
krem do depilacji
dokładniejszy
na dłużej i mniej się człowiek wygina :)


No to muszę sobie zakupić szampana na sylwestra, bo też chciałabym urodzić w styczniu. Choć tak na prawdę wątpię, żeby było to możliwe skoro termin mam na 4.01 :-(
dlaczego?
ja Kaję miałam urodzić 21 marca
urodziłam 26 marca
liczę teraz na powtórkę
termin na 7-8 styczeń .... modlę się BYLEBY PO 1 stycznia :tak:

my tez gadalismy do brzusia ( Tomaszka) zeby jeszcze poczekał tak mu od 6 grudnia mówilismy mówilismy i słuchaał czekał ... no i poczekał... o 1:30 bylismy juz w klinice a o 6:25 juz był nasz Noworoczny chłopczyk ( jedyny facet na oddziale noworodkowym)
w 39 tyg ciazy termin miałam na 5 stycznia 2009
no patrz jaki kurna grzeczny!
tak mu zostało? czy po porodzie już doszedł do wniosku, że limit "usłuchania wykorzystany"?


[
 
Ostatnia edycja:
Carri ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo, duzo wypoczywaj i obys nie musiala wiecej sie tak stresowac.

fogia, joasiab duzo zdrowka dla Was!

gabriella to maz sie postaral :)

Ja tez uwazam , ze do szpitala najlepsze sa zwykle klapki, ktore mozna potem wyszorowac, badz wyrzucic ;)

Dziewczyny a jakiego kremu do depilacji uzywacie? Ja nigdy takich kremow nie uzywalam i w sumie nie wiem czy to musi byc jakis specjalny, czy zwykly. Tez gole sie maszynka, ale szlag mnie juz trafia przy tym goleniu... A maz lepiej zeby nie golil, bo znajac zycie to z wrazenia pozacina mnie bardziej niz ja siebie ;-)

Bylam dzisiaj w Realu i widzialam, ze sa chusteczki Pampersa /sensitive/ w promocji , tzn 6 paczek za 24,95 . Wydaje mi sie , ze cena nie za wysoka, bo wychodzi po 4, 15 za paczke.
 
ja mam veet
ten delikatny

ja zawsze chodzę na wosk do kosmetyczki
ale w ciąży nie mam ani ochoty świecić.....
no i ja mam tak nisko brzuch że mam go własciwie na kości łonowej już, więc tak czy siak wosk odpada

CO DO KLAPEK
ja wzięłam zwykłe gumowe pod prysznic i takie specjalnie kupione różowiutkie mięciutkie itd.
i co?
i uzywałam tylko tych gumowych!
komu po porodzie chciałoby się nosić "torby pod prysznic"-kapcie zmieniać itd.
szłam pod prysznic w tych gumowych
wycierałam nogi
zakładałam skarpetki i wio na salę do Kajki :)
 
madlen - ja też ostatnio w Carrefourze widziałam podobną promocje chusteczek, tylko stwierdziłam, że kupie te 6 paczek bo nie drogo wychodzi, ale jak sie okaże że maluszek akuratnie będzie uczulony na te konkretne chusteczki to...hmmm... co z nimi zrobię :-) dlatego na razie kupiłam paczkę Nivea i zobaczymy jak zareaguje jego pupcia:-)
 
monciaa pewnie, ze moze lepiej kupic pojedyncza paczke i nie ryzykowac :).
Ja akurat nie musze sie tym przejmowac, bo w razie czego to moj synek zuzyje te chusteczki /sa sprawdzone ;)/. W kazdym razie, nie zmarnuja sie ;)

gabriella dzieki , sprawdze ten veet
 
reklama
fajny pokoiczek :-)

Mam coś takiego - któraś z Was o tym pisała, uczucie przejedzenia...
zjem troszkę czegoś i się czuje pełna, nawet w niektórych momentach az jakby na wymioty mnie bierze, tam mały musi coś uciskać
 
Do góry