reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzien dobry :-)
Ja juz po sniadanku.. leniuszkuję w łóżeczku nadal :-)

ribi - to juz moja 3 lekcja na SR :-) ale i tak się doczekać nie mogę, mam dziś o wyprawce, co zabrać ze sobą do szpitala :)
martusia - udanej wizyty, trzymam kciuki za wizytę :-)
 
reklama
damquell Ty taka dusza artystyczna wiec Ty potrafisz:) a u mnie takie lenistwo:)

klaudoos mimo wszytsko masz już coś porobione a ja nadal nic.....mam ciuszki w kartonach i musze sie w koncu zabrac zeby je poprac,ale najpierw czekam na to ocieplenie mieszkania....(wlasnie byla u mnie pani od dewelopera chyba zaczna w przyszlym tyg.)

Ja właśnie dostałam wypłatę....już zapłaciłam wszystkie rachunki i.....zostało na waciki.....masakra!
 
Tak narobiłyście smaka tymi pączkami, że poszłam do sklepu i kupiła dla siebie i Wiki. ej przy okazji serki bo mała ma ochotę :)

A teraz oglądamy bajkę i ja popijam kawusie :)
 
Cześć dziewczyny od czasu do czasu wpadam do was na forum. Choć szczerze i tak nie nadrabiam już tego co napisałyście bo się nie da:-D. Ja byłam krótko w szpitalu, na szczęście tylko na obserwacji bo miałam mały wypadek i troche się potukłam, no ale naoglądałam się tam różnych rzeczy i troche wystraszona do domu wróciłam. Normalnie dziewczyny powiem Wam, że jestem w szoku. Piszecie już o ciuszkach, wózkach i szok, że o torbie do szpitala też, przecież do stycznia jeszcze szmat czasu. Heh ja póki co nie mam nic prócz dwócj reklamówek ubranek, w które się zaopatrzyłam ale na razie są schowane głęboko w szafie:):-)
Torbę spakuję równo w 37 tc, żeby maluch wiedział, że wcześniej mu nie wolno:) Łóżeczko chyba kupimy pod koniec listopada a wózek zamówimy gdzieś pod koniec grudnia. No chyba, że mnie przyciśnie jak was i zacznę już wcześniej świrować:-)
 
czesc dziewczyny
dawno mnie nie było :)
dziś mam dzień leniuchowania nic mi się nie chce
leże i odpoczywam bo tak sobie się czuję.
Co do torby to spakuję ją na początku grudnia,Krzysia urodziłam w 37 tygodniu więc wolę mieć spakowaną
 
Torbę spakuję równo w 37 tc, żeby maluch wiedział, że wcześniej mu nie wolno:) )
jeśli taka metoda miałaby zadziałać to ja się spakuję 1 stycznia dopiero
hehehheheeee

koleżanka miała "metodę" gadania do brzucha "ani się waż, siedź tam spokojnie"
w sylwestra o 24.00 wzięła lampkę szampana i powiedziała do brzucha
"na zdrówko, teraz rób co chcesz i jak chcesz"
urodziła 2 stycznia w południe
 
Dziewczyny, chcialam Was zapytac, te ktore maja wyplacane chorobowe z ZUSu, jak to u Was jest... Czy ZUS przesyła Wam kaskę raz w miesiącu?

Np jak mam L4 od 20 paźdz- 9 listop, czyli 3 tygodnie(jeszcze za ten okres nie dostałam świadczenia) a nastepne będzie od 10 listop-30 listop, to oni przesyłają jak konczy sie zwolnienie?

Czyli u mnie przeslą 2 razy w miesiacu? Po 9 listop i nastepne po 30 listop , czy za 2 mies razem, po 30 listop?

Ale zagmatwałam..... jak Wy macie?
 
koleżanka miała "metodę" gadania do brzucha "ani się waż, siedź tam spokojnie"
w sylwestra o 24.00 wzięła lampkę szampana i powiedziała do brzucha
"na zdrówko, teraz rób co chcesz i jak chcesz"
urodziła 2 stycznia w południe

No to muszę sobie zakupić szampana na sylwestra, bo też chciałabym urodzić w styczniu. Choć tak na prawdę wątpię, żeby było to możliwe skoro termin mam na 4.01 :-(
 
reklama
Do góry