reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A ja właśnie dostałam paczkę od mamy :) Z ubrankami dla Tomcia, Wiki i nawet piękny szlafrok mamusia kupiła dla mnie i 2 biustonosze :) Wszystko takie sliczne :) Ale się cieszę :)
 
reklama
biorę się za sypialnię - pudełka się przydały :-) kilka rzeczy do nich zmieściłam...
żałuję, że więcej nie kupiłam...
7 sztuk to jednak mało
może dokupię jeszcze :-)
 
Hej mamusie. Właśnie się dowiedziałam, że dostanę prawie 800 zł mniej wypłaty na chorobowym bo pracodawca zanim zaszłam płacił mi minimalne wynagrodzenie a dopiero mi podniósł jak zaszłam w ciąże i go poprosiłam. Więc trochę się wkurzyłam no ale co zrobię. Muszę przycisnąć pasa przez rok czasu. Mam nadzieję że moja mała będzie jadła jak najdłużej z piersi i obejdzie się od kupowania tych kaszek itp. No ale cóż takie życie. Najgorsze są raty za hipotekę i inne opłaty bo to pożera pół budżetu. Coraz bardziej się boję tego stycznia i to z wielu względów. Ale jak to mówią będzie dobrze. Najważniejsze zdrowie całej rodziny. Pozdrawiam Was gorąco.
wspolczuje bo mi tez wzieli srednia i mam sporo mniej! natomiast jak obliczylam macierzynski (wg mnie) powinnam wyjsc lepiej niz na l4 bo dostane nawet wiecej niz pensja po podwyzce- mialam kilka premii.. ale znajac zycie pewnie sie rozczaruje;)

giovanesa- Ty kochana sie orientujesz w tych kadrach! jesli nal4 bylam od konca kwietnia to srednia do macierzynskiego jak beda mi liczyc? od kiedy do kiedy? i czy np jesli srednia wyjdzie mi powiedzmy 2500 brutto czyli ok 1800 na reke to tyle beda wyplacac czy mniej bo cos tam beda odliczac? aha i czy jak jestem na macierzynskim to zbieraja mi sie dni urlopu czy na macierzynskim nie obowiazuje? z gory dzieki
 
oj dziewczyny maznełam na " .. ciezarówce.. " o porodzie.. i tak sie zmachałam ze lece polezec :/ ja dzis obiadku nie robie bo mam pomidrówke z wczoraj... schabowe.. z wczoraj.. kapustę czerwona tez z wczoraj... i ziemniaki z wczoraj zostały wiec piuree na patelni machne :D eh a tak to u nas nic ciekawego ;)
 
hej

u mnie jednak antybiotyk :-( osłuchowo czysta ale kaszel z krtani/tchawicy. Dostałam Duomox, Linex, Sinupret i syrop z babki lancetowatej. Jak brałam ten antybiotyk to aż mi się serducho ze strachu ściskało, aby wszystko z niuniem było ok. :-:)-( Jutro mam wizytę u ginia, ciekawe co powie.

ariska dobrze, że u Was wszystko ok.
 
A ja właśnie skończyłam sprzątać....cała chata ogarnięta jeszcze tylko pranko postawię i będzie git:)
Chyba na jakieś zakupki się dziś wybiore bo w lodówce światło....dziewczyny macie jakiś fajny przepis na rybę? Może jakaś zapiekana,ale nie z tymi fixami bo moje dziecko chyba nie przepada za nimi.

fogia napewno będzie wszystko dobrze....chociaż może udałoby się jednak obyć bez antybiotyku?
 
Fogia ja też mam ten antybiotyk Duomox. I tez się martwię, ale brałam go tez przy Wiki i było ok. Jednak to jedyny antybiotyk jaki można brać w ciąży bez obaw.
Ja dzisiaj byłam z Wiki na kontroli i jej lekarz mi powiedział, że to słaby abntybiotyk i on i tak ma obawy czy mi pomoże napewno. Więc głowa do góry. Będzie dobrze/
 
reklama
Kochane jedyne antybiotyki na ciaze to augumentin i duomox, a na tym etapie ciazy nie bojcie sie!!!! antybiotyki inne niz te 2 powoduje rozszczepienie kregoslupa i wargi (glownie) ale to na poczatkowym etapie ciazy do 12 tyg!!!!!!!
a teraz kiedy wszystko jest wyksztalcone i tylko sie doskonali- NIC SIE NIE STANIE!!!!!! a jesli nie wezmiecie antybiotyki to wlasnie te wirusy moga oslabic dzidziusia dlatego musicie je wytepic!!! glowa do gory! wszystko bedzie dobrze!!!!!!!

ja soie ubieram ide po wyniki badan i na spacer z psiura- zgaga mnie meczy ostatnio 24h/dobe
 
Do góry