reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej dziewczynki

moi panowie kończą śniadanie

u mnie też noc masakryczna. Zasnęłam o 1, pobudki o 3 i 5 przez kaszel, a o 7 już definitywna bo Filipek się obudził.

Na 13 idę do rodzinnej, ciekawe co zaradzi. :dry:

fogia mąż pewnie już w domku więc będziesz z nim się dziś lenić:)
a guzik :-( już mamy całą listę co trzeba załatwić :-( ale mam cichą nadzieję, że uda mi się moich facetów wyciągnąć na seansik do jaskini solnej. ;-)
 
reklama
Witam sie po kilkudniowej przerwie ;)
My juz wrocilismy od rodzicow, pobyt sie udal, a teraz czas wrocic do rzeczywistosci ;)


Ja ostatnio troszke lepiej spie, dziwnie bo nawet w nocy nie wstaje do toalety:szok:. Ale pewnie za jakis czas znow sie to zmieni.

Ja rowniez nie mam spakowanej torby. Ubranka dla dzidziusia mam po synku i jeszcze od siostry troszke dostalam, wozek jest, wszystko to co moge uzyc po synku to mam, ale musze duzo drobiazgow dokupic, zeby torbe spakowac i rozne inne.
Tyle ze mam jeszcze troche czasu :-D.
 
Monciaa-ale mi narobiłaś ochoty na paczka:szok:,dopiero po południu ruszam sie z domu,tak ze pewnie do tego czasu mi przejdzie...a w domu niestety nic słodkiego nie mam prócz cukru w cukierniczce:-) wszystko ostatnio wszamałam,zapasy sie skończyły i nie zrobiłam świeżych,aby mnie nie korciło.
Jak bym szła z misiem do przedszkola to pewnie bym wstąpiła na pączka...
Oby wyniki były ok,mnie jak swędziała skóra na brzuchu to było to tym spowodowane ze się rozciagała,oby u Ciebie tez tak było
 
klaudoos ale jak ta firaneczka byla zrobiona?tak jak na zdjęciu gotowa (płasko) czy normalnie powieszona? a się jeszcze zastanawiam nad normalnym powieszeniem tej firany bo ona sama w sobie jest śliczna. Do tej na płasko przydałyby się jakieś zasłonki.
Czy kupujesz jakieś naklejki na ścianę? Ja oprócz tych literek chcę jeszcze kilka naklejek na ścianę (będą tam gdzie nie wiszą literki)
Kochana wydaje mi sie ze to byla ta a'la roletka czyli nie marszczona- fajnie to wygladalo ale wewnatrz mieszkania pewnie lepiej;)

szukamy naklejek ale zastanawiamy sie nad piankowymi np z kubusiem puchatkiem, jeszcze nie wiemy.. poki co tylko i na pewno literki beda;)
 
monciaa - trzymam kciuki za wyniki. Może po prostu skóra się naciąga, ale zawsze bezpieczniej sprawdzić - będzie dobrze.

Jejciu straszycie tym pakowaniem - ja myślałam że jestem tak do przodu z wszystkim, a tu tyle rzeczy trzeba kupić jeszcze. Zaczynam odcinać - bo teraz 2 miesiące i z górki :)))
 
Ja tez oglądałam ten program na tvn style. Ale nie cały. Chętnie bym go jeszcze raz zobaczyła.

Ja niby mam wszystko ale jeszcze nie pakuję. Jeszcze czas chyba na to.
 
klaudoos ja myślalam o naklejkach safari bo jak kupię tę firankę to żeby wszystko ze sobą współgrało:) ale myślę, że do tej firany jeszcze by się przydały np zielone albo niebieskie zasłonki (pokój mam żółty)


Uploaded with ImageShack.us

i z zasłonkami (sama malowałam:) )

Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
szukamy naklejek ale zastanawiamy sie nad piankowymi np z kubusiem puchatkiem, jeszcze nie wiemy.. poki co tylko i na pewno literki beda;)
A nie myślałaś o szablonach? To nie jest takie trudne. Mój Tymek ma pokój w dinozaury. Wydaje mii się że te piankowe nalepki zbierają kurz, a w pokoju miałam takie maki co potem zlazły razem ze ścianą. Teraz sobie upatrzyłam szablon drzewa - ale to jak będziemy malować pokój
O tu są takie safari zwierzątka - http://www.leroymerlin.pl/produkty/szablony-do-malowania,1223540058.html?1223904275.lev2selectedattributevalues=1223642902-dzieci%EAcy&idls=1223904275&1223904275.idmdp=1118740744&1223904275.idlev2mdp=1118740744&1223904275.idlev3mdp=1118740744&1223904275.criteriasetid=&1223904275.lev1attributevalueid=&action=publication3&04-kryteria-wyboru-render=off&01-naglowek-strony-render=off&05-multikryteria-wyboru-render=on&10-wszystkie-produkty-rodziny-render=off

dziewczyny za chwilę w dzień dobry TVN będzie co robić w przypadku zakrztuszenia niemowląt
 
Ostatnia edycja:
reklama
] tez mamy zolty pokoj, tez myslelismy nad safari- bo nawet posciel feretti mamy safari, ale nie wiem nie chce mi sie bawic w te naklejki, bo za 2 lata trzenba bedzie malowac i boje sie ze jak odkleimy odejdzie razem z farba i wtedy trzeba bedzie cekolowac. a mamy juz dosc remontów!!! szukalismy tych naklejek safari xxl ale decyzji nie podjelismy. jesli by sie obkleilo to tylko 1 sciane bo na 3 sa regaly i lozeczko z komoda wiec tam nie oplaca sie.. jeszcze jest troche czasu moze za rok sie pomysli o tym;)
szczerze mowiac ja sie z dnia na dzien coraz gorzej czuje i nie mam ochoty juz wymyslac!! dobrze ze popralam i poprasowalam ciuszki w 6/7mies bo teraz to bym mdlala tylko.. wczoraj przyszykowalam czesc rzeczy do torby, posegregowalam ciuszki na te zaraz po porodzie wlozylam do siatki.. wypralam wnetrze wozka i tyle... i w malym pokoju jest syf.. a dzis nic mi sie nie chce:(
 
Do góry