reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
A my juz za tydzien mamy drugie badanie bioderek a za 2 kolejne szczepienie - juz sie boję :-( ale mam nadzieje, że z bioderkami znowu bedzie ok a o szczepieniu dzieci szybko zapomną ;-) Ja mam mega szczesliwy tydzień. W poniedziałek miałam urodzinki i wszyscy z kwiatkami przychodzili i w ogóle sympatycznie było, nawet sobie dwa piwka wypilam a mleczko sciągałam i wylewałam - taka rozpusta :-D A do tego wszystkiego wczoraj mój piękny mnie mega zaskoczył bo po 5 latach wreszcie sie zebrał w sobie i się oświadczył :-D jestem baaaaardzo szczesliwa, mam na paluszku piękny pierścionek i wreszcie wszyscy 4 bedziemy mieli to samo nazwisko hehe bo teraz ja jak odludek z innym niż on i dzieci :rofl2: Fajny ten tydzien, oj fajny mimo paskudnej pogody :-) A w ogóle to już myśle o spacerówce jedno za drugim bo chce wreszcie sie zmiescic do windy i wyjsc z dziecmi pokazać im świat heh
 
dziewczyny mam pytanie co do ciemieniuszki...
moja mała jej nie miała ale ma teraz taka jakby pożółkniętą skórę na czole i w brwiach...skora jest tam suchutka i jak pocieram paznokciem to schodzi...czy to może byc ciemieniuszka?
generalnie mała ma krostki na policzkach, na szyji , za uszami ma strasznie suchą szorstką skóre...coś jest nie tak tylko co...niby nic nie zmieniałam...
 
Patisonn gratulacje serdeczne!!!!!!
Emilka mojemu Małemu ciemieniuszka wprawdzie wchodziła na twarz(okolice brwi)ale dopiero jak się pojawiła bardzo silnie na głowie...
U nas pogoda w kratkę, ale chodzimy na spacer, bo to jedyna szansa by Jacek spał, a musi przecież wypoczywać...Teraz zrobił mamie niespodziankę i jeszcze się po spacerku nie obudzi, ale lada moment głód go dopadnie..lecę kończyć obiadek- pierwszy raz od niepamiętnych czasów, nie będą to pierogi z paczki, kurczak z rożna etc, co można szybko podać:-):-):-)fajnie móc chwilkę pogotować;-)
 
a moja niunia ma niedorozwój lewego bioderka :-:)baffled:
i też śpi tylkow wózku na spacerkach więc w to wiatrzycho wyszłyśmy na 15 min bo nie wytrzymałam dłużej :zawstydzona/y: a niunia śpi teraz jeszcze na balkonie :tak:
ale nic mi się nie chce robić, mam dzień lenia i żadnego obiadu nie będzie :-p
tylko pierogi z paczki mrożone hihihihihi
 
Patisonn GRATULCJE!
Emilka mozliwe ze to ciemieniuszka. Moja myszka miala na czole i brwiach. Ale oliwką smarowalam i zeszlo.
 
No Patisonn GRATULACJE!!! ...rozumiem Twoją radość :) bo ja tez jestem odludkiem "nazwiskowym".

Emilka- na krostki na twarzy, czyli na trądzik niemowlęcy, pomaga krem oilatum soft, a to o czym piszesz-wyschnięta skóra itd.. to wygląda na ciemieniuche, więc tak jak adilea napisala: oliwka i wyczesujemy ;-)

A jesli chodzi o pogode, to mnie normalnie już brakuje słów, w Łodzi cały czas od rana pada śnieg i wieje wiatr.
 
reklama
EmilkaT pisałaś,że twoja Mała ma nietolerancję laktozy-może być to (ale nie musi) reakcja alergiczna właśnie na laktozę zawartą w bebilon Comfort (może i jest jej tam mało ale zawsze) moja Natalka ma skazę i właśnie po tym poznałam tą przypadłość-sucha skóra,krostki na policzkach,czułku,zgięciach rączek.Nawilżaj i pilnuj żeby nie wysychało-i nie zdrapuj!!!
 
Do góry