reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Mi dretwieje reka jak spie w jakiejs glupiej pozycji ale to normalne. Biore magnez wiec dretwienia i skurcze raczej wyeliminowane.
Powiedz koniecznie lekrzowi bo moj zawsze mnie pyta czy mi nic nie dretwieje a ja mam ochote odpowiedziec "nie dziekuje, a panu?"
Ale jakos daje rade trzymac jezor za zebami
 
reklama
Drętwienie rąk w ciąży to niestety normalna dolegliwość. Przy każdej ciąży ją maiałam i teraz również mi dokucza. Moja lekarka mówi że to jest zupełnie normalne i należy się tym nie przejmować:tak::tak: I z doświadczenia wiem że ma rację:sorry2::sorry2:
 
Czesto przyczyna jest ułożenie dzidziusia który uciska zakończenia nerwowe co powoduje dretwienia uciski i paralize czasowe. Mnie czasami drętwieja pośladki i uda A moja kumpele sparalizowało po prawejstronie juz pod koniec 6 mesiaca i tzymało ja prawie do konca . Biedna sie nameczyła...
 
Mi od pewnego czasu drętwieje lewa noga i tak się dzieje w każdy wieczór...prócz tego jestem chora od zeszłego czwartku, nie mogę się wyleczyć, temperatura, kaszel i katar, który nie daje mi spać...a w dodatku kiedy stale kaszle czuje jak napina mi się brzuch z wysiłku i mam wrażenie, że dokuczam tym mojemu maleństwu:-( Pije wapno, łykam witaminę C i piję mleko z miodem, ale efekt mało widoczny:-(

 
Monika zdrówka życzę. Ale jeśli od tygodnia się męczysz lepiej przejdź się do lekarza niech Cię osłucha tym bardziej że masz temperaturę.

Mi od tygodnia po nocy strasznie bolą nogi jakbym miała zakwasy. Ginek kazał wykupić sobie magnez i brać 2x1. w ciągu dnia jest ok.

Co do drętwienia to wiem że jest to normalne. Maluch uciska na jakieś nerwy. Ale lepiej wspomnieć o tym ginkowi.

Patisonn mi dłużyły się pierwsze 3 miesiące a teraz czas leci jak oszalały.

Madzia dużo zdrówka dla córci. Oj teraz najgorsze miesiące idą.

Anik współczuje przygód. Dobrze że nic Wam poważnego się nie stało.
 
Dziewczynki chce sie pochwalic ze prawdopodobnie bedzie córeczka:-):-)
czyli kiepsko z intuicja bo bylam przekonana ze bedzie chłopczyk...nawet nie myslalm nad imieniem...
 
No i jestem po usg. Pani gin bardzo sucho stwierdziła, że poł. główkowe, 23 długość, 500g waga, żołądek i pęcherz widoczne. Term na 12.01. Zapytałam o płeć, stwierdziła chyba chłopiec ale nie jestem pewna. Mam mętlik w głowie. chyba pójdę na jeszcze jedno, prywatnie.
 
No i jestem po usg. Pani gin bardzo sucho stwierdziła, że poł. główkowe, 23 długość, 500g waga, żołądek i pęcherz widoczne. Term na 12.01. Zapytałam o płeć, stwierdziła chyba chłopiec ale nie jestem pewna. Mam mętlik w głowie. chyba pójdę na jeszcze jedno, prywatnie.

Albo jeszcze poczekaj do następnej wizyty i wtedy się okaże jaka płeć.
Jeszcze nigdy nie byłam u kobiety ginekologa, ale faceci w tej branży też mają humorki ;-)
 
reklama
Marcia77 - gratulacje dziewczynki!!
Elka2808 - może faktycznie nie było widać dokładnie jaka płeć - ale przynajmniej wiesz ile małe waży, jaką ma długość - ja nawet tych rzeczy się nie dowiedziałam jak mój gin robił mi usg - dlatego poszłam dodatkowo - ale wg mnie Ty nie masz takiej potrzeby ;-) poza tym - chyba dla większości z nas drugie usg będzie pewniejsze przy potwierdzeniu płci :-) więc póki co - masz chłopaka w brzuszku - gratulacje :-D
 
Do góry