reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Witam styczniowe przyszłe mamy :-) Ja raczej udzielam się na forum luty 2009, ale nie wiem czy nie powinnam też do Was dołączyć. Z usg wynika, że mam rodzić 31 stycznia - na dodatek w dniu urodzin mojego męża :-D Wiem, że jeszcze za wcześnie na decydujące ustalenie terminu, że wszystko może jeszcze kilka razy się zmienić, ale... styczeń też mi się podoba! :) Więc tak czy siak, zaglądać czasem tutaj też mogę.
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Ja dziś na 16.30 do lekarza idę. Denerwuję się okropnie:tak::tak::tak: bo to moja pierwsza wizyta w tej ciąży.

A co do wakacji to my jedziemy nad morze ( do Gdańska Sobieszewa):tak::tak: Rok temu też tam byliśmy i ja i moja ciąża świetnie to znieśliśmy:tak::tak::tak: Już nie mogę się doczekać wyjazdu a to dopiero w połowie sierpnia:confused::confused::confused:
 
CO do wakacji, to w maju bylismy w gorach. Moj mezus ostatnio wpadl na pomysl, zebysmy w pazdzierniku( po sezonie) pojechali do Hiszpanii. Kocham Hiszpanie i wszystko, co z nia zwiazane. Zawsze chcialam tam jechac, ale ciagle to przekladamy. Jesli uda nam sie wygospodarowac troche kaski, to na pewno pojedziemy.
 
celinka83 - tylko załap się przed 3 trymestrem z tym lotem do Hiszpanii, niektóre linie litnicze nie chcą brać na pokład kobiet w 3 trymestrze ;-)
 
Wiekszosc bierze do 34 tygodnia, wiem bo latalam w 34 jak bylam z ella w ciazy. Potrzebny byl tylko list od lekarza. No i oczywiscie nie jakies dalekie loty, tylko takie 2-3 godziny. Moj lekarz kazal zalozyc takie specjalne podkolanowki, pic duzo wody i pochodzic chwilke co jakis czas. Wszystko bylo ok.
Juz za dwa tygodnie lecimy z Ella do Polski i juz nie moge sie doczekac!!!!:-):-) Na cale 5 tygodni! Maz tez przyleci w polowie pobytu na 2 tygodnie:-):-). Stesknilam sie za moimi kochanymi mazurami:tak:
 
A ja już po wizycie. Z dzidzią wszystko dobrze ale szyjka macicy rozwalona i muszę bardzo uważać i nic nie dzwigać. Łatwo powiedzieć skoro muszę codziennie Tadeuszka znieć i wnieść na drugie piętro:confused::confused::confused: Dobrz, że chociaż wózka nie muszę dźwigać. Oprócz tego pokłóciłam się z moją ginką bo znając długośc kolejek na usg na NFZ zapisałam się już wcześniej i dziś poprosiłam o skierowanie. A ona na to, że nie bo najpierw muszę zrobić badania krwi i moczu. Jak jej powiedziałam, że wtedy będzie już dawno po 12 tyg. to się wkurzyła i powiedziała, że nie wolno tak robić że się rejestrować bez wystawionego skierowania i z wielką łaską mi je wystawiła. Dodam, że przy porzedniej ciąży też tak było i w związku z tym przepadło mi pierwsze usg i miałam robione dopiero w 23 tyg. ciąży.
 
Ja też po wizycie. Brak tętna, wczoraj moje dziecko obumarło. nie wiadomo dlaczego. Jutro jadę do szpitala. Miło się dziewczyny z Wami rozmawiało, raczej nie będę przebywała już na forum, może wróce jak będę w następnej ciąży... Życzę Wam powodzenia, mnie się niestety nie udało...
 
reklama
Do góry