reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Melody mam to samo. Ostatnio na wieczor wlozylam bluzkę, w ktorej chodzilam cala zime i wtedy byla na mnie przyduza. Teraz ledwo sie w nia mieszcza moje piersi i brzuch....na wadze schudlam, a wizualnie przytylam. Nawet nie wiedzialam, ze tak bardzo.
 
reklama
Hej Dziewczynki :)

Gratuluję Wam tych pięknych brzuszków :-D
u mnie jeszcze nie ma się czym pochwalić i nie mogę się już doczekać :blink:

Z niecierpliwością czekam na następne usg w połowie lipca - mam nadzieję że będzie już wtedy wyraźniej widać Maleństwo, bo na razie to oglądaliśmy plamkę z serduszkiem :-D ale i tak już ją baaaardzo kochamy :happy2:

Jeśli chodzi o smaki to wcinam wszystko co "konkretne" czyli słone, ostre lub kwaśne - słodkie nie wchodzi w grę a zawsze byłam "słodyczowym potworem" :confused:
 
Ja ostatnio zalozylam taka skore krotka na guziki i chcialam ja zapiac.zapielam na wdechu jedn guzik a na wydechu odpadl!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:szok:
 
yssaya
to był mój pierwszy kontakt z Polną, strasznie się denerwowałam, ale generalnie było ok.Pielęgniarki miłe (pomijam tylko komentarz na poczatku, że takie badania jakie miałam zlecone można prywatnie zrobić - pewnie ,że można ale ja składki też płacę:) Lekarze też (ordynator przy badaniu ginekologicznym) i lekarz na usg, spokojnie, bez nerwów i pośpiechu. Już teraz nie mam stresa, gdybym miła tam jeszcze wylądować.
Inna bajka, to porodówka na Polnej co kobieta to inna opinia :/ zobaczy sie jeszcze

A Ty nie masz stamtąd dobrych doświadczeń??
 
hej dziewczyny:)
Małe zaległości mi się tu zrobiły, a to dlatego,że teraz mam na odwrót, rano jak skowronek, za to jak wracam z pracy to od razu witam się z łazienką :-(a potem to już nieżywa do końca dnia.

Musze pochwalić Wasze śliczne brzuszki, ja nie mam jeszcze czego fotografować :tak:waga stoi w miejscu.

Acha, mała prośba co to za badanie przezierności o którym sie tu rozpisałyście, bo ja nie wiem o co chodzi za bardzo?? Czy to to samo co test podwójny, mam mieć takie badanie 4 lipca.

Bedę wdzięczna jak mi tu któraś tak łatwo wytłumaczy :-):tak:
Buziaczki dla wszystkich
 
Nie mam dobrych doświadczeń z personelem tylko, a zwłaszcza z pielęgniarkami, lekarze moga być. Mam na myśli i przychodnie przyszpitalna i oddział endokrynologii.
 
hej dziewczyny:)
Małe zaległości mi się tu zrobiły, a to dlatego,że teraz mam na odwrót, rano jak skowronek, za to jak wracam z pracy to od razu witam się z łazienką :-(a potem to już nieżywa do końca dnia.

Musze pochwalić Wasze śliczne brzuszki, ja nie mam jeszcze czego fotografować :tak:waga stoi w miejscu.

Acha, mała prośba co to za badanie przezierności o którym sie tu rozpisałyście, bo ja nie wiem o co chodzi za bardzo?? Czy to to samo co test podwójny, mam mieć takie badanie 4 lipca.

Bedę wdzięczna jak mi tu któraś tak łatwo wytłumaczy :-):tak:
Buziaczki dla wszystkich

Badanie przezierności karkowej to pomiar podczas USG fałdy karkowej (przestrzeni na karku, ale nie pamiętam miedzy czym a czym). Jej powiększenie może oznacza wystąpienie wady genetycznej (przede wszystkim zepołu Downa) lub wady serca. Może ale nie musi. Z tego co pamietam test podwójny to badanie z krwi i jest to jedno z badań opierajacych sie na stystycznym występowaniu wad przy okreslonych stężeniach badanych substancji (hormonów ? ) we krwi.
 
zaczęliśmy 4 miesiąc.... jak ten czas leci...

ania.falko ale musiałaś mieć minę jak ten guzik odpadał.... :))))
niestety trzeba nam będzie szersze ciuszki zacząć zakładać - nie da sie natury oszukać ;)

...a tak zaczynając troszkę inny temat - może to pytanie na nowy wątek?Na razie zadaję tutaj:
Gdzie babeczki na wakacje się wybieracie???
My nad morze polskie - oczywiście pod parasolem i za parawanikiem. Troszkę mnie podróż przeraża, bo z Górnego Śląska (Rybnik) to wyprawa około 12 godzinna. Myślę sobie jednak że nie będzie tak źle... :) a odpoczynek nam się należy bo nigdy nie wiadomo kiedy z dzieciaczkiem będzie okazja pojechać znowu na urlop.


 
hej

wczoraj bylismy na usg i jest wszystko ok. Dzidzia ma sie dobrze machalo do nas raczkami, super sie ruszalo.

co do wakacji to my chyba w tym roku nigdzie ale w maju bylismy nad morzem na tydzien. A tak to pobliskie jeziorka nam zostana.
 
reklama
Do góry