reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
...coś niesamowitego co jest niemożliwe w Polsce.

Ja nie nawidzę naszego rządu, systemu zarządzania Państwem i braku kompetentnych ludzi na wysokich stanowiskach. Nienawidzę polskiej "niby" zyczliwości, narzekania, i chęci pogrążenia bliżniego. Zresztą dużo można byłoby pisać...

nie mozna zapomniec, ze Polska stosunkowo niedawno odzyskala niepodleglosc a komunizm nie pomogl w zdobyciu bogactwa... inne kraje zachodniej UE nie zostaly az tak zniszczone przez wojny.... to historia powoduje takie a nie inne zachowania Polaków... a z "niby" zyczliwoscia spotkalam sie w innych krajach a w Polsce ktos jest albo zyczliwy i sympatyczny albo pokazuje, ze nie bardzo mu sie cos podoba... to sie nazywa szczerosc a nie te chore "morning" i przyklejony sztuczny do mordy usmiech...
ja wracam do kochanego kraju.... i juz nie bede tylko obcokrajowcem...akcent zawsze slychac....nawet jak sie komus wydaje, ze nie.... i nie mam nic prxeciwko tym co zdecydowali sie zyc czy zarabiac za granica.... Polska wcale nie daje malo mozliwosci....;-)ja umieralam z tesknoty przez prawie dwa lata....kokosow nie odlozylismy poprostu nam zbrzydlo, biedni tez nie jestesmy...o!
 
Black - dziękujemy :-)
a my dziś życzymy wszystkiego najlepszego Julce, Filipkowi, Mai i innym dzieciaczkom urodzonym w tym dniu! bo 15 chyba owocny był, z tego co pamiętam :-D
 
nie mozna zapomniec, ze Polska stosunkowo niedawno odzyskala niepodleglosc a komunizm nie pomogl w zdobyciu bogactwa... inne kraje zachodniej UE nie zostaly az tak zniszczone przez wojny.... to historia powoduje takie a nie inne zachowania Polaków... a z "niby" zyczliwoscia spotkalam sie w innych krajach a w Polsce ktos jest albo zyczliwy i sympatyczny albo pokazuje, ze nie bardzo mu sie cos podoba... to sie nazywa szczerosc a nie te chore "morning" i przyklejony sztuczny do mordy usmiech...
ja wracam do kochanego kraju.... i juz nie bede tylko obcokrajowcem...akcent zawsze slychac....nawet jak sie komus wydaje, ze nie.... i nie mam nic prxeciwko tym co zdecydowali sie zyc czy zarabiac za granica.... Polska wcale nie daje malo mozliwosci....;-)ja umieralam z tesknoty przez prawie dwa lata....kokosow nie odlozylismy poprostu nam zbrzydlo, biedni tez nie jestesmy...o!

Zgadzam się z Tobą. Mnie to jeszcze wkurza ich fałszywe "Co słychać?" gdzie tak naprawdę guzik ich to obchodzi co u Ciebie słychać. Poza tym "przyklejony uśmiech" jest na porządku dziennym.
 
reklama
Zgadzam się z Tobą. Mnie to jeszcze wkurza ich fałszywe "Co słychać?" gdzie tak naprawdę guzik ich to obchodzi co u Ciebie słychać. Poza tym "przyklejony uśmiech" jest na porządku dziennym.

A przecież w UK tez się pytają "How are you?", a tez to ich nie obchodzi :confused::sorry2::baffled: - mnie tak na studiach ang uczyli, że jak się ktoś tak pyta, to nawet, jak się czujemy nie teges:confused::sorry2::baffled::dry:, to wypada powiedzieć, że OK.
 
Do góry