reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
BLACK ja rowniez zycze Ci najlepszego w Norwegii, a napewno tak bedzie bo tam warunki zycia sa bez porownania do Polski... trzymam kciuki!
 
Życie tam co prawda jest dość drogie, ale wyliczając po 5 latach siedzenia tam będzie nas stać żeby w Polsce kupić własne mieszkanie i uwolnić się od mojej mamy :-p
Black gratuluję decyzji - dacie sobie radę :tak::tak::tak: trzymam kciukasy za was
ja własnie podpisałam umowę przedwstępną i staramy sie o kredyt na mieszkanie - przez 30 lat będziemy zadłużeni po uszy hihihihihihihihihi
Więc choćby z tego względu - macie racje - 5 lat szybko minie a nasze 30 uuuuuuu będa się ciągnąć i ciągnąć, ale też kiedyś miną :sorry2:
 
No i przed chwilą sie jeszcze dowiedziałam, że na życzenie do porodu mogę mieć tłumacza. Po porodzie nie jestem w szpitalu tylko w hotelu obok kliniki. Ja za darmo, a mąż za drobne pieniądze. Póki co wszystko wygląda tak bajecznie, że aż się wierzyć nie chce :tak::-D
 
Black, no super:-). Fajowo z tym tłumaczem, bo chyba w pół roku języka bys nie dała rady załapać.

A ciekawe, co u naszej drugiej ciężarówki, Adilei?? Ostatnio była dostępna w czerwcu...:baffled::dry::shocked2:
 
No i przed chwilą sie jeszcze dowiedziałam, że na życzenie do porodu mogę mieć tłumacza. Po porodzie nie jestem w szpitalu tylko w hotelu obok kliniki. Ja za darmo, a mąż za drobne pieniądze. Póki co wszystko wygląda tak bajecznie, że aż się wierzyć nie chce :tak::-D

Ty już tak nie pisz lepiej.....uwierz kochaniutka i nie kracz bo wykraczesz :-p:-p
A Adi rzeczywiście zamilkła.....nie wiem co sie z nią dzieje...może jakies wakacje?Oby nic poważnego sie nie działo....
 
reklama
Black, Norwegia jest jednym z najbogatszych krajów w EU o wysokim pakiecie socjalnym. Kilka lat temu rząd Norwegi zastanawial się co zrobić z nadwyżką budżetową, która w przeliczeniu na 1 mieszkańca wyniosła 30 tys euro. Mieszkańcy na referendum zdecydowali iż pieniądze nalezy odłożyc dla następnych pokoleń, bo co będzie za 400 lat - coś niesamowitego co jest niemożliwe w Polsce.

Ja nie nawidzę naszego rządu, systemu zarządzania Państwem i braku kompetentnych ludzi na wysokich stanowiskach. Nienawidzę polskiej "niby" zyczliwości, narzekania, i chęci pogrążenia bliżniego. Zresztą dużo można byłoby pisać...


Zazdroszczę Ci zmian, to najlepszy moment, w którym zapewnisz sobie a przede wszystkim swoim dzieciom lepszy start w życie w innym środowisku...
 
Do góry