reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2009

reklama
U mnie dochodzą potworne uderzenia gorąca (jakbym klimakterium miała- tak samo było u mojej mamy:confused2:) i maluch się rusza, przepycha, wystawia kolana, kopie mnie w żołądek, a wieczorem tańczy w brzuchu.

Wczoraj czytałam w jednej z gazetek dla mam, że jednym ze sposobów na spóźnialskiego jest "przeprowadzenie rozmowy wychowawczej" z maluchem, czyli powiadomienie lokatora, że nie ma się o co martwić i śmiało może wychodzić, no ale przecież to się nie tyczy chyba naszych dzieci, które będą zapewnie starały się zawsze postawić na swoim.
:-D:-D:-D
 
Wczoraj czytałam w jednej z gazetek dla mam, że jednym ze sposobów na spóźnialskiego jest "przeprowadzenie rozmowy wychowawczej" z maluchem, czyli powiadomienie lokatora, że nie ma się o co martwić i śmiało może wychodzić, no ale przecież to się nie tyczy chyba naszych dzieci, które będą zapewnie starały się zawsze postawić na swoim.:-D:-D:-D
powiedzmy to naszym to wywoływanie nas czeka na bank!
bo my podłe dzieci mamy...od poczęcia;-):-)
 
kolejny dzień...poznym wieczorem mała dosłownie tańczyła w brzuchu...dzis jest wyjatkowo spokojna...poza tym mam takie potworne parcie/ odczucie ze chce mi sie wyproznic...ale ide i nic...wychodze i za chwile znow to uczucie tak mocne ze az mnie brzuch boli...tak jak chce sie kope a trzyma sie bo nie ma gdzie zrobic...miala ktoras z was tak?

Emilka ja też tak mam. Wydaje mi się, że do ubikacji a tu nic z tego:baffled:
Poza tym mam takie bóle jak przy zatwardzeniu z prawej strony?? Dzisiaj wyraźnie czuję, że mała opadła mi w brzuchu więc może to jakaś jej część ciała tak mnie uciska i stąd to uczucie???
 
Halo EmilkaT, poletka, jesteście czy rodzicie??? Coś tu się cicho zrobiło.. :eek:

z ciekawostek to krzyż mnie boli, ale pewnie i tak przejdzie :confused2:
 
ja jeszcze jestem, a Emilka i poletka chyba jednak na porodówce....:-)
też bym chciała, ale jakoś przestałam myśleec, też mnie krzyż boli i mam skurczyki ale nawet się w nie niewsłu****e bo i tak na 100 przejdą... przyjdzie czas to urodzę:tak: tego urwiska....
 
a ja gosci miałam więc się nie odzywałam :-)
potem sie goście zmyli...ja złapałam dołka, mąż mnie troche wyprzytulał, jakoś pocieszył i zasneliśmy a teraz obudził mnie ból brzucha no i odlazł kawał czopa z krwią...może coś sie ruszy teraz...nie moge zasnąć bo myśle czy to już czy nie już?
jutro rano mam wizyte u ginekologa...
 
reklama
widze ze jeszce w gromadzie , ciekawe co z emilką i co jej tam na wizycie powiedzieli , pewnie juz się w pizame na porodówce przebrała , a u mnie nic dziewczyny nawet mnie nieszczyka taka mam małą zgage w sobie !
 
Do góry