reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Ale chyba nie na jednym rowerze, prawda?
Mój gin rowerku mi nie zaleca, chociaż tak bardzo lubię. Myślisz, że to nie jest groźne dla dzidziolka?
 
reklama
Jazda na rowerze nie jest sama w sobie raczej grozna, grozne sa ewentualne upadki. ja tez jezdzilam z moim kochaniem na dlugie dystanse ale bardzo ostroznie. Nie popadajmy w paranoje!
 
Ja n a rowerku śmigam codziennie,oczywiście jak mi siły na to pozwalają bo jak nie to się nie forsuje.
Choć gin mi odradzała rower właśnie ze względu na upadki ale głównie na możliwość częstszych zapalen,ze wględu na optarcia a podobno i tak jesteśmy teraz bardziej poddatne.
 
Cześć wszystkim styczniówkom :) Jestem u was początkująca hehe ale bardzo mi się tu podoba. Mój robaczek ma już 12 cm i wykluje się 6 stycznia o ile wyjdzie planowo hihihi. Ja też jestem ze stycznia także będą dwie imprezki :D Gorące pozdrowionka dla wszystkich i pewnie do usłyszenia
 
AGNIESZKA ja tez mam plan na 6 stycznia---zobaczymy.
Co do jazdy na rowerze chodzi też pewnie o niezbyt wygodną pozycje i wyboje...brrrr, ja b loobie ten rodzaj aktywności, ale jestem grzeczna i siedze na pupci w samochodzie;)
Dziewczyny czy wam też dokuczają bóle kręgosłupa??Nie moge się wyspać, od tygodnia łamie mnie strasznie ale tylko w nocy, w dzień na szczęscie funkcjonyję normalnie, ale jak wstaję z łoża to czuję sie jakby walec przetoczył się po mnie!!!!
Pozdrawiam baaaadzo serdecznie
 
nausea-mnie tesz zaczeło łupać w plecach ale szczególnie popoludniu,ale myślałam że to zawcześnie na takie łamanie więc zwaliłam na to że dużo ostatnio siedziałam przed komputerem :)
 
Hej Mamuśki!! Długo sie nie odzywałam, ale nie mialam za bardzo dostepu do sieci. U gin bylam ostatnio 27.07 i - ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich - powiedzial mi, ze wszystko wskazuje na to, ze bedzie chlopczyk :-) Gin zastrzegl oczywiscie, ze to jeszcze bardzo wczesnie jak na okreslanie plci, ale dzidzia sie podobno tak ustawila, ze wszystko pokazala, a raczej pokazal. Tak czy inaczej mam traktowac te wiadomosc za niepotwierdzona i bedziemy ja weryfikowac :-))
Nastepna wizyte mam 11.08.
A wiecie juz moze co z tym laminowaniem zdjec??

Pozdrawiam :-))

 
Hej Żółwik! Fajnie masz że już masz jakieś podejżenia co do płci :) zazdroszczę :)
Ja mam wizytę okolo 15-ale nie będzie USG :(
pozdrowionka
 
reklama
Do góry