reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

reklama
Cześc dziewczyny!
Jestem tu pierwszy raz szkoda, ze tak pozno,ale ważne ze wogole.
Ja mam termin na 12 stycznia. Pozdrawiam :laugh:
 
6 wrzesnia-czeka mnie usg:)pierwszy raz się nie boję:)
Na razie brzucho rosnie, wciągu 2 tyg tak podskoczył, że nie moge wyjść z podziwu...
Mam tylko jedne spodnie...może podpowiedcie gdzie jest jakaś CIUCHLANDIA DLA CIĘŻARNYCH W ŁODZI LUB OKOLICACH, albo chociaz jakieś tanie nowe ubrania.Mam normalnie rozmiar 40/42,teraz już duuuużo większy, więc pewnie nie jestem dla Was konkurencją....wiekszość z Was to drobink (czego szczerze zazdroszczę)i.Pozdrawiam i czekam na odzew
 
Nausea, głowa do góry chyba nie jestes samotna bo ja też do drobinek nie należę, przynajmniej od pasa w dół ;) :)
Pozdrawiam
 
JUZ KOPIE!!!
a do tego, bylam dzisiaj u gina i slyszalam bicie serca naszej dzidzi :laugh:
Nausea, tez mam USG 6 wrzesnia!Nie moge sie doczekac!
 
magialenna i Puma dzięki za słowa wsparcia:)Moja dzidzia wciąż nie chce mnie kopnąć!Już teraz czuję, że niezły z niej uparciuch.
magialenna ja mam badanie w Łodzi a TY pewnie w Trójmieście?Szkoda:(
Pozdrowionka
 
Hej!

Anołek - dzięki za słowa otuchy - one bardzo wiele znacza - dziekuje!My tez robimy - a mogę juz pwoiedziec konczymy remiont - iw iem co to oznacza bo 1 czerwca kupilismy mieszkanie, i trzeba jeszcze tyyyyyle rzeczy, a kasy brak..., cóz i tak bedzie dobrze no nie?? A co do kolorku oczu - mój mąz tez ma niebieskie i jak spojrzy na mnie to wiem ze ma racje, i wierze mu - ale to nazywają miłoscia :D

Izabelka - dzięki!

nausea - dziewczyno!!!Ty dla mnie z rozmiarem 40-42 jetses jak kruszynka - uwierz mi - zazdr5oszcze Ci tego :D ale mam nadzieje ze uda mi sie jakos schudnąc do 'normalnych rozmiarów' :D

Bunia25 - witaj!Ja mam termin na 26 stycznia, ale brzuszka mi jeszcze nie widac :D

Wczoraj byłam na badaniu lekarskim i jak sie okazało z Fasolka jest wszystko ok :D ja wyniki mam narazie przynajmniej bardzo dobre :D a do tego schudłam 5 kg :D:D a nie odchudzam sie, wiec jest ok! Oby tak dalej!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny bardzo serdecznie!!
 
Hej w ten ponury dzień :)
Powiedzcie mi czy czytacie jakieś książki o dzieciach czy macierzyństwie, ciąży... poczytałabym sobie i może coś polecicie?
duża buźka dla maleństw
 
Izabelka pisze:
Hej w ten ponury dzień :)
Powiedzcie mi czy czytacie jakieś książki o dzieciach czy macierzyństwie, ciąży... poczytałabym sobie i może coś polecicie?
duża buźka dla maleństw

ja ostatnio dostalam "moje dzecko" poradnik dla rodzicow od ciazy do 3 roku zycia wydawnictwo rea:)
duzo obrazkow i przejrzysty tekst nawet moja druga polowa czas od czasu przeglada jak ma watpliwosci

a co jeszcze czytam..? mm mgazyny typu "moje dzecko " i td.. duzo tego w kioskach wybieram w zaleznosci od tematyki w srodku:))

choc ostatnio nie mam czasu na czytanie wlasne skonczylismy malowac przdpokoj i shody tzn mamusia wiecej udawala niz malowala ale brala czynny udzial w imprezie

Pozdrwiam Aniolekk
 
reklama
Izabelka pisze:
Hej w ten ponury dzień :)
Powiedzcie mi czy czytacie jakieś książki o dzieciach czy macierzyństwie, ciąży... poczytałabym sobie i może coś polecicie?
duża buźka dla maleństw

Izabelka ja czytam poradnik dla przyszłych mamwww.poradnik.rodzinny.pl, poza tym :
http://podsercem.webpark.pl/ciaza/przebieg/trym1.htm
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,52404,849782.html
http://prace.sciaga.pl/34918.html
http://www.4woman.gov/Pregnancy/trimesters.htm
polecam i pozdrawiam
 
Do góry