reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Puma pisze:
Cześć SylwiaZ :)
Moja dzidzia czuję się super ma już 6,44 cm :) Rośnie w zastraszającym tempie,zadziwia mnie to wszystko strasznie :)


Puma byłam,okazało się, że szyjka nie za krótka (jak wczesniej wykazało usg) tylko fajna:) długa, a dzidzia tez duż, bo włg moich wyliczeń to był prawie 16 tydzień, a panu doktorowi wyszło, że 17-sty!!!Powiedział, że wszycho ok....za m-c ide na dokładniejsze badania:)Buziaczki dla wszystkich a szczególnie dla Pumy
 
reklama
Ja za ok m-c idę na kolejne usg-ocena rozwoju płodu....może się dowiem jaka płeć:)U mnie szafa gra, cytologia ok:)<tylko problem z infekcją.....lekarz mówi, że za czysta jestem...czy Wy też macie ciągłe takie problemy??Wciąż jakies globulki 'dowcipne'....juz mam dość!!!Zmutowały mi się te paskudne dolegliwości!!Pocieszcie. :(
 
Witajcie zpowrotem :) powróciłam z nadmorskiego urlopiku i już nie mogłam się doczekać jak zobacze co u was.
Chciałam nawet wejśc na strone z kafejki ale wtedy moja druga połowa by wsiąkła przy drugim komp. w sprawach pracowych i to był by koniec :D
Widze że czas leci a prawie dwa tygodnie to w naszym przypadku to sekundka w której milion rzeczy sie zmienia.
Czytałam o waszych usg i troszke wam zazdroszcze :( ja miałam pierwsze jak malenstwo było fasolka a teraz czekam do 20 tyg. i już nie moge sie doczekać, ale gin powiedziała mi dziś że to najlepszy i najbardziej prawdopodobny czas na określenie płci i wad rozwojowych więc lepiej poczekać.

nausea-co do infekcji to mam to samo :( podobno jest to normalne jesteśmy o wiele bardziej poddatne na wszystkie infekcje, gin poleciła mi mydło ,,biały jeleń,,zamiast jakich kolwiek płynów do chigieny intymnej
 
Ja tak samo nie moge sie doczekac kolejnego USG...pierwsze mialam w 8-ym tyg. Bijace serduszko widzial tylko moj chlopak i lekrz.Wyobrazcie sobie,ze monitor byl ustawiony tylem do mnie :( Mimo prob podejmowanych przez Przemka,zdejmowania lustra ze sciany gabinetu ;D,nie udalo mi sie nic zobczyc, ja dastalam zdjecia...
 
No co ty ??? U mnie na usg mój Przemek musiał kombinować bo monitor był bardziej w moja strone.
No i zalaminujcie wydruk z usg bo blakną
 


nausea-co do infekcji to mam to samo :( podobno jest to normalne jesteśmy o wiele bardziej poddatne na wszystkie infekcje, gin poleciła mi mydło ,,biały jeleń,,zamiast jakich kolwiek płynów do chigieny intymnej



Mijadzięki za odpowiedź, słyszałam o 'jeleniu'-to po prostu szare mydło, ja używam mydła dla dzieci. ja też przestałam używać płynu AA i innych, ale to dopiero jak koleżanka mnie uświadomiła (zanim dotarłam do sensownego lekarza)...te płyny to nie tylko nagonka firm produkujących je, moja 'stara' ginek. sama mnie namawiała na płyny do hig. int., a te płyny NISZCZĄ NIE TYLKO 'ZŁE' BAKTERE ALE I TĘ 'DOBRĄ' FLORĘ BAKTERYJNĄ, teraz już ze mną lepiej, u mnie dochodziło do obiawów jak przy zapaleniu pęcherza...straszny ból...krwawienie......dziewczyny...NIE UŻYWAJCIE PŁYNÓW TYPU AA!!!MOZNA SOBIE ZROBIĆ KRZYWDĘ.Ja mam już zmutowane swiństwo w sobie,ale walczę :) i teraz biorę leki za 50PLN na 6 dni, bo inne nie były w pełni skuteczne!Ale się nagadałam,ale KU PRZESTRODZE!!!
 
Mija pisze:
No co ty ??? U mnie na usg mój Przemek musiał kombinować bo monitor był bardziej w moja strone.
No i zalaminujcie wydruk z usg bo blakną


mija....przy laminowaniu papier sie nagrzewa i zostaje tylko carna plama...z tego co opowiadał mi kolezanka, której znajomy tak chciał zalaminować zdjęcia syna...i się zdziwił!!!!
 
No i dzięki za info. rany ..coś mi sie wydaje że Przemek coś sciemnia z tym nie na gorąco. Mam nadzieje że nie bo ma zalaminować dziś pierwsze zdjęcie naszego maleństwa. Jak sie okaże że można bespiecznie zalaminować dam znać ...mam nadzieje że nie odezwe się wieczorem zrospaczona że było na gorąco
 
reklama
Cześć Dziewczynki :)
Nausea cieszę się, że wszystko jest w porządku, trzymaj tak dalej :) DZiwczyny czy Wy też macie taką niespożytą energię?? Wczoraj z mężusiem przejechaliśmy 20 km na rowerze i jeszcze było mi mało :)
Ja zobaczę dzidziulka dopiero 24 sierpnia strasznie to długo,uhhh pewnie bardzo urośnie (a mój brzusiuo z nim).
Pozdrowionka dla Wszystkich :) :)
Nausea specjalne pozdrowionka i trzymaj się cieplutko   papa
 
Do góry