reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

;D ojojoj jak my teraz już tak narzekamy ;) to co będzie potem...nie moge się doczekać. Jednak ciąża naprawde ciąży :D
 
reklama
Mija ja też nie wierzyłam, że te bóle mają związek z ciążą ale koleżanka mnie uświadomiła, że to całkiem normalne, Ona tak miała też b wcześnie, potem bóle stawów -duzych przy pierwszej ciąży i tych małych (palce) w drugiej...troche mało pocieszające!!!!Mimo tego trochę optymizmu---jest czym oddychac na reszcie trochę odpuściły upały:)
 
Hello Wszystkim :)
Cóż to za narzekania :( CHociaz nie jestem lepsza bo ostatnio po spacerku umarło mi biodro i nie chciało sie ruszać przez dwa dni :(:( Wszędzie piszą, że II trymestr to najlepszy okres ciąży, więc mam nadzieję, że i u nas tak będzie :):) Chlip a ja jeszcze brzusia nie mam, noooo taki malusi tylko :(:( Pozdroofki
 
Ja muszę przyznać czuję się o niebo lepiej niż w pierwszym. Ostatnio zrobilam gruntowe potządki, bo stwierdziłam, że potem albo mi się nie będzie chciało, albo nie dam rady ;D no i jestem pełna energii :)
 
Ja dziś zwiedziłam Tomaszów Maz. i okolice....do rezerwatu żubrów przedreptałam 2,7 km w jedną i tyleż samo w drugą stronę.Było super, tym bardziej,że byłam z moim mężem w 2-gą rocznicę ślubu:)Co prawda resztę dnia umierałam na głowę, ale warto było....imprezka do powtórzenia....
........mój brzusio to już wyskakuje spod podkoszulka:) Fajny jest.....wczoraj już w moją ulubioną spódnice się nie zmieściłam, a chodziłam w niej jeszcze nie całe 2 tyg temu, za to nabyłam ładne buciki, takie tanie i wygodne:)Jak to próżnej babie poprawiło to humor:)pozdrowionka.
 
Cześć Mamusie:)
Ja czuję się z dnia na dzień lepiej:) Brzuszek-Kłębuszek zrobił się okrągły, kształtny i nie pozostawia wątpliwości - jak teraz siadam w kościele, bo mi słabo, to starsze panie już nie patrzą na mnie tak, jakby chciały mnie zlinczować;) No a od wczoraj czuję się mamusią świadomą...płci swego dziecka:) Rodzinka okazała się mądrzejsza:) Mimo historii Miji, która opisała jak jej mama wcinała kwaśne i urodziła dziewczynkę - ja urodzę chłopca:) Byliśmy wczoraj na USG - niewątpliwie pokazał nam się siusiak:) Co dziwne nie jestem bardzo rozczarowana - jak zobaczyłam moje Maleństwo w całej krasie - jak się pięknie prężył i pokazywał grzecznie wszystko o co prosiliśmy my i pan doktor, to od razu napuchłam z dumy - że taki grzeczny synek mamusi:) Maleńki rozwija się pięknie -tak pięknie, że 2 z 3 pomiarów USG pokazały, że może się urodzić 30-31 grudnia:) Ale mam nadzieję, że póki co mogę zostać z Wami a nie przenosić się do grudniówek:) Hmm...będziemy teraz mieli problem z imieniem:) Całusy dla Wszystkich ode mnie i syncia;)
 
Cześć Wszytkim Mamom :)
Nie odzywałam sie troszke, bo miałam zwariowany czas...troszkę mi smutno, bo zwolnili mnie z parcy, a ze była to umowa o dzieło, nie mogłąm nic zrobic. Wiec od pocztaku tego miesiaca siedze na bezrobociu :( dopadaja mnie ciezkie mysli ale mam nadzieje ze sobie poradze ze wszystkim. Dzis miałam badanie krwi i moczyu a w piątek wizyta u lekarza. Napewno jest jescze za wczesnie zebym wiedziała jaką ma płec maleństwo ale..i tu znów problem, nie wiem czy chciała bym miec chłopaka czy dziewczynke :) oby zdrowe było! :D
Pozdrawiam wszystkei Mamusie i obiecuję, ze bede cześciej sie odzywała!
 
Hej dziewczynki:)
Paulina przykro mi że straciłaś pracę- będziesz szukała nowej? Jak tak to trzymam kciuki :)
Sympatika świetnie że zobaczyłaś płeć, też bym tak chciała :) Masz już grzecznego synka :)
pozdrawiam :)
 
Izabelka :)
Niby szukam nowej pracy, ale wiesz jak to jest w naszym pieknym kraju....Cóz zrobisz.A zaraz w we wrzesniu będę w 5 mieisącu, wiec kto przyjmie babke do pracy z brzuszkiem...Własnie dlatego boję sie jak sobie poradze finansowo zmezem, bo tylko on pracuje, ale cały czas powtarza mi:"kotku -bedzie dobrze" i staram sie w to wierzyc!
Pozdrawiam wszystkie Mamusie!
 
reklama
Paulina 25 pisze:
Izabelka :)
Niby szukam nowej pracy, ale wiesz jak to jest w naszym pieknym kraju....Cóz zrobisz.A zaraz w we wrzesniu będę w 5 mieisącu, wiec kto przyjmie babke do pracy z brzuszkiem...Własnie dlatego boję sie jak sobie poradze finansowo zmezem, bo tylko on pracuje, ale cały czas powtarza mi:"kotku -bedzie dobrze" i staram sie w to wierzyc!
Pozdrawiam wszystkie Mamusie!

Trzeba wierzyc ze bedze dobrze...
ja od 11 sierpnia ide na zwolnienie i siedze juz w domku do konca.. (skoro prysluguje se to trzeba korzystac) ale czasem tez mam jakis wyrzuty i gorsze dni ze siedze w domku i obijam sie... ale jak trzeba cos pomoc zalatwic to i tak staram sie od swojego przyjac czesc obowiazkow bo teraz mozna nie stac w kolejkach:) jak powiedzialmoje kochanie teraz to ty chodzisz na poczte bo z brzuszkiem nie stoisz w kolejce:)

a tak naprawde u nas tez wychodzi ze tylko maz pracuje..a wydatkow jest sporo robimy remont a to kosztuje ten min aby miec komfort po urodzeniu dzecka..
ale mowi mnie ze bedze dobrze przytula mnie i ja mu wierzy jak patzry na mnie tymi wielkimi niebieskimi oczyma... wiara pomaga:)

Aniolekk
 
Do góry