reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Paulina ja się budzę regularnie między 3-4, nie mogę spać bez konkretnej przyczyny...poza tym często z wyrka ściąga mnie potrzeba pójścia do toalety....idę a tu prawie nic....ten ucisk na pęcherz mój kochany.
Czy Wam też puchną nogi? Ja mam jak baloniki....zastanawiam sie czy to kwestia zatrzymania wody w org. czy tak ma być???Zaczynam wyglądac niezby fajnie ,że nie wspomnę o samopoczuciu:(

mimo wszystko


TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY
 
reklama
a my tez nie spimy:)
dzecko organizuje wieczorki taneczne a dzis no to mama juz siew zmeczylo ale dzecko od 9 rano tanczy:) wciagnelo wprawie calego kurczaka i nawet nic.. (w zyciu tyle nie jadlam:))) chyba ze na raty,,

a w nocy to ja budze swojego i mowie ze mnie piersi rosna maly tanczy kaze mu poglaskac sie po brzuszku i jest cisza.,,,

ale najlepszy numer to wczoraj jak tata przestal smarowac brzuszek i dostal w podzenkowanie od malenstwo kopniczka:))
biedactwo z wrazenia nie moglo zasnac:))

mi w nocy sna sie koszmary a to bardzej z blizajacym sie slubem bo nie zdaze bo o czms zapomne i td albo stoi babcia nademna i pilnuje czy dobrze umyklam okna:) i przez pol nocy nie spie wogole zato rano jak trzeba wstawac najlepszy sen

Pozdrawaim aniiolekk

zaraz mi bateraia w notebooku padnie aaaaaaaaaaaa moze jeszcze zdaze
 
Hej Mamusie!
Umnie dalej horubsko, antybiotyki biore, ale bez pzrekonania :( Dziewczyny - ja mam termin na 26 stycznia i jeszcze nie poczułam swojego maleństwa, co mnie trszokę smuci, choc wiem ze to jeszcze za wczesnie...
Aniołek - Ty na kiedy masz termin porodu?co do snów ja mam podobnie. Sniło mi sie dzis np. ze brzuch urusł mi tak strasznie ze nie dałam rady obiąc go w zaden sposób i wygladałam jak napompowany ogromny balon (i boje sie ze to bedzie jawa :( ) A zjedzeniem mam gorzej, bo mało jem, i nie mam ochoty nazadne frykasy - choc dzis postanowiłam robic rogaliki z dzemem :) wiec jak macie ochotę zapraszam!

nausea - u mnie jest podobnie z nogami, wczoraj z mezem jak łazilismy po sklepach okazało sie ze baletli w rozmiarza 40 (a zawsze nosze 38) sa bardzo dobre - dla mnei zgroza!Widzę, ze zaczoł mi rosnąc bardzo szybko brzuch a nie mam ciuchów na ciązę - dzis postanowiąłm wybrac sie na zakupy i latanie po szmateksach - moze uda sie znalezc cos fajnego. Wczesniej kupiąłm sobie sliczną sukieneczke-ogrodniczkę ze sztruksu, nowiutka,za 20 zł i naprawde ładnie w niej wygladam ;) ateraz potrzebuje spodni. Maz był w lider prise -sa tam fajne (fakt ze męskie) spodnie bojówki po 20 zł, wiec ide dzis zobaczyc czy bedą ok.

Izabelka - dzieki za pozdrowienia.Staram sie nie martwic o dzidzię, ale jest mi troszkę ciezko - jak siedze bez pracy i nie mam az tyle zajec co zwsze to mysle :) Ale smucic sie dzis nie bede!

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie!I zmykam na sniadanie!
 
Paulina nie martw sie Malenstwo napewno da o sobie znac lada dzien :) co do puchniecia nog to normalne ogladalam gdzies ze na to lekarze polecaja pic wode mineralna niegazowana, ale lekarzem nie jestem :). Pozdrawiam mausie i ich brzusie :)
 
Paulina relax:)

ja mam termn na 25:) stycznia albo 24:) zobaczymy co zbedze z korekta po usg 8 wrzesnia...
powiem ze z trudem ale jeszcze soe mieszcze w swoj 38.. coc wczoraj jak dzecko dorwal sie do jedzenia to musialam guzik odpiac:)
a z ciuchow tezza bardzo nie mam tylko mam sukienke żolta jak kurczaczek lub sloneczko ale bardzo cieplo taka az mozna nosic z golfem no i mam pare spodni z bonprixu lub z otto nie pamietam wiem ze na tynku za 20 zl z gumka... szukam ogrodniczki ale przy naszej cieplej pogodze:)
a wczoraj bylismy w carefourze i tam dostalam taki przecieply sweterek aby brzuszek ogrzewal i aby dzidzia miala cieplo... bo chyba zmarzliuch rosnie:) dzis znow spalam w skarpetkach pod dwoma koldrami i wtulalam sie do lubego bo grzeje jak maly piecyk elektruczny:)

ja mam tez maly makrament.. bo za tydzen slub a ide dzis na przymiarke sukienki a brzuszek od ostatniej troche urosl i dzidzia robie miejsce i chyba nir bardzo jeszcze chce z tydzen poczekac:) choc powiem ze jestem zdiwiona ale wszedzie dostaje komplementy ze ciaza mnie sluzy:)

a tak naprawde ja nie wiem w co mam rece wlozyc:)
 
Nie przejmuj sie napewno wszystko sie uda i minie jak sen... Ja ze swojego slubu i wesela prawie nic nie pamietam. Bedzie dobrze pozrowienia dla wszystkich Mamus i ich brzusiow
 
Czesc Dziewczyny.
Ja rowniez mam termin na styczen, wiec dolaczam do Waszego grona,mam nadzieje,ze ktos sie do mnie odezwie.Od poczatku ciazy czuje sie swietnie,brzuszek juz jest widoczny,zreszta od samego poczatku dal sie zauwazyc.
Mieszkam w Londynie,wiec problemu z ciuszkami ciazowymi nie mam i na szczescie jak na tutejsze warunki sa one w przystepnych cenach.
Pozdrowionka i dobrego samopoczucia zycze.Pa
 
hej hej................u lekarza ok.Szyjka długa, dzidzia ruchliwa, tylko mam b. spuchnięte nogi i ręce.Mam zakaz soli i muszę mniej pić wody:(Pozdrawiam
ból kręgosłupa to normalka, a na zgagę najlepiej MANTI (spróbuję)
Problemów zapaleniowych chwilowo brak...ŻYCIE JEST PIĘKNE


a jednak lato zrobiło come back!!!!!
 
reklama
Nausea, gratuluję dobrego samopoczucia.
Manti działa, moja sąsiadka piła je przez ostatnie 2 miesiące ciąży i dzialało.
Będzie dobrze.
Widziałaś malenstwo?
 
Do góry