reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Witam:)

nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie...wiem dlugo sie nie odzywalam,ale jakos tak nie mialam weny pisac.
Podczytuje was czasami ,ale jakos nie mialam sily czegos sklecic...
a wiec tak moi chlopcy urodzili sie 26.08.11.
I szymek urodzil sie bez sks!!!!!!!!!tak wiec wszystkim dziewczynom,ktore sa w ciazy i slysza te diagnoze moge powiedziec tylko tyle,ze to nic nie jest na 100% i ja osobiscie wolalabym o tym w ciazy nie wiedziec bo w niczym mi to nie pomoglo a i tak pozniej okazalo sie ze wady nie ma...
Mam nadzieje,ze moge jeszcze czasem do was zajrzec i popisac bo bardzo doceniam fakt,ze bylyscie dla mnie w ciazy nieocenionym wsparciem:)
 
Rosną te nasze pociechy, nogi się prostują i jest super. Na Mikołajki chyba kupię swojemu kombinezon nowy bo stary już mały się robi a cała zima przed nami. Zastanawiam się jaki kupić rozmiar żeby zimę przechodził a za wielki nie był. Jak na dwór wychodzicie to też z szyną? Ja mam stary kombinezon bez stóp i zakładam teraz chciałam kupić jak śpiwór ale nie spotkałam a jak byl to rózowy żeby ta szyna wlazła i ciepło było.
 
marta- super, ze dzidzius nie ma sks. a druga pociecha? co z nia?

dzalwia- ja mam kombinezon takiego misia od przyjaciolki z norwegii maly dostal. jest na zamek rozpinany prawie oz do konca stopki. i ja kacpra pakuje do niego wraz z bucikami bez szyny. spod w kombinezonie jest taki ze moga stopki wystawac lub byc schowane w srodku. ja malemu szyny nie daje na tem czas co jest w kombinezonie czy w foteliku samochodowym. maly i tak nogi z przyzwyczajenia uklada na zewnatrz.
 
Kupiłam taki bez stóp, bo na dwór zakładam szynę ponieważ on odrazu zasypia i cały czas śpi wolność daję mu w domu i wtedy tak macha nogami że aż z leżaczka się zsuwa. U nas epidemia kataru ja i syn go mamy a nie wiem czy to leczyć chociaż leczony trwa 7 dni a nie leczony tydzień może do szczepień przejdzie a idziemy 13 grudnia
 
Jestem jestem dziewczyny :) Zyje i mam sie dobrze :) Tylko ostatnio nie mam na nic czasu. Duzo czasu zajmuje nam nowe mieszkanko. A ja jak wracam z pracy to musze przyznac nie mam juz ochoty na komputer :(
Trzeba bylo też pomyślec o prezentach i światecznych zakupach. Echa czy Wy też tak szalejecie dla swoich dzieciaczków? Bo ja to chyba zwariowałam... Siedze na allegro i co chwile tylko cos wynajduje :) Wcyoraj tey bzl wiecyor syaleństw z prezentami :) Całe szczęscie, ze moja córcia lubi sie bawić lalkami, klockami, wózkami to przynjmniej wiem, ze prezenty sa udane :)
Co do ciąży to przynałam Wam sie juz wcześniej, że ja cieszyłam sie, ze o wadzie nie wiedzialam w czasie ciaży bo ja bym nastepnego dnia urodzila. A tak to musialam sie wziąć w garsc i działac.... Chociaz lekko nie było :(
A jak u Was z przygotowaniami do świąt? U mnie w tym roku nawet choinki duzej nie ubierzemy bo Anusia jest małym rozbojnikiem i obawaim sie o choinke i o Anusie :) takze wtym roku mała i wysoko postawiona )
 
Ja w czasie ciąży tez nie wiedziałam o wadzie ale się cieszę bo tylko by człowiek myślał ale po porodzie szok. Położna tylko pocieszyła żeby się cieszyć że to tylko noga a nie serduszko czy jakieś zmiany na twarzy. Chyba mi to pomogło, ale teraz z perspektywy czasu to jaka ja głupia byłam zamiast się cieszyć że mam synka to stwarzałam sobie problemy. Teraz Bogu dziękuję za wszystko a ta wada wpłynęła ze chyba jeszcze bardziej go kocham!!!!!!
 
reklama
ja z kolei ciesze sie, ze wiedzialam o sks w ciazy. 3 dni przeryczane a potem to juz z gorki i trzeba sie bylo wziasc w garsc. my sie tez pocieszalismy tym, ze to "tylko nozka".

u mnie prezenty juz popakowane. nie znosze kupowac ich w grudniu. wtedy ;ludzi wszedzie pelno i tloczno i to mnie wkurza. a tak juz popakowane leza w szafie :)

ja od nocy mam jelitowke :baffled:. ledwie zyje. i nie mam sily sie ruszyc. a maly ssak jeszcze ostatnie resztki ze mnie wypija. przedszkolak przyszedl do domu i musze chociaz byc w pozycji siedzacej - wiec sprawdzam poczte.

narka...
 
Do góry