reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Mój K. aktualnie nie pracuje i krucho z kasa, dlatego taki humor :(

która to miała być w Krakowie na konsultacji ?
 
reklama
U nas nfz nie oddaje pieniedzy za refundowany sprzet tylko od razu mniej sie płaci. Za szyne zapłaciłam 350 zł a rezzte pieniedzy wyłozył nfz i Centrum Ortotyki od nich ściaga te pieniadze. Takze jak na razie nie moge narzekac na nfz :)
 
kaja moj m wyjechal po raz drugi. teraz byl tylko na tydzien. i jestem bardzo rozwalona emocjonalnie, nie umiem sie jakos pozbierac.. ostatnio bylo mi latwiej. gdyby jeszcze kasa z tego byla :(
elwiwas trzymam kciuki aby sie wam poprawilo. chociaz u nas tez kiepsko z kasa wyjazd mial nam poprawic sytuacje a tu dupa co z tego, ze m zadowolony z pracy jak malo godzin i malo placa. jak sie nie poprawi to ma zjechac spowrotem.
a u nas z butami okaze sie na koniec marca co bedzie.
 
Kalinka współczuje, ze zostałaś teraz sama :( Wszystko jest na Twojej głowie. U mnie na szczęście mąż nie musi nigdzie wyjezdzac :) Dziewczyny jak masujecie stópki swoim dzieciaczkom to tez napinają mięśnie tak, ze nie można zginac stopą ?
 
hejka ja juz malemu nie masuje nozki, bo jak zaczal chodzic to sam swietnie ja wyciwicza. ale jak robilam masaz to nieraz napinal wiec robilam delikatniej i bylo w miare.
moj maly druga nocke z rzedu spal w butach bez szyny bo cos kiepskie te noce mamy
 
No własnie moja Aneczka napina i sie przy tym bardzo złości :/ Niedotykalska :) Lekarz tez nam powiedział, ze jak dziecko zacznie chodzic to samo bedzie cwiczyło i masowało stope. My idziemy 17 marca do lekarza na kontrole. Jak ja bym juz chciała nie zakładac jej tego cholerstwa. Tylko zostawiac szyne na noc... Kalinka nie wiem czy juz Cie o to pytałam ale czy Twój starszy synuś tez urodził sie ze szpotawą ?
 
tak pytalas :) ale nieszkodzi odpowiem po raz drugi. nie stas urodzil sie calkiem zdrowy. u nas wada ponoc z braku miejsca w brzuchu. chociaz jak zaczelam sie zaglebiac to gdzies tam w mojej rodzinie bylo sks tylko nie wiadoma byla dokladna nazwa.
 
elwiwas, my wybieramy się do Prokocimia, ale dopiero w wakacje przy okazji jak będziemy u rodziców
kalinka, wierzę że Ci ciężko samej. tęsknota dokucza, a i uporać się z dwójką chłopców :( chyba, że masz kogoś do pomocy, ja gdyby nie mąż to sama nie wyrobiłabym przy Bartusiu! jest wymagający, a co dopiero dwójka. Może szybko sytuacja się poprawi, jak piszesz, że pieniądze marne, to może mąż zrezygnuje. Ja wczoraj miałam MEGA DOŁA, Bartuś dawał popalić, do pracy w kwietniu, a pojechali mi po pensji tak, że aż nie chce mi się wracać!
Magda Bartuś też napina stópki, czasami mam wrażenie, że ten masaż go łaskocze ;)Przy okazji zabawy układam Go tak, żeby mógł opierać o coś nózki i widać że ładnie na zewnątrz je kieruje.
 
kaja ja mieszkam z moimi rodzicami, ale jak wracam do domu to biore chlopakow do gory do siebie i daje mojej mamie odpoczac, wiec sie nie nudze.
a jeszcze jesem wsciekla bo moj m wyjechal mial ladnie zarobic a on tyle co nic a jeszcze dzisiaj kumpela zabila mnie pytaniem czy ma 10 czy 12 tys miesiecznie a jak jej powiedzialam, ze 2 to myslalam, ze z krzesla spadnie. nie wiem kiedy mnie sie ten pech skonczy. juz mam dosc. i ja wczoraj miala tez mega dola
 
reklama
U mnie tez powiedzieli, ze sks wynikneła z braku miejsca w brzuszku. Faktycznie ja zaduzego tego brzucha nie miałam... W rodzinie niestety nie było takiego przypadku. Boje sie tylko zeby Ania jak podrosnie nie miała tego samego ze swoimi dziećmi co my teraz z nią :( Chciałabym jej oszczędzić tego cierpienia :(
 
Do góry