reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

ech...tak jak wspominałam już wcześniej nasz "sprzęt" to badziew ! same buciki podobne jak u Magdy tylko rzepy zapinane w tą samą stronę, jakaś tania podróba :wściekła/y:! a szyna niby solidna ale niszczy wszystko, zaciąga i "brudzi" pościel, wózek itp. Odkładamy już pieniądze na nowe. Tracę powoli zaufanie do naszego lekarza, bo zamiast zaproponować nam zmianę bucików na własny koszt (tak chcieliśmy już po kilku dniach jak Bartuś je zrzucał) to chciał wrócić do gipsów. I gdyby nie kalinka :-) i to forum to nie wiedziałabym nic na temat odpowiedniego rozstawu szyny. W tej kwestii myślę, że nasz lekarz nie jest zbyt zorientowany :wściekła/y:Tak więc same widzicie konsultacja z innym specjalistą jest konieczna!
 
reklama
kaja dzieki, ze bylam pomocna :)
i uwaga na blachy jak macie cienkie to jak dzieciaczki zaczna stawac na niej to moga polamac. nasza taka solidna a i tak sie troche wygiela z jednej strony. ale i tak uwazam, ze warto bylo nam wydac tyle kasy na te buty bo nie mamy z nimi wiekszego problemu, bo jedyne co to pasek sie urwal, ale to dalo sie szybko zrobic.
i ja na twoim miejscu skonsultowala sie faktycznie z innym lekarzem.
ja do swojego mam kompletne zaufanie bo w wielkopolsce to najlepszy specjalista i bede go wszystkim polecac tak samo jak i dr Shadiego :) bo u niego mielismy byc przyjemnosc na jednej zastepczej wizycie.
 
Moje buciki sa z takiej miekkiej skórki tylko maja wkładke po diable. Moja Ania tak trze nozkami, ze te wkładki sa juz prawie poodklejane :( My na poczatku tez chcielismy kupic bez nfz bo nie chcialam czekac miesiaca na te z Hiszpani. Ale w tym centrum ortopedycznym pracuja lekarze ortotycy ktorzy dobieraja buciki do nozki dziecka, dlatego zdecydowaliśmy sie czekac. Dla mnie kasa w tym przypadku nie grała roli. Chociaz musze przyznać, ze jeżeli chodzi o Anie to nigdy nie gra. Wiecie jakie jest najlepsze oszczedzanie... Wrzucanie do skarbonki kazdego 5 zł :) Powaznie. Moja Ania urodziuła sie w pazdzierniku. Od maja zaczelismy jej zbierac kase do skarbonki. Kupilismy jej za to wózek mutsy sama gondole i podwozie, baze do auta i fotelik, wszystkie szczepionki, mate edukacyjna, ubranka, materac do lozeczka, posciele, lezaczek bujaczek i cały czas zbieramy :) Na wiosne musimy jej kupic siedzisko-spacerowke do podwozia i rowerek :) A poniewaz nam sie podobaja troszke drozsze rzeczy to ta skarbonka jest naprawde idelna :) zebralismy jej do samego urodzenia czyli od maja do pazdziernika 6 tys :)
 
halo maminki gdzi sie podziewacie. coz taka cisza tu??
moj mezus jutro juz wylatuje do pracy i jakos mi juz smutno bo potem dopiero za 2 miesiace przyleci.
a jestem tez zadowolona bo wlasnie rozliczylam pita i wystarczy mi na buty :) no chyba, ze buty nowe nie beda potrzebne :)
moj maly dzisiaj tak plakal w nocy i nie wiem czy zeby czy co, ale chyba tak bo wychodzi nam ostatnia czworka i dzisiaj juz temp.
i stwierdzilam, ze lekarz moglby nie rozciagac nam szyny bo nie zmiesci sie w spiworek a teraz na styk sie miesci i musze go uczyc w nim spac bo tak to sie odkopuje i jest okrponie zmarziety.
 
kalinka, życzę Wam aby buty nie były już konieczne :) Ja też rozliczyłam pit i parę groszy na sprzęt będzie ;)
Magda dobry sposób z tymi "piątakami"
 
hejka. i jak elwiwas przymiarka zrobiona??
a ja mam smutne dni bo moj m znowu wyjechal a ten tydzien minal jak z bicza strzelil :(
 
kalinka - mój nastrój podobny:(

Pomiary wzięte, zrobili też odlew gipsowy, koszt to 250zł za nogę, czyli 500zł za kawałek plastiku ... ;/ nfz w maju dopiero nam podbiję refundacje i odda 400zł
 
no super juz w maju. szkoda gadac o tym nfz... a wkladki kiedy beda? glowa mnie coraz bardziej boli a to nie dobrze bo nie wiem czyzastrzykiem sie znow nie skonczy bo wzielam juz moje 2 tabletki przecimigrenowe i nic. a do tego mam smutasa z tesknoty. bardziej teraz przezywam niz ostatnio :(
elwiwas a ty czemu sie smutasz?? tymi wkladkami i wydana kasa?
 
reklama
kalinka nie smutaj się:) głowa do góry, masz w domku jeszcze dwóch mężczyzn ;) często Twój mężuś wyjeżdża?
elwiwas no wydatek niemały, ale dobrze, że oddadzą. Oby sprzęt okazał się skuteczny, najważniejsze zdrówko maluszka :)
 
Do góry