reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Ja juz jakos stracilam nadzieje... Nie wiem czemu ale cos czuje ze nici z tego naszego starania... [emoji58] Coż, będę chyba czekać na okres, nakręcac się już nie nakręcam bo sądzę że nie ma na co [emoji52]
 
reklama
No pierwszy Ale już się tu tyle naczytalam o tych problemach z zajęciem w ciążę że już sobie wkrecilam że napewno nie będzie mi łatwo itd. Fiksuje już chyba [emoji848]
Mam podobnie... A jak mi TSH wyszło 2,7 to już w ogóle że na pewno się nie uda. Aktualnie to czasem myślę że na pewno się udało, bo przecież kobiety to czują, a czasem że chcę i dlatego tak myślę.
 
Hahaha mam dokładnie tak samo... cały czas myślę że coś odczuwam bo tego chce A nie że jestem... To takie bardzo dziwne jest bo już sama nie wiem co czuje...
Mam podobnie... A jak mi TSH wyszło 2,7 to już w ogóle że na pewno się nie uda. Aktualnie to czasem myślę że na pewno się udało, bo przecież kobiety to czują, a czasem że chcę i dlatego tak myślę.
 
Fiksujesz :) to, że inni mają problemy to nie znaczy, że w Twoim przypadku może być coś nie tak :) wszystko będzie dobrze, troszkę cierpliwości [emoji3531]
No pierwszy Ale już się tu tyle naczytalam o tych problemach z zajęciem w ciążę że już sobie wkrecilam że napewno nie będzie mi łatwo itd. Fiksuje już chyba [emoji848]
 
Kurde wariuje... Pierwszy raz mierze temperaturę w tym cyklu. I przed wczoraj miałam jeszcze 37.2, wczoraj 36.9 A dziś 36.6. Jestem po owu więc wydaje mi się że już powinna być stała i spaść przed miesiączka. Co jest wgl grane... Nie ogarniam już tego. Teraz tak właśnie zaczęłam myśleć i bardzo mnie to zdziwiło... co o tym myślisz? Straciłam już nadzieję na ciążę przez ten spadek...
Ja sobie mierzę temperaturę
 
reklama
Do góry