reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
W pierwszym miesiącu tez ich dużo zuzylam ale w drugim tylko jeden pasek, bo już lepiej ogarnialam kiedy powinien być 'ten' dzień. Niestety nie są zbyt tanie ale czego się nie robi...
A ja mam te duże opakowanie 30 sztuk i dziadostwo te są...teraz sobie kupię droższe i zobaczę. Niestety jeździłam do aptek ale zamknięte były w święta i nie wiedziałam które mają dyżury ,☹️
 
W pierwszym miesiącu tez ich dużo zuzylam ale w drugim tylko jeden pasek, bo już lepiej ogarnialam kiedy powinien być 'ten' dzień. Niestety nie są zbyt tanie ale czego się nie robi...
Ja mam @
Te droższe nie są wszędzie dostępne..
IMG_20190930_102628.jpg
IMG_20190930_102628.jpg
IMG_20190930_102628.jpg
IMG_20190930_102628.jpg


Te testy robiłam we wrześniu dokładnie 30 września i 1 października. A potem to inne testy które nie wychodzą i za te za 5 sztuk dałam chyba niecałe 15 zł czy jakoś tak
 
Zrobiłam rano test. Mąż mówi że coś widzi Ale dopóki nie zobaczy swój tłustych kresek to nie uwierzy. Ja już nie wiem co myśleć. Coś tak niby jest Ale czemu tak nie wyraźnie. Nie wiem już sama. Idę w pn na bete bo ileż można ja pierdziele! [emoji35]
20191227_110907.jpeg
20191227_110623.jpeg
20191227_110547.jpeg
 
Te droższe nie są wszędzie dostępne..
IMG_20191223_102115.jpg

A te tańsze robię od końca @ i cały czas tak wychodzą albo taka słaba kreska albo wogole brak kreski 2. Dziś rano takie 2 zrobiłam z tego samego moczu i na 1 była 1 kreska a na 2 teście 2 słaba...i właśnie zgłupiałam do reszty..
 
Mi wcześniej podobał się Kubuś A teraz też Olivier ale nie ważne imiona będziemy się martwić jak będzie dzidziuś najważniejsze żeby się w końcu udało i było zdrowe nie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka
Dokładnie 😉 Boże żeby się udało Nam tak bym chciała maleństwo...takie malutkie kochane serduszko 😍😍😍😍😍
 
reklama
Do góry