reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Kurczę... im bardzie wysycha tym bardziej widać [emoji173][emoji173][emoji173]
Jezu kochana jest [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
20191227_124415.jpeg
 
Nie mam kiedy zrobić. Nie wiem czy w szpitalu laboratorium czynne w weekend? Ale chyba nie.
W pierwszą ciążę udało się zajść za 1 razem. Niestety poroniłam w 10 tygodniu. Tamtą ciążę czułam bóle jajnika zaraz po owulacji. Test to była formalność.
Znowu zaczęliśmy się starać. Testować mogę dopiero 7 stycznia. Ale ja już wiem, że się nie udało, nie czuję tego charakterystycznego bólu.
U mnie tak samo zaszłam za pierwszym razem i wiedziałam że się udało. Niestety w 7 w tyg serduszko przestało bic😟 i od tego czasu nie mogę zajść w ciaze
 
reklama
Verona
Laboratoria są czynne w sb także musiałabyś sie zorientować, gdzie tam u Ciebie by zrobilli ;)
A wynik testu jest miarodajny przez pierwsze kilka minut, potem nie. Nie nakręcałabym się tak, scenariusz lubi płatać różne figle. Nie życzę Ci źle, wiem jak to jest rozczarowywac się co miesiąc.
Tylko spokój nas uratuje.
 
Do góry