reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Hej. Ja jestem taka nawiedzone że sprawdzam ciągle czy kreska ciemnieje. No i ciemnieje. Jutro rano idę na bete sprawdzić czy prawidłowo przyrasta [emoji4] Moj test z rana[emoji4]
20200128_131014.jpeg
 
reklama
Ja zajęłam się domem, żeby za bardzo się kolejny dzień nie przytłaczać. Chociaż i tak wiadomo jest do dupki.
Wstawiłam zupkę, może trochę ogarnę mieszkanie, bo przecież jak ja nie ogarnę to nikt inny nie ruszy... eh.

Facet chce iść ze mną do kawiarni... nie wiem on myśli, że będziemy sobie żyli w pozorach jak do tej pory... niedoczekanie jego.

Jutro lecę na krew, wd. zaleceń gina mam porobić hormony i zobaczymy jak tam wyjdą. Potem w czwartek monitoring ( po nocy to nawet może mnie badać metalowym wziernikiem nie poczuje, bo się pewnie drzemne na fotelu haha! 😅 ). A za tydzień wizytka 😔.
Będę też pisała podanie o przedłużenie umowy do Dyrekcji 🙄🙄. Może chociaż ten się zlituje...

Także końcówka miesiąca zapowiada się ciekawie...

Jajniki się narazie uspokoiły - chociaż tyle. Zaraz owulka, okres i kolejny cykl i okres i kolejny... i okres. Chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać... :D 😟
 
Dziewczyny nie przejmujcie się, ja mam 22 lata, staramy się o dziecko od początku wakacji i nic, przyczyn braku kreski może być wiele, nawet nastawienie, ale w Waszym przypadku na pewno nie chodzi o wiek! Martwcie się o ciąże, uwierzcie, że będzie ona spokojna i szczęśliwa, a wymarzone dziecko da Wam siłę i wigor na kolejne lata! Bądźcie dobrej myśli tak jak i ja staram się myśleć pozytywnie. Jesteśmy tu dla siebie, aby się wspierać i cieszyć sukcesami, wiele z nas było w tym samym miejscu jeszcze kilka miesięcy temu, teraz dbają o siebie i rosnące w nich życie. Mam nadzieję, że szybciej niż później również Wam również będę gratulować. Trzymajcie kciuki <3
 
Ja zajęłam się domem, żeby za bardzo się kolejny dzień nie przytłaczać. Chociaż i tak wiadomo jest do dupki.
Wstawiłam zupkę, może trochę ogarnę mieszkanie, bo przecież jak ja nie ogarnę to nikt inny nie ruszy... eh.

Facet chce iść ze mną do kawiarni... nie wiem on myśli, że będziemy sobie żyli w pozorach jak do tej pory... niedoczekanie jego.

Jutro lecę na krew, wd. zaleceń gina mam porobić hormony i zobaczymy jak tam wyjdą. Potem w czwartek monitoring ( po nocy to nawet może mnie badać metalowym wziernikiem nie poczuje, bo się pewnie drzemne na fotelu haha! 😅 ). A za tydzień wizytka 😔.
Będę też pisała podanie o przedłużenie umowy do Dyrekcji 🙄🙄. Może chociaż ten się zlituje...

Także końcówka miesiąca zapowiada się ciekawie...

Jajniki się narazie uspokoiły - chociaż tyle. Zaraz owulka, okres i kolejny cykl i okres i kolejny... i okres. Chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać... :D 😟

ja robie gołąbki inaczej na obiad :D
dzisiaj posprzątałam troche...

no ja mam dziwnie bo mnie albo kłuje albo boli brzuch jak na @....
a to jeszcze z tydzieńi :(
 
@Daraa_94
Odpowiadając na pytanie bo ja jakoś wole tu szczerze pisać to forum jest dla staraczem z dłuższym stażem 😂
Ja byłam dwa dni przed @ u gin i powiedział widzę płyn w zatoce daglas tak to się jakoś wymawia tzn ze owi była ten płyn nie zniknie także spokojnie w 5dni po owu on w 100% zobaczy czy owu była .

@Wesoła_Aga ja ci życzę kochana aby u ciebie wszystko się poukładalo naprawdę .
Zrób ogorkowa ja miałam wczoraj 😂😂😂 może i na mnie zadziała.
 
Witajcie dziewczyny!
Jeśli mogę chciałabym dołączyć do waszej grupy. Podejrzewam że będę tu „okazem”... w negatywnym tego słowa znaczeniu. W tym roku stuknie mi 35 lat...wiem stara baba, nie mam dzieci, staramy się od czerwca 2019r. I z każdym kolejnym cyklem dostaje cholery....
mam żal sama do siebie, że być może przegapiłam swoją szanse, że zbyt długo zwlekaliśmy bo zawsze było „coś”, a teraz jesteśmy już za starzy i jest to nasza kara.
We mnie mimo ze jest chęć posiadania dziecka to jeszcze jest mimo wszystko za każdym razem jednak strach, że nie dam sobie rady w ciąży. I myśle że to też w jakiś sposób mnie blokuje... [emoji53] w tej chwili to jestem już na etapie takiej beznadziei... ze może tak ma być i już. Że może nie jest nam pisane... niestety nie pomagają mi przygadywania z każdej strony, typu: a na co wy czekacie, to jesteś w tej ciąży, kiedy dziecko.... 🤮 się od tego chce.
Pozdrawiam Was dziewczyny i mam nadzieje że razem się tu trochę powspieramy
Kochana masz podobna sytuacje do mojej tzn ja się staram prawie 2lata za mną 2poronienia nadal dążę do sukcesu . I też się zygac juz tym chce . I tylko troszczeczke młodsza od ciebie tez się staram o 1sze dziecko jakoś wcześniej tak się składało ze nie było jak . I też sobie robie trochę wyrzuty sumienia ze może dlatego się nie udaje że tak późno zaczęliśmy. Ale głową do góry będzie dobrze trzeba być dobrej myśli
 
Trochę mnie wkurzylo z tamtego wątku ze tak każdy najezdza na @Verona26 każdy decyduje o swoim losie i koniec kropka. Jeśli ktoś ma ochotę powiedzieć całemu światu bo się tak cieszy to nie zabraniajmy mu tylko dlatego ze może coś się stać . Może się stać owszem tak samo i w 20 tyg jak w 12 i 7 i 4 tyg .
Ciesze się verona ze ci się udało zdawaj czasem tu relacje i ciesz się swoim stanem dbaj o siebie choć to ze nie bierzesz kwasu foliowego to przyznam że to trochę nieodpowiedzialne powinnaś jak najszybciej zacząć brać kwas foliowy . Żeby dzidzia była zdrowa . Bardzo się ciesze z twojego szczęścia ja myślę że jak ci się tak szybko udało zajść w ciążę to będzie dobrze .
 
reklama
Kochana kwas foliowy już maz kupił [emoji4] Pewnie jak pójdę DO giną to zapisze jakiś inny [emoji4] też jestem zdania że jak ma się coś stać to tego nie unikne nawet jak nikomu nic nie powiem [emoji4]
Trochę mnie wkurzylo z tamtego wątku ze tak każdy najezdza na @Verona26 każdy decyduje o swoim losie i koniec kropka. Jeśli ktoś ma ochotę powiedzieć całemu światu bo się tak cieszy to nie zabraniajmy mu tylko dlatego ze może coś się stać . Może się stać owszem tak samo i w 20 tyg jak w 12 i 7 i 4 tyg .
Ciesze się verona ze ci się udało zdawaj czasem tu relacje i ciesz się swoim stanem dbaj o siebie choć to ze nie bierzesz kwasu foliowego to przyznam że to trochę nieodpowiedzialne powinnaś jak najszybciej zacząć brać kwas foliowy . Żeby dzidzia była zdrowa . Bardzo się ciesze z twojego szczęścia ja myślę że jak ci się tak szybko udało zajść w ciążę to będzie dobrze .
 
Do góry