reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Dziewczyny co myślicie aby utworzyć aktualizacje kto jest z nami w tym wątku która dziewczyna ma który dzień itp
@Verona26 co myślisz ? "główny " organizatorze tej grupy bo to Ty ja stworzylas bo ciężko się gdzieś wbić to prawda. Każdy juz ma swoją grupę dziewczyny się "znają" to sobie między sobą piszą na grupie. Co myślicie?
 
reklama
Jq sie zgadzam, jwstem na TAK.[emoji16][emoji4]
Super 😊 utrzorzymy sobie własną grupę i aktualizacje w nas siła 💪 verona to kto robi ty jako założyciel grupy czy ja zrobić mi obojętne fajne ze będziemy miały i my ☺
Dziewczyny wypiszcie który cykl starań i daty np testowanie 25 luty lub w oczekiwaniu na miesiączkę lub owu
Np ja o sobie napisze tak
Mój nick 1.5 roku starań - w oczekiwaniu na @ 22.01 (środa )
Albo coś takiego @Verona26 podpowiedz coś ja to podgladne u innych dziewczyn jak to one sobie robią 🤗🤔
 
A gdzie to można tak zapisać bo ja mam aplikacje :)
Super [emoji4] utrzorzymy sobie własną grupę i aktualizacje w nas siła [emoji123] verona to kto robi ty jako założyciel grupy czy ja zrobić mi obojętne fajne ze będziemy miały i my [emoji5]
Dziewczyny wypiszcie który cykl starań i daty np testowanie 25 luty lub w oczekiwaniu na miesiączkę lub owu
Np ja o sobie napisze tak
Mój nick 1.5 roku starań - w oczekiwaniu na @ 22.01 (środa )
Albo coś takiego @Verona26 podpowiedz coś ja to podgladne u innych dziewczyn jak to one sobie robią [emoji847][emoji848]
 
Nk WŁAŚNIE Ania może Tu zrobisz bo ja też nie wiem jak to zrobić [emoji16][emoji23]
To wpiszmy datę następnej miesiączki, poprzedniej i datę owulacji [emoji4]
U mnie ostatnia @- 01.01.20r
Nastpena 29-01-2020r
Owulacja 15dc [emoji4]
Super [emoji4] utrzorzymy sobie własną grupę i aktualizacje w nas siła [emoji123] verona to kto robi ty jako założyciel grupy czy ja zrobić mi obojętne fajne ze będziemy miały i my [emoji5]
Dziewczyny wypiszcie który cykl starań i daty np testowanie 25 luty lub w oczekiwaniu na miesiączkę lub owu
Np ja o sobie napisze tak
Mój nick 1.5 roku starań - w oczekiwaniu na @ 22.01 (środa )
Albo coś takiego @Verona26 podpowiedz coś ja to podgladne u innych dziewczyn jak to one sobie robią [emoji847][emoji848]
 
reklama
Do góry